2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

hanımlar herkese tünaydınnnnnnnnnn:dance::dance::dance:

herkes iyidir umarım.a.s.
fatocum iyi tatiller canım güzel güzel eğlen:teytey:cidy cim gönlündeki olur canım inşallah kızmı istiyordun:lepi:

kızlar günaydın hepinize,
bır kaç günluk tatılden sonra geldim yıne aranıza,
umarım herkes iyidir,iyi haftalar dılıorum hepinize

Kizlar karniniz büyümeye başladimi benim pantolonlarim olmuyor tek sorun göbek kisminda diğer türlü sorun yok düğmelerim açik geziyorum. :)) artik alişveriş yapma zamani geldi sanirim,

hoşgeldin ezracım:teytey:
keşke bende şöyle 2-3 gün kaçabilsem çok sıkıldım off offfffffffffff:çok üzgünüm:

Kizlar karniniz büyümeye başladimi benim pantolonlarim olmuyor tek sorun göbek kisminda diğer türlü sorun yok düğmelerim açik geziyorum. :)) artik alişveriş yapma zamani geldi sanirim,

aynı sorun bendede var canım,dün bir iki mağaza dolaştım hamile pantalonu bulabilmek ümidiyle sinirlendim geldim Kötü Kazen ya çuval gibi yapmışlar yada bel kısmı geniş ve güzel lastikli felan gel gelelim basen ve bacak kısımları incecik bunları yapanların hamilelikte kilo alındığından haberleri yok galiba sadece karnımız şişiyor sanıyorlar:eek:klava:

benimde hiç bir pantalonlarım olmuyor sanki bu hamileliğimde daha çabuk kilo aldım 13 haftalığım ama çok karnım belli ilk kızımda 6.aydan sonra karnım vardı hiç kimse hamile olduğumu inanmazdı bunda öyle değil sizlerde nasıl arkadaşlar

evde olsam hic kafama takmam iki basma etek :))) tamamdır bu iş

en iyisi eşortman işimde rahat, olmadı ben o şekilde idare edicem, elbise giyinme alışkanlığımda yok o hamilelik elbiseleri pantolonları falan tarzlarıda bana uygıun değil.

merhaba arkadaşlar.nasılsınız

benim göbeğimde büyüdü kıyafetlerimin hiç birisi olmuyor.sıcakta alışverişe gitmekte istemiyorum.çok çabuk yoruluyorum.

ezraaa hosgeldin özlettin kendini walla...
kızlar üst tamam da herkeste bir alt problemi var ben de dahil zara da hamile kotları 40 ytl imiş ama üşengeclikten gidemedim beni arkadasım ve kardesim iki tane hamiş pantolonu verdi iki de kot alsam bu kısı geciririm de surda iki ay daha yaz var allahtan almıstım bir ay önce bir hamiş pantolonu biyere giderken giyiyorum pazara bakkala cakkalla da eşofman ... ama sıkıldım yaa dolapta bi dünya pantolonum varken içine girememek kabus...
talyacım sana da mı ben gibi tatil yok canım yaaa eger tatile gitmeden dogurursam catlarım ayyy zaten gitsek de gitmesek de catlıcaz...

ezraaa hosgeldin özlettin kendini walla...
kızlar üst tamam da herkeste bir alt problemi var ben de dahil zara da hamile kotları 40 ytl imiş ama üşengeclikten gidemedim beni arkadasım ve kardesim iki tane hamiş pantolonu verdi iki de kot alsam bu kısı geciririm de surda iki ay daha yaz var allahtan almıstım bir ay önce bir hamiş pantolonu biyere giderken giyiyorum pazara bakkala cakkalla da eşofman ... ama sıkıldım yaa dolapta bi dünya pantolonum varken içine girememek kabus...
talyacım sana da mı ben gibi tatil yok canım yaaa eger tatile gitmeden dogurursam catlarım ayyy zaten gitsek de gitmesek de catlıcaz...

hoş bulduk canım,dün bulamamışsın kimseyı sitedeyerimseniben
kızlar bende şu bol pantolanlardan aldım hanı lastiklı moda olanlar war ya, hem ucuz hemde şu an idare edıor,ama kışa hamiş pantolanlarından almak lazım

dün eşimde alışverişe gidelim dedi akşam saatlerinde ama ben yatmayı tercih ettim hiç dışarı çıkmak istemiyorum yıorgunluk halsizlik uyku cok kötü ya kafamı nereye koysam uyuyorum

dün eşimde alışverişe gidelim dedi akşam saatlerinde ama ben yatmayı tercih ettim hiç dışarı çıkmak istemiyorum yıorgunluk halsizlik uyku cok kötü ya kafamı nereye koysam uyuyorum

al benden de o kadar erken yattıgım yetmiyomus gibi bide günde 2 saat ögle uykusu uyuyorum hiççç böyle bir yaz hayal etmemiştim...jeyyar hep bir yorgunluk halsizlik atom karınca olan ben pil ömrimi yedim galiba:roflol:

dün bizde eşimle bir kafeye oturduk.denizin sesiyle öyle bir uykum geldiki.orada uyukladım biraz.eve geldim hemen yattım.tabi eşim kaldırdı hadi yürüyüşe gidelim.iyice üşenci oldun dedi:))) ah sen bir hamile olsan 24 saat uyursunda dedim.sabah giderkende sen kalkma uyu diyor.

ben bahsedilen sabun hariç acı badem sütünü ve kremini aldım cenemde hafif lekeler vardı biraz gecti gibi...

benimde cildim yağlı ve siyah nokta var okuduğum kadarıyla böyle durumda biberiye sabunuyla birlikte kullanmak lazımmış daha çok bilgisi olan bize yazarmısınız

X