2009 mayıs anneleri bebeklerimize neler almaya başladık

15122008449hk8.jpg

w1600.png
BUNUSDA AMCAMIN KIZI GÖNDERMİŞ CANIM KUZENİM BENİM

15122008450xz7.jpg

w1600.png
BU YEŞİL TULUMU EKLEMİŞTİM DAHA ÖNCE MAVİ YELEĞİ BEN ÖRDÜM BEYAZ OLANIDA BENİM CANIM ANNEANNEM ÖRMÜŞ ANACIM YOK DİYE KIZININ YERİNE ÖRMÜŞ CANIM BENİM

şimdilik aldıklarım bu kadar kıslar dahada alınacak tabi oğlum beşinci ayını bitirdi 6. Ayımızdayız artık başladık almaya bu alışverişler başka türlü oluyo hala heyecanım devam ediyobide oğlum gelince kim bilir nasıl olur

Yanlız kıslar bişi soracam bu resimleri eklerken boyutunu ayarlamadım onu nasıl yapıcam çok büyük oluyo

Bedefcim hepsi çok güzel canım güle güle giydir inşallah... Resimleri ImageShack® - Image Hosting 'den yüklerken. gözattan seçtikten sonra altında resize image kısmı var. Orayı işaretle. Yandan 320x240'ı seçsen yeterli boyut oluyor...

amın canım amın inşallah....hepsi de bırbırınden guseller...gule gule gıydır canım.ben kendımı sor tutuomfalla bişiler almak için....bugun gercı atlet le kılot aldım minik minik....

Kızlar bende hep günlük istiyodum sonunda aldım çok şirin resmini çektim inşallah koyucam bebeğin ilk nezman adım attığından tutunda hastaneye ziyarete gelenlerin düşünceleri falan hepsi var ayı winnie resimleri falan var sayfalarda, ilerde güzel bir hatıra kalır dedim birde masal kitapları aldım becerebilirsem resimlerini en kısa zamanda koyucam

Kızlar bende hep günlük istiyodum sonunda aldım çok şirin resmini çektim inşallah koyucam bebeğin ilk nezman adım attığından tutunda hastaneye ziyarete gelenlerin düşünceleri falan hepsi var ayı winnie resimleri falan var sayfalarda, ilerde güzel bir hatıra kalır dedim birde masal kitapları aldım becerebilirsem resimlerini en kısa zamanda koyucam

Canım bebeğimin güncesinden mi aldın? Ojelifıstığımdan duymuştum ilk. Siparişini verdim kitapçıma ama henüz gelmedi. Hevesle bekliyorum bende :) Sende güle güle kullanırsın inşallah kuzucuğunla a.s

Canım bebeğimin güncesinden mi aldın? Ojelifıstığımdan duymuştum ilk. Siparişini verdim kitapçıma ama henüz gelmedi. Hevesle bekliyorum bende :) Sende güle güle kullanırsın inşallah kuzucuğunla a.s

çok sağol canım inşallah ah bir doğsunlar, yok ben kırtasiyeden aldım ama geçen gün real e gittim ordada birkaç çeşit varmış hemde çok güzeller annelikle ilgili kitaplar bebek gelişimi ile ilgili cd ler falan çok hoş şeyler gördüm bende okadar aradımki bilseydim direk oraya giderdim aklında olsun canım seninde büyük marketlerin kitap reyonlarına bakarsın

kızlar hepinizin cicileri hayırlı uğurlu olsun güsel günlerde giydirin bizim ilk cicimizi kardeşim almış ama henüz çekemedim bende cmt günü gidip bir sürü cici alıcam artık almak gerek zaman çabuk geçicek babamızda çocuk odamızı araştırıyor mart gibi herşey hazır olucak inş bebişim sağlıkla gelsinde

benimde annem bugun banyo seti almış havlusu falan oğlumun mobilyaları kaldı sayılır sadece

:nazar:

benimde annem bugun banyo seti almış havlusu falan oğlumun mobilyaları kaldı sayılır sadece

Masallah canım sen tamamladın sayılır bebiş eşyalarını resimlerini eklede bende seveyim onlarıkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
a.s.a.s.

Masallah canım sen tamamladın sayılır bebiş eşyalarını resimlerini eklede bende seveyim onlarıkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
a.s.a.s.

walla tamamladım şaka maka ya karnım büyüyünce çıkamam annemler alırlar gerçi ama ben kendim begenmek istiyorum oğluşuma:)) tamam eklerim daha önce 1 tane ekledim ama sizler gibi ana ekranda çıkmadı benimki bi anlatırsanız yüklerim bende:CüvCüv:

ImageShack® - Image Hosting bu adrese giriyosun
gözat var gözattan resminine geliyosun
resmi çift tıklayıp o kutuya getirmiş oluyosun
sonra resize image? kutusunu tıklıyosun
ve yanındaki kutucuktan 320x240 var onu seçiyosun
sonra aşağıda host it var onu tıklıyosun bekliyosun
çıkan sayfada aşağıda Include details kutucuğu var zaten seçili olması lazım onun hemen altındaki url ile başlaya uzun bi kutucuk var onu olduğu gibi kopyalayıp burda mesaj yazdığımız yere yapıştırıyosun olduğu gibi çıkıyo inşallah anlatabilmişimdir

X