2009 mayıs anneleri bebeklerimize neler almaya başladık

hatta 640x480 olan boyutu seçersen biraz daha büyük ve net bende yaparkan sanırım en büyüğü açıktı benim kide fazla büyük oldu ekranı kapladı

canım ben yavaş yavaş başladım alacak o kadar çok şey var ki.2 tane hastane çıkışı10 lu set (pafim ve chicco)
,çoraplar,4 adet pantolon,3 takım zıbın,5 adet çıtkıtlı badi,2 tane tşört,2 tane uzun kollu badi,chicco dan yeni doğanlar için biberon,emziği.tırnak makası,burun asp.ateş ölçer,banyo lifi,premamandan suluk ve önlük daha alınması gereken o kadar çok şey varki.allah kısmet etsinde hepimiz aldıklarımızı güle güle kullanalım..

canlarım bende anakucagı aldım biliyosunuz normalde 60 ytl den başlıyo aynısı bime geldi ve 29 ytl yarı yarıya yani bende aldım bi tane çok güzel bitmediyse sizde gidip bi bakın derim bu cuma aldım

evet kıslar bunlarda oğlumun emziği biberonu çorabı ve şampuanı ama nasıl aldım derseniz.çorap ve biberonu bim gibi küçük marketlerden alışveriş yaparken denk geldi hoşuma gitti aldım emzik kaç senedir duruyo 2 sene önce en yakın arkadaşım hamile kalında ona weeden takım yapacaktım işte emzik biberon vs.. dedim ooo onun şimdi birsürü emziği olur belkide hiç kullanmaz diye vazgeçtim bu dursunda battaniye alayım dedim o durdu.hiç açılmadığı için oğluma kısmetmiş o zaten vardı.şampuan ise kendime büyük marketten 3lü ıslak mendil almıştım daha doğuma var ama dedim durur bi köşede diye ıslak mendilin yanında da hediyesiydi yani özellikle bebek alışverişinde alınmadı onlar tesadüf

bedef bebişin güle güle kullansın çok şeker gözüküyorlar allah hepimize kullanmayı nasip etsin.

Bedefçim Rabbim kullanmayıda nasip etsin inşallah pek güzeller maviş maviş

Kıslaar bunlarda bizim ilk cicilerimiz....Babannemiz bayramda göndermiş...Ellerine sağlık kendi emekleriii.....
Alışveriş için mart ayını bekliyoruz biz henüz...

Bu da odamıza asacağımız süslerimizdennn:)

İnş sağlıkla Hepsini kullanacağımız günlerde gelir....

çok şirin melincim güzel günlerde giysin inşallah oda süsünüzde çok tatlı bizim evimiz musait olmadı için malesef oda süslerimiz falan yo oda yapamıyacağım oğluma napalım ilerde büyüdüğü zaman olur inşallah

Bence de çok sevimli bi süs cnm dayanamadım aldım..bİr sürü çeşitleri var beğendiklerimi alacağım inş bundan sonra..Renk olacak bize inş..

Benim de şimdilik ütü çamaşır vs için kullandığım bi odam müsit orayı bebiş odası olarak düşünüyorum inş canım..Ama öle gereksiz şeyler almayı düşünmüyorum..Kulanışlı ve şirin bi oda olsun istiyorum...Bunları da paylaşırız inş..

Melincim,hepsi çok tatlı Allahım giydirmeyide nasip etsin inş.

acaba oğlumun beşiğini nasıl alsam park mı yoksa asansörlü büyüyen beşikmi ve nr zaman alsam zaman daralıyo 3.5 ay kadar kadı artıkdaha ufak eşyalarıda bitmedi nasıl yapıcam kıslar bilmiyorum eşim önümüzdeki ay yada mart ayında diyo sizce 8. ayda tamammen hepsi bitmeli mi

Bence her zaman bir eksik kalır canım,ihtiyaç oldukça alınır bazılarıda,hepsi tamamlanınca kullanmadan küçülen kıyafetler eşyalar vs.. çok olur,hem daha yeni şeyler çıkar daha 4 ay var canım,bende çok özeniyorum almak için ama eşim hep böyle frenliyor benikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
a.s.a.s.

Görümcem 10 gün Almanya'ya tatile gitmişti. Gelirken kızıma neler getirmiş neler. Tulumlar,badi takımları. Ayakkabı. Mont. Elbise, Pantolon. İlk doğduğunda giysin diye merserize hırkalar. Yatakta giysin diye tulum -battaniye... Allah'ım şaştım kaldım. Bir bavul toplamış gelmiş dün akşam. Bi ara tüm eşyalarının resmini çekip koyacağım inşallah :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…