2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

günaydın k.k.nın güzel anneleri waterfull,talya hayırlı olsun oğluşlarınız :dance::dance:
talyacım soruna cevap veriyorum evet canım ilk bebeğim ama benle aynı haftalarda olan arkadaşlarım var onlar pıt pıt attığını hissediyolar benimki tembel galiba şutarafagitti sağlıklı olsunda aman herşeyi kafaya takıyorum bu aralar :nazar:

sinem cim benide oğlan annesi yaptın canım ya zaten herkes oğlan diyor.allah mı söyletti ne
o kadar kız isteyen ben söylene söylene oğlana o kadar alıştırdımki kendimi valla dr. kız derse ilk şaşıran ben olucam:roflol::roflol:

günaydın kızlar,
yazılarınızı okudum herşey yolundaymış sewindim,
waterfull allah gönlüne göre wermiş canım hayırlı olsun,
bende bu akşam dönüorum izmire bir kaçgünlük tatılım bitti:çok üzgünüm:

Günaydın herkese, nasılsınız arkadaşlar_?
Teşekkür ederim bu arada hepinize, inşallah hepimiz sağlıkla alırız bebeklerimizi kucağımıza.
Hiç farketmez diyordum talyacım cinsiyeti için, ama içimden erkek geçiyordu hep.Erkek olmasına kocişimden çok ben sevindim sanırmlülülülülülü

slm canım,hayırlı olsun oğluşun,demek kaynana olcaksın:)cadı kaynana olam deme sakın.bana benimkide erkekmiş gibi geliyor ya hadi hayırlısı artık.

sinem cim benide oğlan annesi yaptın canım ya zaten herkes oğlan diyor.allah mı söyletti ne
o kadar kız isteyen ben söylene söylene oğlana o kadar alıştırdımki kendimi valla dr. kız derse ilk şaşıran ben olucam:roflol::roflol:

TALYA BEN SENİN ÖĞRENDİĞİNİ SANDIM :roflol::roflol:ÇOK PARDON YA ÇOK UTANDIM ŞİMDİ:eek:

yaa hanımlar benim kabızlık problemim başladı.sizden de aynı sorunu yaşayan var mı.şişiknlik yapıyo çok rahatsız oluyorum.o kadar da su içiyorum.napmam lazım yardım edin lütfen:1no2:

yaa hanımlar benim kabızlık problemim başladı.sizden de aynı sorunu yaşayan var mı.şişiknlik yapıyo çok rahatsız oluyorum.o kadar da su içiyorum.napmam lazım yardım edin lütfen:1no2:

canım merhaba,kabızlık sorunu en başta yaşamıştım bikaç kere çok zor allah yardımcın olsun,allaha şukur şimdi düzeldi benim,dr mun werdığı vatamin ve folıc asıt karışımı bir hap yan etki olarak hergün bağırsaklarımı çalıştırıo,çok iyi oldu,bırde farkettığım bışey war,düzenlı yemek gerekıo,yanı aynı saatlerde kahvaltı ara öğün ve yemeklerını yersen faydası olur die düşünüorum,ayrıca sabah aç karna yenilen kayısı üstune bir bardak su bağırsak çalıştırıo,bırde kızlar burda kompostodan bahsedıolardı sanırım,umarım işe yarar canım,
bu arada izmirde kime gidiosun dr olarak

canım aynı sorunu bende yaşadım ilk aylarda ne yaptıysam olmadı en son doktorum bir ilaç verdi iyi geldi ama kireç gibi bişey :1no2:iğrenç ilacı içmekte sorun oldu yanı

slm kızlarr nasılsınız ezraaa iyi yolculuklar akşam için...
pembe panter aksamdan kayısıyı suda bekletip sabah yedikten sonra su içersen ezranın dediği gibi faydalı olur bide erik bol bu mevsimde kırmızı erik kompostosu da seni rahatlatır...hareketsizce vücudun o da yapar günde yapıcagın en az yarım saatlik yürüyüş de iyi gelir...

Arkadaşlar ben daha 14.haftamdayım ve bir haftadır el ve ayaklarım çok şişiyo, bunun için erken değilmi sizcede bir anormallikmi var acaba, sizlerde böyle bişey oldumu
evet canım bende de oluy6o özellikle yürüyüşe çıktığım zaman
eve gelene kadar ellerim şişmiş oluyo bacaklarımda şişiyo anormalmi acaba bende bilemiyorum. Doktora sorucam ama henüüz gidemedim. bende 14. haftadayım
:uhm:

merhaba arkadaşlar.el ve ayakları şişen bir arkadaşım vardı doktor ona tuzsuz yemesini söylemiş.çok tuz tüketiyorsanız o yüzden olabilir.biraz tuzu kısıtlayın isterseniz.

ayrıca hamile bayanların günde bir tane soda içmeleri gerkiyormuş.ayaklara iyi gelirmiş.amcamın kızı hemşire o söyledi bana.

canim benim gecmis olsun ayni sorunu ben de yasiyordum dr uma söyledim magnezyum verdi günde iki kere iciyorum ve kabizlik siskinlik falan kalmadi cok sükür ..:CüvCüv:.bence sen de dr una söyle sana da versin.ben cok rahatladim...insallah seninki de gecer...sevgiler.a.s.

evet canım bende de oluy6o özellikle yürüyüşe çıktığım zaman
eve gelene kadar ellerim şişmiş oluyo bacaklarımda şişiyo anormalmi acaba bende bilemiyorum. Doktora sorucam ama henüüz gidemedim. bende 14. haftadayım
:uhm:
Haydaa ama şişlikler için yürüyüş öneriyo herkes, yürüdükçe daha çok şişiyosa nasıl olacakki:uhm:

merhaba arkadaşlar.el ve ayakları şişen bir arkadaşım vardı doktor ona tuzsuz yemesini söylemiş.çok tuz tüketiyorsanız o yüzden olabilir.biraz tuzu kısıtlayın isterseniz.

ayrıca hamile bayanların günde bir tane soda içmeleri gerkiyormuş.ayaklara iyi gelirmiş.amcamın kızı hemşire o söyledi bana.

Ben çok tuz tüketmiyorum ama çok fazla su içme alışkanlığım yok, fazla içmeye çalışıyorum ama sanırım yeterli gelmiyo, soda hamilelere faydalıymış diye çok duydum deniyim bari a.s.

Canım demir ilacı içiyosan ondan olabilir, doktor demir ilacının kabızlık yapabileceğini söyledi bana, bencede sabahları iki üç tane kuru kayısı ye en iyisi bu

bende de tam tersi oldu yaa, 3 gün ferrum fort kullandım midemi mahvetti 1 haftadır ishalim kullanmadım bidaha da belki doktor başka bişi verir yerine

Benim doktorum soda içmekle tuz almış olursun vücuduna demişti.
Sodayı çok tüketmemek lazımmış.
Ben aşırı terlediğim için günde 1 tane içiyorum sadece.
Bilginize güzeller..

bende de tam tersi oldu yaa, 3 gün ferrum fort kullandım midemi mahvetti 1 haftadır ishalim kullanmadım bidaha da belki doktor başka bişi verir yerine

bende aynı dertten muzdaribim 1 haftadır ferrum kullanıyorum cok kötü ishal yaptı doktoruma söylicem degiştirsin diye...
toboti doktorun niye öyle dedi ki anlamadım soda sırf mineral deposu tuzla baglantı kuramadımCADIARZU

bende aynı dertten muzdaribim 1 haftadır ferrum kullanıyorum cok kötü ishal yaptı doktoruma söylicem degiştirsin diye...
toboti doktorun niye öyle dedi ki anlamadım soda sırf mineral deposu tuzla baglantı kuramadımCADIARZU

meraba arkadaşlar:)
ferrum fort'u ben de kullanıorum ilk zamanlar ishal yapıo gerçekten ama sonraları kabıza çevirio haberiniz olsun!!peki bu ilaç yüzünden mide bulantısı çeken var mı ?ben ne zaman içsem çok kötü oluorum(bu gün içmedim ,bisırnaşık şeytmiş..)

X