2009 mayıs anneleri bebeklerimize neler almaya başladık

canım çok güzeller bende koymak istiyorum umarım makinamın kablosunu bulurum.

Hepsi birbirinden güzel valla fıstığım :) Allah güzel günlerde giymeyi nasip etsin inşallah...

ojelifıstığım hepsi çok güzel canım güle güle kullansın bebişin

OJELIFISTIK canım cok guseller kıs ...gule gule gıydırmeyı nasıp etsın Allahım bu aldıklarımızı...ii gunlerde gıysın bebişin canım.

Canım çok güzeller ya. Allah güzel günlerde hayırlsııyla giymeyi nasip etsin inşallah... Oyyy ne yakışır kuzum onların içine :)

ojefıstık hayatım çok güzel ciciler bayıldım valla:)) kuzucuğunada çok yakışır maşallah:))

canım çok güzeller bende koymak istiyorum umarım makinamın kablosunu bulurum.

Hepsi birbirinden güzel valla fıstığım :) Allah güzel günlerde giymeyi nasip etsin inşallah...

ojelifıstığım hepsi çok güzel canım güle güle kullansın bebişin

arkadaşlarım benim hepinize çok teşekkür ediyorum.daha güzelleri sizin bebişlere olsun inşallah. cumartesi bir mağazaya girmiştim hepsini bir alıp çıktım. hastane setlerinde albiminle idil bebe de indirim varmış hemen aldım valla dayanamadım.hihoyyyt

oy oy hayirli ugurlu olsunnnn hepinizeee :) inşaAllah bu kiyafetleri giymiş hallerinide görürüzz saglikla :)

merhaba kıslar bugün şeker yüklemesi yapıldı sonuçları almak için beklerken gölcükte geziyorduk eşimle bide ne göreyim çok çok uygun fiyatlarda kampanyalı bi bebek dükkanı denk geldi eşimde al işte sana bebe mağaza lazım olanları başla almaya dedi bende fırsat bu fırsat dururmuyum oğluma hemen birşeyler aldım nelermi başlıyım saymaya.

3 tane uzun kollu çıtçıtlı badi
üçlü kusmuk mendili
3 adet küçük orta büyük boy önlük
bir tane alt açma takımı( yastık ve alt açma minderi)
bir çift pofuduk ayakkabı
banyo havlusu keseyle beraber
bir adet çorap
bir adet kapşonlu penye yelek
daha alacaktım ama vaktimiz kısıtlıydı dedim sonrada bakarım ama gerçekten fiyatlar çok uygundu ve kaliteliydi hepsi markaya önem vermem ama kullanışlı ve kaliteli olması önemli benim için en kısa zamanda foto çekip gönderirim

Bedef çim güle güle kullanın canım.
ojeli canım maşallah iyi günlerde inşallah diyorum
Bu arada kızlar mutlaka bebekler için bel desteği alın nasıl bişey derseniz 8-10 lira en fazla.Bebeğin beline takıyorsunuz cırt cırtlı arka sırt tarafında yumuşak pet gibi destek var.Arkadaşımda gördüm özellikle ilk doğduğu aylarda bebeği emzirirken yada kucağında tutarken bebek kendini tutamadığında bebek kendini istemsiz arkaya döğru gider ya bu omurilik ve beline destek verip onu koruyor.

aa :1shok: canım ilk defa duydum ne güzel bişeymiş öyle ben zaten küçük bebekleri elime bile alamam bişey olcak die korkarım tam benlikmiş ozaman acaba heryerde bulamilirmiyim bir araştırayım çok sağol arkidişima.s.

güle güle giysin bebişin. eminim hepsi çok güzeldir.resimleri bekliyoruz bedef.

Bedef'cim hayırlı günlerde güle güle giysin inşallah bebişin yerimseniben

Tutkun'cum ne güzel bişeymiş o. Bende araştırayım vallahi...

Bu arada dün akaşm kayınvalideme gittik. Onların orda çok güzel ürünler satan üstelik çok uygun bbir bebek bağazası var. Fırsat bu fırsat dedim hemen kızıma iki tane yarım kollu çıtçıtlı badi, bir tane içi havlulu kışlık çorap, bi pofidik patiklerden, bir önlük ve bir 5'li hastane çıkışı aldım. Ayyyy kendimi zor durdurdum valla. Eve gidemedik, kayınvalidemde kaldık. Kısmetse bu akşam gidince tüm eşyalarının resmini çekip size göstereeceğim yarın :)

ohh hayırlısıyla giydirmek nasip etsin canım.bekliyoruz resimleri.

pnrhlt canım seninde bebişin güle güle kullansın al al bitmiyor valla her gördüğümüze hevesleniyoruz inş.aldıklarımızı kullanmamakta nasip olur..

ohh hayırlısıyla giydirmek nasip etsin canım.bekliyoruz resimleri.

Sağolasın canım. Hepimizinkiler inşallah hayırlısıyla giyerler tüm cicilerini :)

pnrhlt canım seninde bebişin güle güle kullansın al al bitmiyor valla her gördüğümüze hevesleniyoruz inş.aldıklarımızı kullanmamakta nasip olur..

Çok tşk edeirm canım. Valla ne görsem alasım var :) Biri beni durdursun :)

Bedefçim güle güle kullansın bebişin şeker
Tutkunum teşekürler,iyi bişiymiş o yavs bende alayım :1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…