2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

ay yok sennur çözdüm ben orda 12 haftalıkta cinsel organdan bahsediyo dediğin gibi ikisi de birbirine çok benziyo kızda da erkekte de bi çıkıntı var eğer çıkıntı yukarı doğruysa erkek dio

Selam hanımlar ben de baktım siteye çok güzel bilgiler var.Özellikle cinsiyetin kız mı erkek mi olacağını çok güzel açıklamış.Daha önce başka bir yerde de okumuştum bunu.Eğer ovulasyon gününüzden eminseniz kız mı erkek mi olacağını belirlemek elinizde.Herşey nasip tabi.Ama bilim böyle açıklamış:)

iyi akşamlar kızlar............
sennur cum hoşgeldin canım aramızaa.s.,gamzecim geçmiş olsun canım olur öyle kazalar allah beterinden saklasın :nazar:,gülsü o dediğin göğüsteki sıvı bendende geliyor canım yaklaşık 2 aydır.:çok üzgünüm:

iyi aksamlar kizlar midem cok yaniyor ne gecirir bilen var mi ?? cok fena:KK43:((

canım mide yanması sorununu bende yasıyorum doktorum rennie kullanabilirsin dedi bu ilaç sıkıntını gecirir bide yemeklerini iyi cignemen gerekir,tıka basa yememen ,baharatlı seylerden uzak durmanda belkim işine yarar...

iyi akşamlar kızlar............
sennur cum hoşgeldin canım aramızaa.s.,gamzecim geçmiş olsun canım olur öyle kazalar allah beterinden saklasın :nazar:,gülsü o dediğin göğüsteki sıvı bendende geliyor canım yaklaşık 2 aydır.:çok üzgünüm:

Hoşbulduk canım...benim doğum için doktorum önce subat 2 dedi..sonraki gittiğimdede 29 ocak dedi..ben daha çok subat ann adaylarında yazıyordum ama büyük ihtimal ocakta doğum yaparım diye düşünüyorum..o yüzden iki tarafada katılıyorum...inşallah burdada güzel paylaşımlarda bulunuruz..:nazar:

günaydın hanımlar:)
uyku düzenimin bozulması sebebiyle gene baş ğrılı bi güne uyandım ama olsun artık mutlu olmak istiorum:))
dün ben de giremedim evlilik yıl dönümümüzdü ama ankara dan bi arkadaşımız gelmş akşam bi yemeğe kaçıverdik o kadar ..!!
dün bi de sağlık ocağına gittim ilaç yazdırmak için oradakiler tetenozu çok gerekli görüolar burası türkiye hiçbişeye güvenme dediler,korktum biras sanırım aşıyı olacağım..bi de demir ilacımı değiştirttim hem bulantı yapıodu hem de kabızlık ferrum fort onun yerine ferro sanol duodenal verdiler,kullanan var mı aranızda?

günaydın hanımlar herkese hayırlı kandiller Allah dualarınızı kabul etsin

kızlar ben daha önce bebeğin nerde olduğunu hissedebiliyodum ama bikaç gündür hissetmiyorum hatta göbeğim küçülmüş gibi geliyo sanki kuzum yok gibi neden böle hissediyorumki normalmi bu

doktorum ilk önce 6 ocak demişti.benim sat 29 marttı zaten.takvimim ona göre.şimdi de 3 ocak diyor doktorumda.

kızlar ben daha önce bebeğin nerde olduğunu hissedebiliyodum ama bikaç gündür hissetmiyorum hatta göbeğim küçülmüş gibi geliyo sanki kuzum yok gibi neden böle hissediyorumki normalmi bu

benim karnımda bazen yokmuş gibi oluyor bazen çok şişiyor.bebeğide hala hissetmiyorum zaten.

canım korkma bişey yoktur benimkide dışarıya fırlayacak gibi itiyordu kendini son günlerde yapmıyor keyfi biraz içeri taraflarda durmak istiyordur

X