2009 mayıs anneleri bebeklerimize neler almaya başladık

Bedefcim güle güle giysin bebişin inş. ,kapuşonlu yeleğede bayıldım,markası ne acaba?belki bende alırım oğluşuma

dsc02655mv0.jpg

:nazar:

canım markası twin.bende gölcükten bi dükkandan aldım minicconun falan ürünleri var gayet kalite ürünler ve krizden dolayı tüm ürünlerin üzerinde kampanyalı diye yazıyordu.yani gayet uygun fiyata aldım.

canım markası twin.bende gölcükten bi dükkandan aldım minicconun falan ürünleri var gayet kalite ürünler ve krizden dolayı tüm ürünlerin üzerinde kampanyalı diye yazıyordu.yani gayet uygun fiyata aldım.

Teşekkürler canıma.s.

BEDEF cim cok seker ler yaaaaaaaa...hele su zurafalaı uzun kollu zurafalı badılere bayıldım yahu...:nazar::nazar:ILGINCIM ellerıne saglık...ii gunlerde gıysın kızın inşallah...:nazar::nazar:

sağol pınarcım ben daha birşey almadım ama kardeşim arkadaşlarım alıyorlar şimdiden:)))))))))))9

ilgincim gule gule gıysın prenssın inşallahh..kıs pınar hala cekcen defnenın cicişleri ni de koycan bız teyzelerıde gorcez yanii...annesı koysana sunlarıda bakalım...

Eki Görüntüle 8513
kıslar buda ananemızın orduğu su sosıs ıplerden olan battanıyesi tosunumun:)))):nazar::nazar:

Tatlım çok güzel duruyo bu battaniyeee,bende düşündüm başlamayı ama yüncüye gittim geçenlerde örülmüşünü gördüm üstünde boşluk gibi delikler vardı sanki,o zaman vazgeçmiştim ama seninki hiçte öyle durmuyooo,güle güle kullansın bebişin canım,seninkini örülüşü farklı galiba,nasıl ördü bunu annişin?

Ilgıncım,iyi günlerde giysin bebişin inş.

bedef cim ilgin cim aldıklarınız çok tatlılar. allah güle güle hayırlsıyla giydirmeyi nasip tesin arkadaşlar hepimize de.

kızlar hepsi çok güzel bende eğer fırsat bulursam çekip koyucam cicilerimizi:)):

Kızlar herkese günaydınlar... Nihayet , en sonunda :) Dün akşam babamızdan gizli kıyafetlerimizi ütü odasına serdik yere, resimlerini çektik :) El örgüsü hırkalarımız, yeleklerimiz, battaniyemiz elimize ulaşmadı henüz. Annem düğme falan bakıyor. Ayrıca annemin yaptığı 3 adet normal kumaştan battaniye ve kenarları oyalı ağız silme mendilleri var. Birde kızımın babanesinin aldığı ama doğumdan önce bohçasıyla vereceği cicileri var. Onlar gelince onları da çekerim. Buyrun benim kızımın cicileri...

cici11ex2.th.jpg
cicizu6.th.jpg
cici1qi1.th.jpg
cici2so6.th.jpg

cici3yn5.th.jpg
cici4lm6.th.jpg
cici5fe6.th.jpg
cici6im7.th.jpg
cici7bb0.th.jpg

cici8ob0.th.jpg
cici9cm6.th.jpg
cici10yv6.th.jpg
cici12rp3.th.jpg
cici13pw6.th.jpg

pınarcım harika tek kelimeyle hepsi süper valla ne güzel cicileri var prensesin hayırlısıyla giydirirsin inşallah bitanem:)))) maşallah
banada dün babannecim önden düğmeli geceli aldı bebişim iki hastane çıkışı aldı ilk alışverişimizi yapmış olduk :)))) akşama çekerim resimlerini

Son düzenleme:
X