2009 mayıs anneleri bebeklerimize neler almaya başladık

Bende ufak tefek şeyler alıyorum. Ailemde yavaş yavaş başladılar örgüler örmeye, hediyeler almaya. Ama çevremdeki herkes daha çok erken, kendini heveslendirme diyolar. Ya bunun heveslendirmesi mi kalmış? 4 aydır benim içimde o. Artık hareketlerini hissediyorum ki ilk öğrendiğim andan beri zaten heveslenmişim. Olacağı varsa doğuma 1 gün kala da olur, doğumda da olur. Boşverin bunları. Allah saklasın diyelim aklımıza kötü şeyler getirmeyelim. Gönlümüzden geldiği gibi de alalım ne istiyosak...

arkadaslar ben bugun biberon emzik yalancı meme aldım dalin marka çok güzeller kullanmak için sabırsızlanıyorum:)))

Bende bebişime 6. aydan sonra alışveriş yapmayı düşünüyorum.:ecrin_bebek:Şimdiilik sadece 6 tane minicik çorap aldımgamyoncuiremsu ve 1 karışı az geçkince yelek ördüm

ay kızlar ben aşdım walla dün emzik falan aldıgımı yazmıştım bugun banyo küveti banyo filesi şampuan pişik pudrası bebek yağı yeni doğan bebek bezi pirima 98 tane aldım ay çok zevkli ya

ilk resim benden ozaman ilk hediyemiz arkadaşım almış:))))))))))))))))

superrr canım ya cok sewimli cicişleriniz...Allah iiyi gunlerde giydirmeni nasip etsin inşallah:Saruboceq:ben daha hiç bişi almadım oglusuma,içim gidio aslında,ama baslıcam artıkkk18+4 olduk demi nede olsa:teytey:ananemiz yelek ormeye basladı bakalım yavas yavas baslıcaz artıkkk.:dance:a.s.

buda benim oğlumun hastane çıkışı daha önce aldıklarımıda yazdım bununda fotosunu koyayım dedim:CüvCüv:

Eklentiler

• $Picture0001.jpg
    27,2 KB · Görüntüleme: 68
ayyy supermıss benısec2 ....gule gule gıyın cicişlerinizi...ben daha hiç bişi almadım oglusuma...ama bole gorunce içim gitti yafscok sekermiş annesiiii....
babamız koyu cimbomlu tutturdu store dan hastane cıkısı alcam dıye:roflol: bakalımm artık kım galıp gelcek:jeyyar:

BENİSEÇ ve ILGIN canlarım çok güzel ciicişler almışsınız bebişlerinize Rabbim sağlıkla giydirmeyi nasip eder inşallah:CüvCüv: çok özendim yaaaa bende ögreniyim bende alcammmm:sm_cool:

a.s.a.s.a.s.

al valla cnm ya süper bi duygu bebeğine alışveriş yapmak çılgınlar gibi bir sürü şey aldım cebimde 5 ytl kaldı sadece düşün maaşın yarısını verdm ama herşeyini aldım nerdeyse sadece büyük şeyler kaldı beşik bebek arabası ana kucagı falan ohh rahatım ilerde karnım büyüyünce hiç gidemiycem çıktı aradanhihoyyyt

çoooooooooook sağol bitanem ama sende almaya başla artık bak karnımız büyüyo artık yavaş yavaş ilerde koca göbekle zor olur almak ben bi çok şeyini aldım valla..benim eşimde koyu beşiktaşlı oda alacakmış al dedim bakalım onuda giydirrim kendi aldıklarımıda nasılsa günde 3 -4 kez üst değiştirmemmiz gerekcek:dance:

Buda benim kızımın bayramlığı :) Hehe :) Alışverie çıkmıştık bunu gördük dayanamadık aldık :) Baksanıza ya hihoyyyt

Buda benim kızımın bayramlığı :) Hehe :) Alışverie çıkmıştık bunu gördük dayanamadık aldık :) Baksanıza ya hihoyyyt

Oy oy oy ay ben içinde bebiş yokken bile seviyorum bu kıyafetleri kimbilir içlerine bebişlerimiz girince nasıl olcak.Rabbim iyi günlerde giydirmeyi nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…