2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

günaydın bayanlar, bugün hava cok güzel,herkesin güzel bi gün gecirmesi dilegiyle,

kıslar hamileliğiniz eşinizle olan bağınızı güclendirdimi, int okuyorum kimi hamişler eşinden uzaklaşıyormuş, ben tam aksine daha cok seviyorum gece bile uyanıp öpüyorum,:)) sanki tekrardan aşık oldum, ikimizin bebeği olcak ondan bi parçanın içimde canlandığını düşündükce sanki karnımda bebişi onun yüzünde görüyormuş gibi oluyorum of ulan uoff bu aşk beni öldürecek ... :))))

Günaydın hanımlar,haftanın son gününden :)

arkadaşlar ayrıntılı ultrason için doktorum zeynep kamilin makinalarının çok güzel
olduğunu amniyosentes için gittiğimde ayrıntılı ultrason için de randevunu al demişti.
çok methetti orayı..5,5 aylık olunca girmemiz gerekiyormuş ayrıntılı ultrasona..
Gitmek isterseniz orayı da değerlendirin isterseniz..

günaydın bayanlar, bugün hava cok güzel,herkesin güzel bi gün gecirmesi dilegiyle,

kıslar hamileliğiniz eşinizle olan bağınızı güclendirdimi, int okuyorum kimi hamişler eşinden uzaklaşıyormuş, ben tam aksine daha cok seviyorum gece bile uyanıp öpüyorum,:)) sanki tekrardan aşık oldum, ikimizin bebeği olcak ondan bi parçanın içimde canlandığını düşündükce sanki karnımda bebişi onun yüzünde görüyormuş gibi oluyorum of ulan uoff bu aşk beni öldürecek ... :))))

HEPİNİZE günaydınnnnn............
Canım allah bozmasın inşallah mutluluğunu :nazar:

Günaydın hanımlar,haftanın son gününden :)

arkadaşlar ayrıntılı ultrason için doktorum zeynep kamilin makinalarının çok güzel
olduğunu amniyosentes için gittiğimde ayrıntılı ultrason için de randevunu al demişti.
çok methetti orayı..5,5 aylık olunca girmemiz gerekiyormuş ayrıntılı ultrasona..
Gitmek isterseniz orayı da değerlendirin isterseniz..

ayrıntılı ultrason ne oluyor canım 4 boyutlu ultrason falan mı yoksa başka bişey mi?

Günaydın herkese özlem hoşgeldin. hayırlısıyla bebişini al canım kucağına.

smrisk aynı bizde senin gibi olduk.

yapışık ikiz gibi geziyoruz eşimin eli karnımda heh tekmeledi dur diye. artık o da hissediyor kıpırtıları. hatta gözümüzle bile gördük. sonra bakışıp bakışıp ağlıyoruz :)))))))) ay çok komiğiz ya görmemişin çocuğu oldu muhabbeti oldu valla bizde :)))))))

hoşgeldin özlem alalh sağlıklı bebiş nasip eder inş. gözelrimiz yolarda kaldı nerelerde kaldın. ne güzel gün gecdikce coğalıyoruz. senin beişin cinsiyeti belli oldumu

2 hafta sonra üçlü tarama testı yapılacak hemde cınsıyetını kısmet olursa ogrenecegız hihoyyyt :CüvCüv:

kızlar sızın göbüşler cıktımı benımkı baya bellı oluyor artık pantolonların belı olmuyor hamılelık gıymeye basladım sızın nasıll :CüvCüv:

Günaydın herkese özlem hoşgeldin. hayırlısıyla bebişini al canım kucağına.

smrisk aynı bizde senin gibi olduk.

yapışık ikiz gibi geziyoruz eşimin eli karnımda heh tekmeledi dur diye. artık o da hissediyor kıpırtıları. hatta gözümüzle bile gördük. sonra bakışıp bakışıp ağlıyoruz :)))))))) ay çok komiğiz ya görmemişin çocuğu oldu muhabbeti oldu valla bizde :)))))))

ya ne güzel darısı bizim başımıza ben daha hissedemedim. eşimedediyorum oda hissedemiyor ama merakta ediyor gecenlerde uykum geldi yattım tam uykkuya daldım bi bakdım yanıma geldi elini karnıma tutuyor bende hiç çakdırmadım :) kıs kıs içimden güldüm , sonrada uyumuşuz.

günaydın kızlarrrr:dance::dance:
özlem hoşgeldin canım aramıza güzel bir hamilelik geçirirsin umarım....a.s.
bloom hoşgeldin canım tatilin iyi geçmiş belli darısı gidemeyenlerin başına....hihoyyyt
iannacım ben 3'lü testimi sabah 8:30 verip öğlen 14:30 da almıştım canım...yerimseniben
smrisk ,marg çok tatlısınız ya allah mutluluğunuzu daim etsin inşallah..:nazar:

Son düzenleme:
kızlar sızın göbüşler cıktımı benımkı baya bellı oluyor artık pantolonların belı olmuyor hamılelık gıymeye basladım sızın nasıll :CüvCüv:

valla benim göbişde çıkmaya başladı gecenlerde kendime pantolon aldım beli lastikli rahatda . ama bugün paçalarına çamaşır suyu damlattım. artık kapri gibi yaparım paçalarnı kesdirmem gerekicek. şuaralar çok bişeyde almak isteniyorum çünkü bu aydan sonra dahada şişicez bu aldıkalrımız bile olmıycak bacaklardan dolayı oyüzden tavsiyem aldığınız kıyafetleri bir beden büyük oalın.

valla benimde çıktı çok olmasada özellikle sabahları çok fazla olmuyorda kaşama doğru kocaman oluyor ama hamile kıyafeti fln almadım daha eskileride olmuyor önceden büyük gelenler şimdi tam oluyor birde bu sene bol tşörtler flana elbiseler çok moda olduğundan şimdilik hamile kıyafeti almadım ama birkaç hafta sonra ihtiyaç duyulabilir artık sanırım bu arada hafta olarak çok yakınız

X