2009 mayıs anneleri bebeklerimize neler almaya başladık

ay şimdi baktım aldıklarınıza maşallah hepsi güle güle giysin ve eşyalarını da güle güle kullansınlar kızlarrr maşallah maşallahh

seherim, birsencim ve bedefcim aldıklarınız çok güzeller bacılarım. Allah güzel günlerde , sağlıkla kullanmayı nasip etsin inşallahhhhh a.s.

seher birsen ilgin bedef mutahhara aldıklarınız çok güzel allahım güzle günelrde sağlıkla giydirmeyi nasip etsin.

çok sağolun arkadaşlar biz alma işini bitiridik işte onları almıştık ama fotonun pili olmadığından çekip koymadık ...............
rabbim hepimize sağlıcakla giydirmeyi nasip eylesin

ayyy hepsi çok güzel bayıldım tek tek baktım kızlar...güle güle giydirin...

kızlar hepınıze cok teşekkur ederım yorumlarınız ıcın bılgısayarım bozultu yazamadım kac gundur

uzun zamandır bakamamıştım şimdi baktım kızlar aldıklarınız süper güle güle giysin kuzularınız

[/URL][/IMG]

[/URL][/IMG]

[/URL][/IMG]

İsimliğimiz,kapı süsümüz,sepetimiz

Kızlar bayıldım aldıklarınıza hepsi çok güsel allahım iyi günlerde kullanmayı nasip etsin

sibikom hepsi birbirinden güzel Allahın izniyle bebişine güle güle giydirirsin inşallah

sibiko güle güle kullan canımhepsi çok güzel isimliğinde çok güzel nerden aldın ismini nasıl yazdırdın

bide ateş ölçer gördüm markası nedir canım bende alıcam kulaktanmı ben bekonun aldım ama alındanmış yanlışlıkla seninki dijitalmi kaça aldın senide soru yağmurun tuttum ama benimde sırada bunlar var

Sibiko cum aldıkların çok güzel hele şu emzirme yastığını çok iyi yapmışsın nekadara aldın?isimlik ve diğerleride güzel beyaz üzerine mavi güzel kombine olmuş ferah gözüküyor.iyi günlerde kullan canım

AY BEN BURAYA NE ZAMANDIR GİREMİYORDUM ALDIKLARINIZA BAYILDIM
HEPİNİZİNKİDE ÇOK GÜSELLER...GÜLE GÜLE KULLANMAYI NASİP ETSİN ALLAH KIZLAR HEPİMİZEkaydirigubbakcemile2

Kızlar bayıldım aldıklarınıza hepsi çok güsel allahım iyi günlerde kullanmayı nasip etsin

sibikom hepsi birbirinden güzel Allahın izniyle bebişine güle güle giydirirsin inşallah

sibiko canım çok güzellerya güle güle kullansın bebişin...

Kızlar beğenmenize çok sevindim daha iyileri size olsun inşallah.Aypı ettin olurmu öle şey cevaplıycam tabiki a.s

İsimliği mobilyamızla birlikte getirdiler hediye olarak canım ama aynısı eminönünde benim şeker malzemelerini aldığım yerde var 20 lira

Canım digital ateş ölçer chicconun 10 lira fiyatı gayette kullanışlı irem bebeden aldım çocuk daha detaylı bişeye gerek yok bu işinizi görür diyince pahalı bişey almak istemedim açıkcası

Canım emzirme yastığını 20 liraya aldım ihtiyaç duyucam çok korkuyorum doğru düzgün tutamam emziremem diye hem bu yastığı bebeğin oturma pozisyonları içinde kullanıyosun.İsimliği ve kapı süsü ferah oldu evet çok süse boğmak istemedim çünkü odası çok süslü oldu.

ateşölçeri bende alayım kulak için alından da var ikisindende ölçer kontrol ederim artık hepsi çok güzel eminönünden bende bakarım o zaman sağol öptüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…