2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

merhaba arkadaşlar.sağlık ocağına gittim ve aşımı yaptılar bugün.16.haftadan sonra yaptırılabiliyormuş.ama kolum öyle bir ağrıyorki.dişim bir taraftan.yemekte yiyemiyorum.
sağlık ocağında bebeğin kalp atımını dinliyorlarmış ama cihaz bozukmuş.bende özel bir kliniğe gittim orada baktım ultrasyonda.ne yapayım korktum kendi kendime.sağlıklı bebeğiniz merak etmeyin dediler.o kadar rahatladımki.

merhaba arkadaşlar.sağlık ocağına gittim ve aşımı yaptılar bugün.16.haftadan sonra yaptırılabiliyormuş.ama kolum öyle bir ağrıyorki.dişim bir taraftan.yemekte yiyemiyorum.
sağlık ocağında bebeğin kalp atımını dinliyorlarmış ama cihaz bozukmuş.bende özel bir kliniğe gittim orada baktım ultrasyonda.ne yapayım korktum kendi kendime.sağlıklı bebeğiniz merak etmeyin dediler.o kadar rahatladımki.

ooo balım gözün aydın darısı bize walla cumartesi doktora gitcez ama içimde nedense kötü bir his var anlamadım :bbo:kafam yerinde degil...ben hiç arastırmadım saglık ocagı işini umarım agrıların hafifler biran önce...
ezraaa strawberryden siparişim vardı yaaa bu sabah geldi hemde orjinal ürün ayyy nasıl sevindim anlatamam :lepi:sen naptın canım...iyisindir umarım...

yaa bende aşıdan cok korkuyorumkafamçokkarıştı hep de korkmuşumdur.çok acıyormuu:uhm: koca igneyi nasılda sokuyorlar allahımsenağlama

ooo balım gözün aydın darısı bize walla cumartesi doktora gitcez ama içimde nedense kötü bir his var anlamadım :bbo:kafam yerinde degil...ben hiç arastırmadım saglık ocagı işini umarım agrıların hafifler biran önce...
ezraaa strawberryden siparişim vardı yaaa bu sabah geldi hemde orjinal ürün ayyy nasıl sevindim anlatamam :lepi:sen naptın canım...iyisindir umarım...

hadi ya demek gerçekten orjınalmış,bizde gönul rahatlığıyla isteyebılırız demek:lepi:
bende iim canım yarın gıdıcem dr test için,
hayırdır ne hissi o öle kötü kötü,nerden çıktı,boşuna panik yapma herşey guzel çıkacak,bence sen ewde bunaldın ondan için sıkılıo

Ya ben doktorcuma sormuştum bu sağlık ocağı işini. Benim yapmadığım birşeyi ekstradan yapmıyorlar gerek yok demişti. ?? Ne yapsam ki??

Bi de hamilelikte epilasyon için hangi yöntem daha doğru??
Benim doktorcum erkek
bir punduna getirip soramadım gitti:)

:dilcikar:

canım 68 aldım bizde 69 da kalmıstı bakalım sans artık....

hadi bee,1 puan sadece,1 soru fazla yapsan yada 1 yanlış eksık olsa,
dur bakalım açıklansın belki bu sene 68 olur
ama atanırsanda işin zor olcak,başka yere çıkarsa tayın en az 1 sene eşinden ayrı kalacaksın stajerlığın kalkana kadar bıde hamılesın,ayy çok karışık,hayırlısı olsun inşallah

nasıl yani,hamilelikte daha mı farklı oluo,

Bilsem sorar mıyım canım benim. Ben hamile kalmadan önce birkaç aydır kendimi klasik ağdaya alıştırmaya çalışıyordum. Ama tam ustalaşamamıştım tabi ki. Şimdi özellikle bikini bölgesinde bir sakatlık çıkarırım diye jilete döndüm ama iyiye gitmiyor durum. Çok sıklaştılar hemmen...

montesori teşekkürler.sende içini rahat tut.bende korkmuştum o yüzden baktırdım bebeğe zaten.neyse birşey yokmuş.

demircool iğneden korkma o kadar büyük değil.zaten ben alışkın olduğum için.ama ağrı yapıyor kolda.hemşire söylemişti.

Bilsem sorar mıyım canım benim. Ben hamile kalmadan önce birkaç aydır kendimi klasik ağdaya alıştırmaya çalışıyordum. Ama tam ustalaşamamıştım tabi ki. Şimdi özellikle bikini bölgesinde bir sakatlık çıkarırım diye jilete döndüm ama iyiye gitmiyor durum. Çok sıklaştılar hemmen...

demek istediğim hamilelikte özel bir yöntem kimseden duymadım şimdiye kadar,o yuzden şaşırdım,ben senelerdır sir yaptırıorum özel bölgede dahıl,ve hala dewam edıorum,bır problemle karşılaşmadım,benım gittiğim bayanda yenı doğum yaptı,ilk hamıle kaldığımda ona sormuştum sakıncası war mı dıe,o da kendısıde dahıl 9 ay boyunca yaptıtrdığını, bu şekılde bı çok hamıle müşterısı olduğunu,hepsının dewam ettığını söyledı,
eğer ki bı tehlıke olsaydı nasıl dr lar ilk gittiğinde cinsel ilişkı ile ilgılı uyarı werıosa bunlada ilgili bişey söylerdı sanırım

hadi bee,1 puan sadece,1 soru fazla yapsan yada 1 yanlış eksık olsa,
dur bakalım açıklansın belki bu sene 68 olur
ama atanırsanda işin zor olcak,başka yere çıkarsa tayın en az 1 sene eşinden ayrı kalacaksın stajerlığın kalkana kadar bıde hamılesın,ayy çok karışık,hayırlısı olsun inşallah

ezracım zaten il dışı atansam bile gitmicem sıkıldım artık bişiyleri kıl payı kacırmaktan konusmustuk ya senle...
tobotiiii aynı durum bende de var jilete dönüş hiç hoş olmadı kuaförüm acıyı azaltıcı sprey önerdi ama doktor onaylamadı ayy hamişken vücut ne kadar hassas oluyo yaaa :çok üzgünüm:öööfff bayanolmak zormus beee:bbo:

X