2009 Ocak Anneleri Doğum Takip Çizelgemiz

WATERFULL, EKİNSU,BLOOMS aklım sizde çğk merak ediyorum bebeklerinze kavuştunuzmu.umarım kavuşmuşsunuzdur bebeklerinize şuan sizlerin yerinde olmak isterdim.günler geçmek bilmiyor.

Son düzenleme:
İSİM.....................Başlangıç kg......Şu anki kg......Alınan kg........Bel Ölçüsü cm.........Cinsiyeti...........Doğum tarihi ............İsim
HERA796..............55..................60 .................+5.................?? cm .............ERKEK.............16 aralık..............BATUHAN
HANDE 80 ...............41.................50......... ........+9................77 cm..............KIZ.....................16 aralık...............TUANA
NAZOBÜLO..............56.................65....... ..........+9..............?? cm.................KIZ....................16 aralık...............DEFNE
LİNAY34...................66............... 78..................+12.............??cm..... .........ERKEK.................19 aralık...............ALİ KAAN
BARCLİ....................64............... .77.................+13…….......102 cm………...KIZ…...…..........…19 aralık ..............ELVİN NAZ
ZEYNEP215…………62.................75.............. ...+13.............123 cm………...KIZ......................19 aralık ..............
GÜLÇİNF………….....77…………...95………..…...+18……...….??cm………....ERKEK………........22 aralık................DORUK
UZUNBEYAZBULUT......??............??.............. ....??...............??cm..................KIZ... ................22 aralık................LİYA CEYLİN
EZRA 2001...............58 ................71.................+13........................................KIZ. ..................24 aralık................BERRAK
İNANNA13................62.................73 ................+11..............101cm................KIZ....................25 aralık................NİL
İNAYSA...................68.................80..................+12..............?? cm..............ERKEK................25 aralık...............ÇAĞAN
NAZLICAN156 ........ 52.................63..................+11...............68 cm..............ERKEK...............26 aralık...............GÖKTÜRK EGE
SHEEDA................53..................72 ..................+19.............102 cm …...…...….....ERKEK……….......27 aralık................EFE
GLABELLA............54.............. ...74..................+20...............109cm..................ERKEK...............28 aralık.............KAAN
MİNİĞİMM ..............52..................59.. ............. + 7...............?? cm....................KIZ....................1 Ocak..............NAZ
EKİNSU ..................64..................81.................+17...........110cm ...............ERKEK...............2 ocak.................MERİÇ
BLOOMS.................60................. 77..................+17............82 cm ..............ERKEK............. 2 ocak ..............AHMET MERT
MONTESORİ..........57.................64,5................+7,5..................100 cm.................ERKEK..............2 ocak ..............METİN

WATERFULL............54................. 73...................+19.........108 cm ..............ERKEK..............1 ocak ........... .EGEHAN ALİ
BALIM.......................54 ..................68................+14...........94cm.................ERKEK...............3 ocak.............. MEHMET KAYRA
CİCİKIZSİNEM….........60……………..68……….....…+8…….....??cm……….......KIZ………..........3 ocak..............
GAMZE YILMAZ.........54..................58.. ................+4.............??cm..............ERKEK..............5 ocak
RAMİTEP................66 .................75 ................+9.................99 cm..................KIZ....................6 ocak...............İPEK
YAREN 76...............??..................??.......... .......??..............?? cm..................KIZ.....................7 ocak..............ECESU
HFZHFZ...................66.5................73,1 . ............ 6,6………. 96 cm……...........KIZ….....….......…9 ocak.............DURU

TOBOTİ....................67............... 70,5...............+1,5........... 90 cm……….........KIZ.......................9 ocak
NERGİSÇE.......55..................75..............+20....................??? cm..................İKİZ KIZ...................9 ocak
KANCICEGIM..........60................ .79................+19............ 110 cm………....…KIZ.....................10 ocak ............AYSİMA
DEKARACA..............72..................84................+12............?? cm.................KIZ.....................10 ocak.............SELEN

GÜLSÜ .................53................70.................+17................?? cm..................ERKEK...............11ocak..............DEVRİM AHMET
MARSG....................48.7............59..... ............+10,3...............93 cm..................KIZ....................13ocak..............EZGİ
TARRES..............55..................70 .................+15.................?? cm ..................ERKEK.............13 ocak..............EYMEN
ASLIMI BEKLERKEN..48..............61...............+13..................??cm...................KIZ.....................13 ocak...............ASLIM
GÜLSEREN.......... 68................. 85...............+17............... ..96 cm..................ERKEK..............14 ocak ..............AHMET EREN
MİDİLLİ...................??..................??.................??...................??cm..................KIZ.....................15 Ocak.............EBRAR
TALYA...................61.7............... 79,0............+17,3...............101 cm .................KIZ....................15 ocak ........... NAZ
THİNKERBELL.......60...................73.......... ....+13..................102 cm................. KIZ....................17 ocak
PEMBE PANTER.51……….…....63……...….....+12……….........92 cm……..........ERKEK...............18 ocak
NERMİNAKKAN...50.................55............... ..+5...................?? cm............ ....ERKEK...................18 ocak

ESRAXE..............53.................66..................+13.................98cm.................KIZ........................18 ocak................SENA
FAMİLYA.............50................63......... ........+13.................102cm.................ERKEK.................19 ocak................EGE
ELAGÜLCE............56.................71......... ........+15.................104 cm...............KIZ......................20 ocak...................DURU
CİDY...................57.................65..................+8.................107 cm.................ERKEK..................21 ocak ...............EFE KIVANÇ
REYHANKARAKAŞ.63………...81,5…………....+18,5…….......…112 cm……...…..ERKEK....................21 ocak......... .....İSMAİL YİĞİT
NİSAN4234........45.............. ...53 .................+8...................??cm..... ............ERKEK...................24 ocak
AYÇATEKİN.......??............. ...??......... . .......?...................??cm..................ERKEK...................24 ocak
CTC...................54.................64..................+10...............?? cm........... ......ERKEK....................24 ocak.............CELAL TÜRKER
SENNUR..........66.................77.......... ....+11......................??cm....... ............ERKEK....................24 ocak.............KEREM

ALİSHA..............58................ 66..................+8....................??cm .................KIZ..........................25 ocak................NAZ
CHADİİ...............49............... 59..................+10.....................90cm .................KIZ..........................25 ocak

HALAY..........66.................74................. +12……….…..… cm................ERKEK....................25 ocak................EGEMİR
MELEĞİM16.......57.................70................. +13……….…..…78 cm................ERKEK....................26 ocak........... .....EYMEN
SMRİSK .............61.................71...... ..........+10..................103 cm.................KIZ.........................26 ocak
LİLAM.................68.................80.. ...............+12....................95 cm..................KIZ .......................27 ocak................GÜLCE

CALEMİTYJANE.57................73............... ..+16...................105 cm.................ERKEK...................28 ocak................KEREM
GÜBAHAR..........53................ 61...................+8.....................??cm .................ERKEK...................29 ocak

KUZİ………..…..60.................75..............+15.....................??cm………...….…KIZ...... ....................29 ocak
ÖZLEMYB........85.................94...............+9.....................110 cm..................ERKEK....................29 ocak...................KAAN
AŞIK81.............57.................67. ............+10....................103.cm..................ERKEK....................30 ocak

Familyacım, benim haricimde herkes doğurdu saydıklarından.Ama ben hala beklemedeyim canım:))))))

waterfullcum ne demeliyim bilmiyorum ama sanırım senın egehan içersini çok sevmiş gelmek istemiyor .mutlu haberlerini bekliyoruz .doğuran arkadaşlaradasağlık diliyorum umarım biran once aramıza donerler.

waterfull doğurdunmu acaba ben az daha doguruyordum ama yalancı sancıymış çok korktum bı an ama yapacak bişi yok nee yaparsam yapayım o acıyı yaaşıcam

Daha doğurmadım kızlar, buralardayım:)))
İnşallah kolaylıkla atlatırsın tüm sancıları familya.

inşallah hepimiz kolaylıkla atlatırız. bugun doktora kontrole gıttım.sanırım sezeryan olabılırmısım bebeğin eşi rahime çok yakınmış kanama olursa sezeryana alıcaklarmış inşallah normal olur dıyorum ama normal dogum anındada herhangı bı komplikasyon oluşursa o andada sezeryana gecebılırlermiş ne yapıcamı şaşırdım. bir de sizdende NST testi istendimi salı günü bu teste gireceğim

Benden 3 hafta öncesinden itibaren, her hafta istendi, son hafta 3-4 günde bir istenmişti.Ptesiden itibaren de hergün nstye girecekmişim.
Günümüz doldu, ama normal istediğim için beklemedeyiz.nst sonuçları iyi çıktığı sürece 1 hafta daha bekleriz dedi dr.um. Eğer nstde sorun çıkacak olursa müdahale edecekler.Bugün yine girdim nstye, sorun yokmuş.

ay inşallah benımde sorun cıkmaz beni korku sardı kanama olursa hemen sezeryan dıyo
doğum anındada bişi çıkarsa diye korkuyorum sanırım sezeryan olacak

watefull sanırım doğuma gittin umarım öyledir.doğuran herkeze sağlık diliyorum inşallah çabuk ayaklanırsınız bebeklerin resimlerini de koyarsınız

......................................................

Son düzenleme:
Tünaydın arkadaşlar, familya hayır canım dün doğuma filan gitmedim:))))Bugün de gitmedim daha:)))
Sadece evde keyif yapıyorum, nasıl olsa paşamız geldikten sonra bu rahatlığı arayacağım. O nedenle son günlerin keyfini çıkartıyorum:))))

merhaba arkadaşlar bütün doğum yapan anneleri tebrik ederim.Allah bir ömür güzel günlerini göstersin inşallah meleklerimizin.
benim için iyi dilekleri olan tüm arkadaşlarıma sonsuz teşekkür edeim.
tek tek sayfalara bakamadım.minik ege çok vaktimi alıyor.

arkadaşlar hiç kimseden ses soluk çıkmıyor herkez nerde yoksa doğurdunuzmu.merek ediyorum waterfull sanırım artık bebeğini almışsındır umarım almışsındır.sana ve bebeğine ve bütün bebeklerine kavuşanlara sağlıklı günler ve hayırlı bebişler diliyorum.

waterfull bugun doguma gidecekti insallah kolay bir dogum olmustur,Allah yardimcin olsun watercim iyi haberlerini bekliyoruz...bekledin bekledin gene bendne once dogurdun :))

İSİM.....................Başlangıç kg......Şu anki kg......Alınan kg........Bel Ölçüsü cm.........Cinsiyeti...........Doğum tarihi ............İsim
HERA796..............55..................60 .................+5.................?? cm .............ERKEK.............16 aralık..............BATUHAN
HANDE 80 ...............41.................50......... ........+9................77 cm..............KIZ.....................16 aralık...............TUANA
NAZOBÜLO..............56.................65....... ..........+9..............?? cm.................KIZ....................16 aralık...............DEFNE
LİNAY34...................66............... 78..................+12.............??cm..... .........ERKEK.................19 aralık...............ALİ KAAN
BARCLİ....................64............... .77.................+13…….......102 cm………...KIZ…...…..........…19 aralık ..............ELVİN NAZ
ZEYNEP215…………62.................75.............. ...+13.............123 cm………...KIZ......................19 aralık ..............
GÜLÇİNF………….....77…………...95………..…...+18……...….??cm………....ERKEK………........22 aralık................DORUK
UZUNBEYAZBULUT......??............??.............. ....??...............??cm..................KIZ... ................22 aralık................LİYA CEYLİN
EZRA 2001...............58 ................71.................+13........................................KIZ. ..................24 aralık................BERRAK
İNANNA13................62.................73 ................+11..............101cm................KIZ....................25 aralık................NİL
İNAYSA...................68.................80..................+12..............?? cm..............ERKEK................25 aralık...............ÇAĞAN
NAZLICAN156 ........ 52.................63..................+11...............68 cm..............ERKEK...............26 aralık...............GÖKTÜRK EGE
DEKARACA..............72..................84................+12............?? cm.................KIZ.....................26 Aralık.............SELEN
SHEEDA................53..................72 ..................+19.............102 cm …...…...….....ERKEK……….......27 aralık................EFE
GLABELLA............54.............. ...74..................+20...............109cm..................ERKEK...............28 aralık.............KAAN
MİNİĞİMM ..............52..................59.. ............. + 7...............?? cm....................KIZ....................1 Ocak..............NAZ
CİDY......................57.................65..................+8.................107 cm.................ERKEK..................21 ocak ...............EFE KIVANÇ
EKİNSU ..................64................81.5.................+17.5...........110cm ...............ERKEK...............2 ocak.................MERİÇ ONAT
BLOOMS.................60................. 77..................+17............82 cm ..............ERKEK............. 2 ocak ..............AHMET MERT
MONTESORİ..........57.................64,5................+7,5..................100 cm.................ERKEK..............2 ocak ..............METİN
MARSG....................48.7............59..... ............+10,3...............93 cm..................KIZ....................3ocak..............EZGİ
ASLIMI BEKLERKEN..48..............61...............+13..................??cm...................KIZ.....................5 ocak...............ASLI DEFNE
TALYA...................61.7............... 79,0............+17,3...............101 cm .................KIZ....................7ocak ........... NAZ
WATERFULL............54................. 73...................+19.........108 cm ..............ERKEK..............9 ocak ........... .EGEHAN ALİ

BALIM.......................54 ..................68................+14...........94cm.................ERKEK...............3 ocak.............. MEHMET KAYRA
CİCİKIZSİNEM….........60……………..68……….....…+8…….....??cm……….......KIZ………..........3 ocak..............
GAMZE YILMAZ.........54..................58.. ................+4.............??cm..............ERKEK..............5 ocak
RAMİTEP................66 .................75 ................+9.................99 cm..................KIZ....................6 ocak...............İPEK
YAREN 76...............??..................??.......... .......??..............?? cm..................KIZ.....................7 ocak..............ECESU
HFZHFZ...................66.5................73,1 . ............ 6,6………. 96 cm……...........KIZ….....….......…9 ocak.............DURU

TOBOTİ....................67............... 70,5...............+1,5........... 90 cm……….........KIZ.......................9 ocak
NERGİSÇE.......55..................75..............+20....................??? cm..................İKİZ KIZ...................9 ocak
KANCICEGIM..........60................ .79................+19............ 110 cm………....…KIZ.....................10 ocak ............AYSİMA
GÜLSÜ .................53................70.................+17................?? cm..................ERKEK...............11ocak..............DEVRİM AHMET
TARRES..............55..................70 .................+15.................?? cm ..................ERKEK.............13 ocak..............EYMEN
GÜLSEREN.......... 68................. 85...............+17............... ..96 cm..................ERKEK..............14 ocak ..............AHMET EREN
MİDİLLİ...................??..................??.................??...................??cm..................KIZ.....................15 Ocak.............EBRAR
THİNKERBELL.......60...................73.......... ....+13..................102 cm................. KIZ....................17 ocak
PEMBE PANTER.51……….…....63……...….....+12……….........92 cm……..........ERKEK...............18 ocak
NERMİNAKKAN...50.................55............... ..+5...................?? cm............ ....ERKEK...................18 ocak

ESRAXE..............53.................66..................+13.................98cm.................KIZ........................18 ocak................SENA
FAMİLYA.............50................63......... ........+13.................102cm.................ERKEK.................19 ocak................EGE
ELAGÜLCE............56.................71......... ........+15.................104 cm...............KIZ......................20 ocak...................DURU
REYHANKARAKAŞ.63………...81,5…………....+18,5…….......…112 cm……...…..ERKEK....................21 ocak......... .....İSMAİL YİĞİT
NİSAN4234........45.............. ...53 .................+8...................??cm..... ............ERKEK...................24 ocak
AYÇATEKİN.......??............. ...??......... . .......?...................??cm..................ERKEK...................24 ocak
CTC...................54.................64..................+10...............?? cm........... ......ERKEK....................24 ocak.............CELAL TÜRKER
SENNUR..........66.................77.......... ....+11......................??cm....... ............ERKEK....................24 ocak.............KEREM

ALİSHA..............58................ 66..................+8....................??cm .................KIZ..........................25 ocak................NAZ
CHADİİ...............49............... 59..................+10.....................90cm .................KIZ..........................25 ocak

HALAY..........66.................74................. +12……….…..… cm................ERKEK....................25 ocak................EGEMİR
MELEĞİM16.......57.................70................. +13……….…..…78 cm................ERKEK....................26 ocak........... .....EYMEN
SMRİSK .............61.................71...... ..........+10..................103 cm.................KIZ.........................26 ocak
LİLAM.................68.................80.. ...............+12....................95 cm..................KIZ .......................27 ocak................GÜLCE

CALEMİTYJANE.57................73............... ..+16...................105 cm.................ERKEK...................28 ocak................KEREM
GÜBAHAR..........53................ 61...................+8.....................??cm .................ERKEK...................29 ocak

KUZİ………..…..60.................75..............+15.....................??cm………...….…KIZ...... ....................29 ocak
ÖZLEMYB........85.................94...............+9.....................110 cm..................ERKEK....................29 ocak...................KAAN
AŞIK81.............57.................67. ............+10....................103.cm..................ERKEK....................30 ocak

Son düzenleme:
ekinsu canim benide dogum yapanlara yazarsan sevinirim 1.1.2009 gece saat 01.30 da oglum efe altan geldi ve eski kiloma geri döndüm sayilir 57,5 kg.

slm arkadaşlar dün doktora gittim.korktuğum başıma geldi ama yine de çok mutluyum yarın bende bebeğime kavuşuyorum doktorum zorunlu sezeryan dedi yarın sabah hastaneye gidiyorum yarın benide doğuranlar bölümüne ekleyebilirsiniz.doğuranlara sağlık ve hayırlı bebişler diliyorum ...

BENDE EGEME KAVUŞUYORUMMMM...

İSİM.....................Başlangıç kg......Şu anki kg......Alınan kg........Hastane çıkış kilosu.........Cinsiyeti...........Doğum tarihi ............İsim
HERA796..............55..................60 .................+5....................................................ERKEK.............16 aralık..............BATUHAN
HANDE 80 ...............41.................50......... ........+9....................................................KIZ.....................16 aralık...............TUANA
NAZOBÜLO..............56.................65....... ..........+9....................................................KIZ....................16 aralık...............DEFNE
LİNAY34...................66............... 78..................+12.................. ................................ERKEK.................19 aralık...............ALİ KAAN
BARCLİ....................64............... .85.................+21…….......…....75...................……...KIZ…...…..........…19 aralık ..............ELVİN NAZ
ZEYNEP215…………62.................75.............. ...+13.............….........................……...KIZ......................19 aralık ..............
GÜLÇİNF………….....77…………...95………..…...+18……...….………...........................ERKEK………........22 aralık................DORUK
UZUNBEYAZBULUT......??............??.............. ....??....................................................KIZ... ................22 aralık................LİYA CEYLİN
EZRA 2001...............58 ................71.................+13....................................................KIZ. ..................24 aralık................BERRAK
BALIM.......................54 ..................68................+14..................................................ERKEK...............25 aralık.............. MEHMET KAYRA
İNANNA13................62.................73 ................+11....................................................KIZ....................25 aralık................NİL
İNAYSA...................68.................80..................+12...................................................ERKEK................25 aralık...............ÇAĞAN
NAZLICAN156 ........ 52.................63..................+11...................................................ERKEK...............26 aralık......GÖKTÜRK EGE
DEKARACA..............72..................84................+12...................................................KIZ.....................26 Aralık.............SELEN
SHEEDA................53..................72 ..................+19............. …...................…...….....ERKEK……….......27 aralık................EFE
GLABELLA............54.............. ...74..................+20.....................................................ERKEK...............28 aralık.............KAAN
MİNİĞİMM ..............52..................59.. ............. + 7......................................................KIZ....................1 Ocak..............NAZ
CİDY......................57.................65..................+8......................57.5...........................ERKEK.............1 ocak ...............EFE KIVANÇ
HFZHFZ...................66.5.............73,1 . ............ 6,6………. ........................……...........KIZ….....….......1 ocak.............DURU
EKİNSU ..................64................81.5..............+17.5..................76.5./ 72.5...................ERKEK...............2 ocak.................MERİÇ ONAT
BLOOMS.................60................. 77..................+17............ ......................................ERKEK............. 2 ocak ..............AHMET MERT
MONTESORİ..........57.................64,5................+7,5..................59.5 / 57.....................ERKEK..............2 ocak ..............METİN
MARSG....................48.7............59..... ............+10,3..................................................KIZ....................3ocak..............EZGİ
ASLIMI BEKLERKEN..48..............61...............+13.......................................................KIZ.....................5 ocak...............ASLI DEFNE
TALYA...................61.7............... 79,0............+17,3.............. .....................................KIZ....................7ocak ........... NAZ
WATERFULL.........54................... 74...............+20..................64/68............................ERKEK..............9 ocak ........... .EGEHAN ALİ
FAMİLYA................50................63......... ........+13......................................................ERKEK.............14 ocak................EGE
FATOCUM...........................................................................................................................................14 ocak
CALEMİTYJANE.......57................73............... ..+16....................................................ERKEK.............14ocak................KEREM
REYHANKARAKAŞ.63……….......84…………....+21…….......……...................…...….....ERKEK..............16 ocak..............İSMAİL YİĞİT
AŞIK81...................57.................68. ...............+11.....................................................ERKEK..............16 ocak
KUZİ………..…........60.................75.................+15....................…....…....................…KIZ...... .............16 ocak
LAJOCONDE...............................................................................................................KIZ....................16 ocak..............ZEYNEP BADE
GÜBAHAR........53................ 61...............+8...............................................................ERKEK..............17 ocak
ALİSHA..............58................ 66..................+8...................... ....................................KIZ....................17 ocak................NAZ
ESRAXE..............53.................66..................+13.......................................................KIZ....................17 ocak................SENA
CHADİİ...............49............... 59..................+10..........................................................KIZ...................19 ocak..............MİNA
SEDAKT..............................................................................................................................................19 ocak
ÖZLEMYB........85.................94...............+9...............................................................ERKEK...............20 ocak...................KAAN

NERGİSÇE................55..................75..............+20....................??? cm..................İKİZ KIZ...................9 ocak

COLOR="Blue"]NERMİNAKKAN...50.................55............... ..+5...................?? cm............ ....ERKEK...................18 ocak[/COLOR]
ELAGÜLCE............56.................71......... ........+15.................104 cm...............KIZ......................20 ocak.......DURU
[NİSAN4234........45.............. ...53 .................+8...................??cm..... ............ERKEK...................24 ocak
CTC...................54.................64..................+10...............?? cm........... ......ERKEK....................24 ocak......CELAL TÜRKER

bel ölçülerini çok sağlıklı alamadığımız için en gereksiz sütun olarak onu gördüm ve verilen kiloya dönüştürdüm , kimseye soramadım ama beğenirsiniz diye umuyorum :)))

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…