2009 mayıs anneleri bebeklerimize neler almaya başladık

kızlar bizde geçen gün eşimle hastane çıkışıı alttan çıtçıtlı badi ve atkı bere eldiven takım aldıkkaydirigubbakcemile3 am çok sirindi ayıcıklı falandı atkı takımı dayanamadık eşim bana kızıyordu daha erken bakma falan diye bir girdik mağazya onuda alalım bunuda alalım:1shok::1shok: şaştım kaldım vallahi beni geçtikaydirigubbakcemile3 ablamlarda hırka falan örmüşler en kısa zamnda hepsinin resmini çekicem Allahım giydirmeyide nasip eder inşallah hepimize

PINARCIM ve SEMRACIM,sabırsızlıkla bekliyom fotoları delikafadulden
Güzel günlerde giydirin inş:Saruboceq:

:nazar:

Bunun su yeşili rengi ni aldık arkadaşlar kullanışlı gözüküyor.Altta malzeme koymak için kat var kızımı bekliyor eskimek için.:nazar::nazar:

valla suan cok biseyler almadim daha zamani var diye bekliyorum ama bir kac badi aldim bir kac bebek icin esofman takimi aldim sapka elcik

tutkun canım çok tatlıymış beşiğiniz ben daha hiç büyük birşey almadım daha kıyafetleri bile tam değil nasıl yapıcam ne zaman yapıcam bilmiyorum

Yaaa herkes bir sürü birşey almış daha ben hiçbirşey almadım sizleri okudukça telaş yaptım bak şimdi..

Yaaa herkes bir sürü birşey almış daha ben hiçbirşey almadım sizleri okudukça telaş yaptım bak şimdi..

Telaş yapma bacım. Daha bunlar alacaklarımızın bi kısmı zaten. Gerekirse 1 haftada hepsi tamamlanacak şeyler. Ama fazla ağırlaşmadan da bitirmek lazım herşeyini gibi geliyo bana. Sende usul usul başla bakalım :)

bebi011po5.jpg

http://im

kıslarr bısde bugun aldık bıkac sey ...Rabbım gıydırmeyıde nasıp eder inşallah:nazar::Saruboceq:ılk kez bu yolla yuklıcem resım bakalım olmusmu:ecrin_bebek:

kıslarr buda hastahane cıkısımızzzz:nazar:yahu bıoncekı cok buyuk olmus yafs ...tam ekran nerdeyse:uhm:Allahım nasıp eder gıymeyı inşşşallah ogluşuma.....:CüvCüv::Saruboceq:

bebi008ra4.th.jpg

:nazar::nazar::nazar::nazar:

saol YENI_ANNE CİM...
ılk buraya koyım derken dıer baslıa koymusum heycandankaydirigubbakcemile3
amin canım hepımızae naasıp etsın Allahım inşallah...:Saruboceq::nazar:

siribron canım cicileriniz çok güzel hayırlısıyla giydirirsin inşallah bebişine:)))

Bunun su yeşili rengi ni aldık arkadaşlar kullanışlı gözüküyor.Altta malzeme koymak için kat var kızımı bekliyor eskimek için.:nazar::nazar:

canım sorması ayıp kaça aldın çok güzelmiş bende bakıyorumda 150den başlıyordu benim sorduğum yerlerde

kıslarr buda hastahane cıkısımızzzz:nazar:yahu bıoncekı cok buyuk olmus yafs ...tam ekran nerdeyse:uhm:Allahım nasıp eder gıymeyı inşşşallah ogluşuma.....:CüvCüv::Saruboceq:

canım güle güle giysin kuzucuğunhihoyyyt

Canım 135 e almış annem İstanbul anadolu daysan özelden adresini veririm.Birde taksitte yapılıyormuş.Dedim Kocaeli yazıyor senin.Eğer dışarı çıkabilirsem istersen sorarım oraya da gönderirlermi diye çünkü eve teslim kurup getiriyorlar.içinde uyku seti gibi bişeyide var

Son düzenleme:
Görümcem 10 gün Almanya'ya tatile gitmişti. Gelirken kızıma neler getirmiş neler. Tulumlar,badi takımları. Ayakkabı. Mont. Elbise, Pantolon. İlk doğduğunda giysin diye merserize hırkalar. Yatakta giysin diye tulum -battaniye... Allah'ım şaştım kaldım. Bir bavul toplamış gelmiş dün akşam. Bi ara tüm eşyalarının resmini çekip koyacağım inşallah :)

Ay koyda görelim.seninki şanslı bebek maşallah.Almanlarında böyle güzel ve kullanışlı oluyor herşeyi.

kıslarr buda hastahane cıkısımızzzz:nazar:yahu bıoncekı cok buyuk olmus yafs ...tam ekran nerdeyse:uhm:Allahım nasıp eder gıymeyı inşşşallah ogluşuma..

bebi008ra4.th.jpg

:nazar::nazar::nazar::nazar:

Canım iyi günlerde giysin.Ay ben böyle hediye açmayı falan severim burda BÖYLE kıyafetleri görünce o kadar sevindirik oluyorum ki.Heyecanlanıyorum.Ay çoğaltalım şunlarıda sonra giydirir öyle gösteririz.delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

Canım 135 e almış annem İstanbul anadolu daysan özelden adresini veririm.Birde taksitte yapılıyormuş.Dedim Kocaeli yazıyor senin.Eğer dışarı çıkabilirsem istersen sorarım oraya da gönderirlermi diye çünkü eve teslim kurup getiriyorlar.içinde uyku seti gibi bişeyide var

canım özelden adresi atabilrmisin anadaolu yakasında çok akrabam var ablamda ümraniyede oturuyor oyüzen 2 hafta veya 3 haftada bir gidiyorum eğer fırsat olursa giderim orayahihoyyyt

İyi akşamlar kızlar,
Bugün ultrasondan sonra dayanamadık oğluşuma 5'li yenidoğan zıbın seti aldık,ilk aylardada çorap almış birde yelekle oyuncak ayı örmüştüm,şimdi hepsinin resmini ekliyorum,
Maşallah deyin olurmu
:nazar::nazar::nazar:
7006DSC00076.jpg

5365DSC00077.jpg

1832DSC00078.jpg

7611DSC00079.jpg

3911DSC00080.jpg

5288DSC00081.jpg

6466DSC00083.jpg

Son düzenleme:
X