2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

nisan84 cok gecmiş olsun en yakın zamnd abulantılarının gecmesi dilegiyle.

ya benim niye olmadı hiç

bide ben en son tartıldığımda 62,7 cıkdım ortalama 2 3 kilo almışım sanaırım normaldir. vucudum kilo almaya cok elverişli am aben kilo almak istemiyorum.

bide ocak anneleri hep erkek cocuk getiricek dünyaya izledinizmi bilmem ama vizyon telede bi bölüm vardı köye civciv geliyor 1 2 ay sonra bütün civcivler horoz oluyor içlerinden sadece bi tanesi tavuk çıkıyordu, adamda tavuğunu koltuğunun altında saklıyordu horozlar saldırmasın diye. :)))) bilmem anlatabildimmi

smrisk çok şekersin gerçektende öyleydi:roflol:

arkadaslar sakın umudunuzu kaybetmeyın.ALLAH her an yanımızda.bebiş isteyen ve bekleyen tum arkadaslara rabbım nasıp etsın

slm güzelim,8 kilo çok almişsin yaa,moralini bozmak için söylemiyorum ama,kizma.son aylara doğru daha fazla aliyomuşsun zaten o yüzden şimdi dikkat etsen iyi olur.bana doktor dediki 20 haftaya kadar 5 kilo sonrasinda 7 kilo dedi.toplam 12 miş.fazla alirsan çatlak olur dedi,en ideali 12 miş güzelim.baştan almayip almayipta sonralari birden alirsak oda çok kötü olur.sanirim bende çok alirim.

arkadaslar sakın umudunuzu kaybetmeyın.ALLAH her an yanımızda.bebiş isteyen ve bekleyen tum arkadaslara rabbım nasıp etsın

amin güzelim saolda burda kimsenin umudunu kaybettiği yok yanlış yeremi yazdın acaba burası ocakta doğum yapacakların topiği

bencede kızlar almayıp almayıp 6 aydan sonra ayda 4-5 kilo almakta sağlıklı değil çünkü evet malsef çatlak olşumunu arttıyo evet kimi vücutlarda her halükarda oluyo ama böle oluşum artıyo

geçen sene kız senesiydi bütün tanıdıklarımın kızı oldu bu senede erkek senesi heralde bütün duyduğum hamilelerin erkek tabi daha belli olmayanlarda var bakalım onların ne olcaka.s

TÜNAYDIN KIZLAR..........
SİTEDE Bİ SORUN VAR HERALDE BEN YAZMAK İSTEDİKÇE GÜNCELLEŞTİRME YAPMANIZ GEREKİR DİYOR SİZDE DE OLDUMU ACABA BÖYLE BİŞİ ALLAH ALLAH İL KEZ KARŞILAŞIYORUM BÖYLE BİŞEYLE
GERÇİ BU MESAJIM GÖRÜNECEKMİ ONUDA BİLMİYORUM YA:Saruboceq:
BEATRİCE HOŞGELDİN ARAMIZAa.s.
GÜLSEREN CİM CİNSİYETİ DE BELLİ OLMUŞ SENDE ASKER ANASI KERVANINA KATILDIN CANIM HADİ BAKALIM:teytey:
BALIM GEÇMİŞ OLSUN CANIMa.s.

Benim oğluşum da uyuyordu ama doktor o kadar iyi bir açıdan yakaladı ki.2 bacak arası çok güzel göründü.Ben şoke oldum.Bence de bu sefer de oklavayı gerçekten hakedecek senin doktor.:)

Son düzenleme:
arkadşalr ben doktora gittiğide 19 unda 17 haftalık olcam görünürmü sizce söylermi?

bende c.tesi gidicem tam 17 haftalık olucak ve eğer bebek gösterirse sölicek doktorum çünkü ben 12 haftalıkken en son gittiğimde ancak 14-15te söylebilirim demişti ama ben gitmedim o haftalarda rutin kontrol zamanımı bekledim

gözün aydın canım. arımıza hoşgeldin :)))

Canım teşekkürler.Hoşbuldum.Bence ne hissediyorsan doğrusu o marsg.Ben 1 ay önce ultrasonda bebeğimi ilk gördüğüm anda çok şiddetli bir şekilde erkek olduğunu hissetmiştim.Dün de bunu doktoruma söyleyince evet anneler gerçekten biliyor dedi.

Biliyormusunuz çok kız isityorum aslında Allahımdan hayırlısı istedim hep tabi her anne istemiştir ama bende ilk zamanlardan beri ilk aylarından beri erkek olduğunu hissediyorum. sanırım doktorumda erkek diycek gibi geliyor sağlıkla kucalıyalımda ne olursa bu arada beni belki tanımıyanlar için ben geçen yıl tüp bebek yaptırdım ama tutmadı tam bu sene eylül gibi 2. deneme yaptırcaktık ki mayısta hamile olduğumu öğrendim Allahım bana büyük bir müjde büyük bir mutluluk verdi. Bundan sonra kızda erke te benim için bir sağlıkla kucaklamıyı nasip etsin tüm anne adaylarına

Allahın sana bir lütfu bu Gamze.İnşallah sana da sağlıkla kucaklamayı nasip etsin ve hepimize.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…