2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

hayırlısı olsun canım ya,haklısın insan sıkılıo artık
kızlar şimdi jilet falan yapıosunuzda,ilerde göbiş büyüdükçe orayı göremeyeceksınız,o zaman napcaksınızkafamçokkarıştı

Kızlar merhaba ben geldim, gittiğim yerlerden hiç nete giremedim valla, özledim sizleri,nasılsınız umarım hepiniz iyisinizdir, bıraktığım günden beri 100 sayfayı geçmişsiniz okuyamadım , başladım okuyım diye ama olmadı valla, bebişlerin cinsiyetleri bayağı belli olmuş, ben başka bir dr a daha gittim bizimki yine göstermedi

tülincim hayırlısı olsun inşallah ben 15 haftalık hamileyim ama ilk aylarda yükseğe uzanmaman bebek büyük olmamasına rağmen koşturmaman,bol bol su içmen yemek zaten yemen çok zor canın istemez bi kere bi de tam meyve mevsimi bol bol yemeye çalışmanı önerebilirim.

hosgeldin canim ben de diyorum bu kiz nereye kayboldu...evt baya sayfa oldu masallah cogu arkadaslarin cinsiyetileri belli oldu ama benim gibi hala örenemeyenler de var tabi:CüvCüv:

selamm canım hoşgeldinn,bugun geçtın aklımdan dedım bu kız hiç girmedı nete naptı acaba,sayfalar epey çoğaldı çok şükür yaramaz bır durum yok,sen nasılsın nasıl geçtı tatılın bebiş nasıl

teşekkür ederim , tatil iyi geçti bebişde iyi allaha şükür bir problemimiz yok , sizler iyisinizdir umarım

selam kızlar herkese iyiakşamlar.ben bugün doktoruma gittim.amnosentezim yarın yapılacaktı çarşambaya kaldı bende kendimi iyice hazırlamıştım halbuki.
ekinsu hoşgeldin.
kızlar bebişimin cinsiyetini de öğrendim bu arada erkekmiş.inşallah sağlıklı olduğu haberini de duyarım da doya doya sevinirim

nie erteelendı ki,olsun bişey olmaz hayırlsı,
demek senınde erkek paso erkek doğuruosunuz ya,:lepi: hayırlı olsun canım,sen de erkek mı ıstıodun ,zaten senın 3 taneydı dimi yanlış hatırlamıosam:uhm:

:roflol::roflol:ezra akşam akşam beni çok güldürdün daha 28 yaşındayım hangi arada dördüncüyü yapabilirim ki??sen beni başkalarıyla karıştırdın canım.benim daha ikinci bebiş bu. 8 yaşına yeni girmiş bir kızım var.biz kızımla çok kız istedik ama kısmet değilmiş.neyse benim zaten sağlık dilemekten başka çarem yok.amniosentezim çarşambaya ertelendi çünkü doktorum fakülteyi zahmet edip daha bugün aradı bizim yanımızda. sadece çarşamba ve perşembe yapıyorlarmış o yüzden kaldı çok da kötü oldu o gün eşimde nöbetçi değiştirecek inşallah yoksa bana bakacak kimsem yok burda.

karıştırdım canım ya pardon,allah mı söylettı neyerimseniben
neyse bı tane kızın varmış bıde erkek olsun ne guzel işye,ama hayırlısı öncelıkle tabı,
dr unda erken aramış bıraz hasteneyı,ilk defamı yolluo oraya daha gununu bilmıo,
ben senı gercekten karıştırdım çunku yaşınıda 36 38 falan bılıodum amnıosentez deyınce,ilerı yaşlarda yapılıo dıe duydum,benım de 31 yaş

nazlıcan canım, oğluşun hayırlı olsun. Hiç üzülme inşallah test sonuçların da iyi çıkacaktır. Bebişini de doya doya seversin, merak etme.

canım hatırlarsan benim ikili test yüksek risk çıkmıştı ondan amniosentez yapılacaktı.doktorum çok yoğun sanırım ondan unuttu.ama çok kızdım anlatamam yani ben herşeyi ona göre ayarlamıştım.

ekinsu hosgeldin canım nasıldı tatil...
nazlıcan bunda da vardır bi hayır...
ezraaa neler karıstırdun öyle...

kızlar sizede günaydınnnnnnnnnn:teytey::teytey:
ekinsu hoşgeldin canım tatilin iyi geçmiştir umarıma.s.
nazlıcan oğluşun olacakmış gamyoncuiremsuhayırlı olsun canım benim de seninkinin yaşlarında bir kızım var ,bizde kız istiyoruz ana kız ama bana oğlan olacakmış gibi geliyor bakalım pazartesi belli olacak inşallah ,bende çok merak ediyorum.....

Son düzenleme:
herkese günaydın

ekinsu hoşgeldin canım özledik valla senin yaramaz inatcı göstermiyor kendini bir türlü :))

nazlıcancım iyi haberlerini bekliyoruzz canım. yüreğini ferah tut nur topu gibi oğlanları alıcaz kucağımıza inşallah. babayada yandaş lazım hep seninle kızına olmaz dimi :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…