2009 mayıs anneleri bebeklerimize neler almaya başladık

Sagolun kızlar.. Bunları 3 aylıkken falan aldım

ondan sonra bişi alamadım daha cok eksigimiz var

hasane çıkışlarımızı alalım onlarıda koyarız

ya kızlar bizde bir sürü yeni şeyler aldık bir türlü resimlerini çekemedim en kısa zamanda çekip koyacağım teyzeleri...birde dün annennemiz atkı ve şapka örmüş minicik bayıldım valla. çok şirin.

Canım çok güzel iyi günlerde kullansın çok ciciler hele el örgüleri valla çok şirin

kızlarr bayıldım cicilerinize hepsıde cok gusel...Allah ıı gunlerde gıydırmeyı nasıp etsın inşallah...
SIBIKO bayıldım kız senın suslere...ogluslarımız adas olcaı içinmi acaba?:)))fıyatlarıda cok uygunmus canım ya...hele su ısımlık superr...burda yok ole yerler...((gule gule kullansın yagız pasan...
mutahhara bırsen ılgın cok cıcıler...gule gule kullanın inşaalllahhhh

(K) (N) (K) senın cicişlerde cok gusel...gule gule ii gunlerde kullansın mınık prensesın.....

Belkide canım yağızlarımız bir gamyoncuiremsu
Sana ondan çok güzel gelmiştir.İstersen ben sana alır yollarım canım ne demek canın saolsun...

civcivim pek tatlılar kız sende o eteğin altına şu poposu fırfırlı kilotlu çoraplardan al çok tatlı oluyorlar o zamankaydirigubbakcemile2

sibikocum,knkcim ve civcivim cok tatli şeyler almişsiniz :) güle güle kullansin boncuklarinizzz a.s. Şeniz

civcivcim çok güzel canım güzel günlerde giydir inşallahhh a.s.

civciv çok güsel yawww güle güle giysin cici kızınn

civcivim pek tatlılar kız sende o eteğin altına şu poposu fırfırlı kilotlu çoraplardan al çok tatlı oluyorlar o zamankaydirigubbakcemile2

sırnaşık şeysırnaşık şeybende aynen öyle düşünüyordumm cnmm bayılıyorum onlara kaydirigubbakcemile5

sibikocum,knkcim ve civcivim cok tatli şeyler almişsiniz :) güle güle kullansin boncuklarinizzz a.s. Şeniz

civcivim çok şeker elbise prensesinede ne yakışır ama maşallah:))))))))))

civcivcim çok güzel canım güzel günlerde giydir inşallahhh a.s.

çokk saolun kızlarr inş hepimiz giydirdiğimiz ve resimlerini çekiğimiz günleri görecez Allahın izniyle ŞenizŞeniz

oğlumun hastane çıkışlarını koymaya çalıştım ama umarım başarabilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…