2009 mayıs anneleri bebeklerimize neler almaya başladık

ne güzel şeyler bunlar yaaaaa :) of Allah'ım giydirmeyi nasip et hepimize

BİRSEN MUTAHHARA İLGİN SEHERİM HEPSİ ÇOK CİCİLER GÜLE GÜLE GİYSİN MELEKLERİNZ İNŞ...:nazar::nazar:
Mutahhara elbise çok tatlı olmuş eline sağlık cnmkaydirigubbakcemile2

Son düzenleme:
EVET KISLAR BİZDE BEŞİĞİMİZİ ALDIK SONUNDA
dsc02693.jpg

w640.png

İlgin,mutahhara,seherim aldıklarınıza bayıldım iyi günlerde kullasınlar bebişler

ay hepsi çok şeker ya
çok hoşuma gitti
ben daha hiç birşey almadım da
Allah iyi günlerde giymeyi ve kullanmayı nasip etsin inş.

Bedefcimmm beşiğe bayıldım güle güle kullansın bebişin nerden ve kaça aldınız canım? bende böyle bişey isyitorumda

canım teşekkür ederim adapazarından aldık CİVİL BEBEK DÜNYASI DİYE BÜYÜK Bİ MAĞAZA VAR YENİ DOĞANDAN 12 YAŞLARINA KADAR KIYAFETTEN BEŞİĞE ANA KUCAĞINA NE GELİYOSA AKLINA ORAYA Bİ DALDIK ZATEN ÇOK GÜZEL YER 244.00 TL YE ALDIK CANIM YANLARDA BÜYÜK CEPLERİ VAR BİRER TANE ALTINDADA BÜYÜK 3 TANE CEPLERİ VAREŞYALKARINI KOYMAK İÇİN GÜZEL VE KULLANIŞLI GÖZÜKÜYO İNŞALLAH OĞLUMDA SEVER:ecrin_bebek::ecrin_bebek:

ImageShack - Image Hosting :: meralicic001.jpg bu oğluşların yeleği annem pazardan 5 ytl almış ama bitane bulamamış başka
pijama ayağı patikli
ImageShack - Image Hosting :: meralicic003.jpg pijama patikli
ImageShack - Image Hosting :: meralicic005.jpg eşofman takımları
ImageShack - Image Hosting :: meralicic004.jpg gecelik bana almış annem 5 ytl
bunların hepsi pazardan kızlar almıştık koyamadım

Son düzenleme:
Kızlar hepinizin cicilerine bayıldım,Rabbim giydirmeyide nasip etsin inş:Saruboceq::Saruboceq:

:nazar:

canım cicilerin çok güzel Allah hayırlısıyla prensesine giydirmeyi nasip etsin

tugbacım ve banucum aldıklarınızı güle güle gıydırırsınız bebişlere ınsallah.

çok sağol kuşum yaaa aminnnnnn

seninkilerde çok hoşş cnm güle güle giysin
çok sağol.cnm

Canlarım İlgin Mutaharra ve Birsen çok güzeller aldıklarınız.Mutaharra hadi siftahı yaptın ördüğün elbisede hani pek bi güzel beni kızada ....
ilgin bişey kalmadı heralde artık.
Birsen zaten gitti aldı geldi ve bitirdi galiba :nazar::nazar:

BİRSENCİM İLGİNCİM MUTAHHARA bayıldım aldıklarınıza ve el emegı orduklarınıze...
gule gule kullansın gıysın bebişler inşşallahhh...ooo herkesler bıtırdı sayılır alıcakları...bı bız kaldık heralde:))

evet teyzesi, papyonda var. erkekim benim:emir_bebek: doğum konusu da bana kalırsa normal istiyorum bir aksilik olmazsa canım.

dırımcım hepsi çok güzeller. meleklerin güle güle giysin. iki bebiş olunca heyecan kadar masrafta iki katı artıyor. Allah yardımcınız olsun.

bak yaa gene cicileri doldurmuş! senin bu aldıklarını gördükçe hemen bir de kız yapasım geliyor:eek: nasıl olacaksakaydirigubbakcemile3

hepsi de çok güzel canım. iyi günlerinizde kullanın.

mutahara ve ilgin güle güle giydirin güzel kızlarınıza hepsi çokk güselll Allah üstlerine giydirdiğiniz günkü resimleri koymayı nasip etsin inşALLAH

Ilgın ve Mutahhara... Kızlar cicileriniz süper. Allah güzel günlere giydirmeyi nasip etsin inşallahhhh a.s.

BİRSEN MUTAHHARA İLGİN SEHERİM HEPSİ ÇOK CİCİLER GÜLE GÜLE GİYSİN MELEKLERİNZ İNŞ...:nazar::nazar:
Mutahhara elbise çok tatlı olmuş eline sağlık cnmkaydirigubbakcemile2

İlgin,mutahhara,seherim aldıklarınıza bayıldım iyi günlerde kullasınlar bebişler

ay hepsi çok şeker ya
çok hoşuma gitti
ben daha hiç birşey almadım da
Allah iyi günlerde giymeyi ve kullanmayı nasip etsin inş.

cok cok teşekkürler kizlar a.s. Rabbim sagikla mutlulukla huzurla giydirmememizi nasip etsin hepimize Şeniz

ilgin, bedef, dırımkızı,mutahhara, seher kızlar hepsi çok güzel Allah iyi günlerde giydirmek nasip etsin hepinize.

Birsencim bayıldım valla hele gecelik bedava kız nerenin pazarı bu hihoyyyt

Birsencim bayıldım valla hele gecelik bedava kız nerenin pazarı bu hihoyyyt

tatlım annemlerin buradaki semt pazarı annem diyor ahh para olsa neler var kızım hele o yelek örmeye deymez valla herşeyi ile 5 ytl iki yumak ip 4 ytl zaten

X