2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

merhaba arkadaşlar,
Herkesin iyi olmasına çok sevinidim. Azra hoşgeldiniz. Derlerki yüzünde lekelenmeler olannın kızı olurmuş waterfull sanırım senin oğlun oluyormuş gözün aydın Allah analı babalı büyütsün.

Sizlere bir şey sormama gerekli arkadaşlar sabah işe gelirken kaldırımda taşa takıldım ve düştüm ben 13 haftalık hamileyim. doktorumu aradım hemen merak etme bişey olmaz dedi ama hala içimdeki korku beni kemiriyor böyle durumla karşılaşanınız varmı biliyorum çok saçma dikkatli olmam gerekirdi ama bir saniyelik bişeydi. Çok korktum hala daha korkuyorum doktorumla konuştuğum halde ne olur başına böyle bişey gelen veya karşılaşan varmı bilgi verirmisiniz bana

haydaaa... gübahar sen de ben cilt uzmanı sandın hayatımkafamçokkarıştı ben sadece begendiğim bir konuyu sizle paylasmak istedim sorularını o foruma iletirsen konu baslıgı acan kişi sana cevap verir hayatım bilgim olsa paylasırdım seninle inanfisfisfis

merhaba arkadaşlar,
Herkesin iyi olmasına çok sevinidim. Azra hoşgeldiniz. Derlerki yüzünde lekelenmeler olannın kızı olurmuş waterfull sanırım senin oğlun oluyormuş gözün aydın Allah analı babalı büyütsün.

Sizlere bir şey sormama gerekli arkadaşlar sabah işe gelirken kaldırımda taşa takıldım ve düştüm ben 13 haftalık hamileyim. doktorumu aradım hemen merak etme bişey olmaz dedi ama hala içimdeki korku beni kemiriyor böyle durumla karşılaşanınız varmı biliyorum çok saçma dikkatli olmam gerekirdi ama bir saniyelik bişeydi. Çok korktum hala daha korkuyorum doktorumla konuştuğum halde ne olur başına böyle bişey gelen veya karşılaşan varmı bilgi verirmisiniz bana

canım geçmiş olsun hay allah, eğer sancın ağrın kanaman yoksa ki dr unda bişey olmamıştır demiş,için rahat etsın dıosan git dr na 2 dk ultrasonda görüp rahat edersın,
karnının üzerine düşmedin sanırım,dimi:sm_confused:

yok ezra sağ baldırımın üzerine düştüm nasıl oldu anlamadım doktora sordum görmek gerekli olsa söylerdi gel bakıyım diye yok bişey olmaz merkalanma dedi

gamzecim farklı bir durum benim basıma geldi okuldayken sag tarafıma düştüm koşa koşa doktora gittik baktık bebiş yerinde ...nasıl korktum anlatamam bide ilk aylarda hapsırsam bebiş düşücek sanırdım doktorumla uzun uzun konustum tüm bebeklerin anne karnında en güvenli yerde oldugunu hapsırmayla düsmeyle problem yasanmıcagını söyledi karnına şiddetli bir darp almadıktan sonra sorun yok dedi seni çok iyi anlıyorum sıkma canını içini ferah tut...

montesori canım arkadaşım çok teşekkür ederim. Doktorumda hiç sorun yoktur meraklanma dedi. Ama genede panikledim çok şükür iyiym ama bu korku bana yeter de artar bile saol canım çok rahatladım teşekkür ederim demekki herkeste olabiliyor dimi. Kendime çok kızdım sonrada bu çok başka bir duygu arkadaşlar ya Allahım herkesinkini bağışlasın. Bugün hiç iş yapmak gelmedi içimden hep oturdum işte de Allahtan çok acil işlerim de yoktu.Allahım herkesinkini bağışlasın

amin canım yaa seni rahatlatabildiysek ne mutlu bize walla şu 5 ay bir gecse hep dua ediyorum allahım saglıklı bir hamilelik geciriyim bebegimi saglıklı bir şekilde kucagıma alıyım diye bide beni herseyle sına rabbim diyorum ama asla evladımla evladımın saglıgıyla degil duygulandım he şimdi....

Arkadaşlar merhaba...ben 13+3 günlük hamileyim dün doktora gittik...cinsiyeti %90 erkek dedi..bu haftada bunu bu kadar kesin söyleyebilmesi normalmi..yani aranızda 13 haftası bitmişken cinsiyetini öğrenen ama yalnış çıkan varmıı...

slm kizlar nasilsiniz bakem bebisler nasil gamzecim korkma canim doktorun bisey olmaz dedgine göre sorun yoktur.
benimde bi sorum var size benim gögsümü sikinca bi sivi geliyorsari renginde sizinde oluyormu kizlar

sennur ben en son 12.haftamda gittim bebgim göstermedi önünü haftaya pazertesi gitcem sanirim ozaman ögrenirim.doktorun kesin dediyse yanilma payi olmaz sanirim.12.hafta ögrenende oldu sonucta canim

herkese merhaba bende yanlış hesap ediyomuşum daha dorusu takvime yanlış bakıyomuşum daha iki hafta var sanıyodum cinsiyet için ama inş miniğim gösterirse bu c.tesi

En iyi 16 haftalıkken belli oluyor..yabancı bir sitede bebeklerin cinsel organ gelişimine baktım...12 haftalıkken 13 haftalıkken ikiside aynı...sonra sonra değişiyo...

Arkadaşlar çok teşekküredeim ilgilerinize . Bu arad 12. Hafta cinsiyetini doktorlar pek söylemezlermiş yanılma payı var diye ama %90 erkek dediyse çok net görmüştür bazen göremiyo biliyorlarmış bende 13. haftayım geçen hafta gittim ama sormadım 19 ağustosta gittiğimde sanırım artık kesin belli olur ozaman sorarrım

ben de en son geçen hafta detaylı ultrasona girdim cinsiyet belli olur die seviniodum ama göstermedi zaten doktorlar da çok isteksiz oluolarmış bu dönem sölemek için.maalesef bi de 5cmlik bi miyomum varmış rahmin dışına doğru gelişen doktor önemli deil dedi ama korktum tabiki aranızda miyomu olan var mı benim gibi

pardon çok iyi anlamadım 12 haftalıkken yatayla bebeğin yaptığı açı 30dereceden fazlaysa erkek mi oluomuş???yani düze yakın yatayda gözüküosa bebek kız?

Sanırım öyle canım..ben bunu daha önce başka biyerde daha okumuştum..eğer bebeğin o kalça kısmı vücuduna paralelse kız daha yukardaysa erkekmiş...12 haftalıkken tabi..

o resimleri gördünüz değilmi...9 haftalıkken aynı ikiside..13 te biraz farklı ama hemen hemen aynı...

X