2009 mayıs anneleri bebeklerimize neler almaya başladık

BEDEFCIM PINARCIM gule gule gıysın bebişleriniz... kıs reısmlerıde cekıp koyun yafs bısde gorelım....

TUTKUN cum ılk kez duydum bende...arastırayım ole bişi warsa hemen alayım...gayet gusel bişi...saol bılgı için tatlım.

Sağolasın canım. Valla bi fırsat bulsam çekicem resimleri de akşamları bi denk getiremedim kafamçokkarıştı

Tutkuncum bende istiyorum zahmet olmazsa benimde özelime mesaj atarmısın canım a.s.

Şimdi bi kargo geldi bana. Gebze'den dedemin yiğeninden. Hala derim kendisine çok da severim. Nasıl şaşırdım. Açtım bi baktım Defne prensesime beyaz bir yelek ve atkı örmüş gördermiş halam. Çok güzel. Bu hafta sonu söz tüm eşyalarının resimlerini çekip göndereceğim hafta başında size...

Güle güle giysin bebişin canım benim ailemde gebzede oturyorhihoyyyt sevindirmiş seni düşünmesi bile ne güzel

Güle güle giysin bebişin canım benim ailemde gebzede oturyorhihoyyyt sevindirmiş seni düşünmesi bile ne güzel

Sağolasın canım. Valla çok mutlu oldum. Düşünmeleri yeter.. Benim de babamın tarafı hep Gebze'de...

eveeeet ben devam edeyim size bahsettiğim oğlumun cicileribu 5 li yarım kollu çıtçıtlı badileri

bunlar 3 boy önlükleriii

3 adet uzun kollu çıtçıtlı badileri

devam edeyimbu oğluşumun yeleği ve minik aykkabılarıı

bunnlarda alt açma küçük minik çorap ve üçlü kusmuk mendilleri

devam edeyimbu oğluşumun yeleği ve minik aykkabılarıı

bunnlarda alt açma küçük minik çorap ve üçlü kusmuk mendilleri

tabiki daha alınacak okadar çok şey var ki say say bitmezbu arada şu alınacakların listesine bi daha bakayım

Bedefcim güle güle giysin bebişin inş. ,kapuşonlu yeleğede bayıldım,markası ne acaba?belki bende alırım oğluşuma

prensesime ördüğüm atkı bere takımı patiği kardeşim ördü:))))))))))))))))))

bedefcim çok güzel ciciler:))) Allah hayırlısıyla giydirmeyi nasip etsin bebişine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…