2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Allah ilk oncen saglikli , hayirli bir evlat versin canim , ama gonlume sorarsan benim kizdan yana ne yalan soyleyim:asigim: kizlari cicili bicili giydirmesi , suslemesi cok hosuma gidiyor ama hamile kaldigim gunden itibaren hislerim hep erkek oldugunu soyluyor, bu zamana kadar hislerimde de hic yanilmadim neolurrrr bu sefer yanilayim yaa:1rolleyes:

tatlım ayaklarını sıkı tut,daha evvel demiştim benim annem bana hamileyken idrar yollarını üşütmüş sonra taa böbreklere sıçramış. ama o zamanki şartlar farklı tabi. sobalı evler,yerler soğuk. zor geçmiş hamileliği. sen dediğim gibi ayaklarını sıcacık tut,bol sıvı al.doktorunun tavsiyelerinden sakın çıkma. bişeycik olmaz o zaman:)

bilmiyorum ne olacak..
hiç bir şey yiyip içemiyorum..bebeği besleyememekten de korkuyorum.ama vitamin hapı yeterli oluyor sanırım..
hangi hapları kullanıyorsunuz kızlar?

ben rüyamda göremiyorum bebişimi..hem hala kız mı istiyorum erkek mi bilemiyorum. ilk çocuğum ondan galiba. ama bişiyler görmek istiyorum bende rüyamda. göre göre kabus görmüşüm dün gece, eşim öyle dedi en azından:)

tabiki öncelikle sağlıklı sıhhatli olsun cinsiyet önemli değil ...ben henüz bir tahmin yürütemiyorum ama kızım yine kız olmasını istiyor ona hergün değişik isimler buluyor..hayırlısı ne ise o olsun...

bilmiyorum ne olacak..
hiç bir şey yiyip içemiyorum..bebeği besleyememekten de korkuyorum.ama vitamin hapı yeterli oluyor sanırım..

dün bebeğin kalp atışları için gitmiştik doktor artık folic plus ı bırakıyoruz ona devam etmene gerek yok dedi..ve elevit pronatal adında multivitamin+mineral kombinasyonu verdi...lohusalık dönemine kadar kullanılıyormuş bu vitamin...bunu kullananlar varmı kızlar?

bende hamileliğimi öğrendiğimde bıraktım folik asiti.
megadyn e geçtim.birde coraspin içiyorum her gün bitane
bu multivitaminlerin tadı kötü ya..

demekki cocuklar hep ayni benim oglumda erkek olsun istiyor, benimle kavga ediyor korkumdan kizim olsun diyemiyorum:roflol: dedigin gibi surekli yeni yeni isimler buluyor, ben bu aralar Allah ne verirse kabulumuz annecim diyorum oda alismis buna soranlara Allah ne verirse diyor:roflol:

arkadaşım öncelikle hayırlı olsun bebişin kalp atışlarını duydunuz mu ve bunun için dr a gittiğinde kaç hafta kaç günlüktün çok teşekkürler
bu arada ben de folik plus ve 1tanede bebek aspirini kullanıyorum elevit vitamin hapını duydum en iyisi oymuş diyolar diikkat ettiyseniz içinde a-z ye nerdeyse her vitamin var
hadi hepimize tatlı bebişler...:teytey:

bende hamileliğimi öğrendiğimde bıraktım folik asiti.
megadyn e geçtim.birde coraspin içiyorum her gün bitane
bu multivitaminlerin tadı kötü ya..

ben davitamon diye bir ilac iciyorum, hamile kalmadan oncede bunu iciyordum, icerisinde folik asit, vitamin ve mineraller var ebeme gosterdim guzel devam et buna dedi

:roflol::roflol:ne yapsın çocuklar bizden duyduklarını söylüyolar.)))her çocuk kendi cinsinden olsun istiyor demekki..

bilmiyorum ne olacak..

bende bu hafta megadyn vitamine başladım. folbiolu bıraktım 4 aydan fazla kullanmıştım zaten..ya gerçekten hapı mümkün olduğu kadar ağzıma değdirmeden yutmaya çalışıyom çünkü tadı kötü tatlicadiarzu...günde bir tane tok karınla alıyorum siz nasıl içiyorsunuz....

sağol betülcüm..dün kalp atışlarını gördük sadece ,doktor daha çok küçük duyamayız dedi ama kesenin boyuna gelişimine falan baktı çok sağlıklı gidiyor dedi..2 hafta sonraya randevu verdi o zaman duyabilirmişiz..6+2 ydim dün....evet elevit çok geniş kapsamlı bir vitamin...onu kullanıcam 9 ay boyunca....birde kızlar ultrasona girmeden önce bol su için ve idrara sıkışık olun...ben fazla idrara sıkışık değildim dün ve doktor idrara sıkışık olsaydın şu an daha da net görürdük dedi...

ayshınce bende sabahları bir tane tok karına içiyorum hapı sarı renkli kocaman bişey..ama tadı kötümü bilemem. çünkü şu an mide bulantılarım olmadığı için tadına falan hiç dikkat etmedim .biraz boğazımdan zor geçiyor okadar:))

arkadaşlar ben dr. a gidiyorum 4.30 da randevum, inşallah kalp atışlarını görürüm veya duyarım. çok heyecanlıyım :sm_cool::sm_cool::sm_cool:

arkadaşlar ben dr. a gidiyorum 4.30 da randevum, inşallah kalp atışlarını görürüm veya duyarım. çok heyecanlıyım :sm_cool::sm_cool::sm_cool:

ya inşllah arkadaşım ben bile senin yerine heyecanlandım bize cevap yaz olur mu ?bu arada kaç haftalıksın. benim 1 .gebeliğim malesef kürtajla sonuçlandı o nedenle sizlere göre bu kal atışını daha bir merakla bekliyorum hadi hakkında iyi haberler almak dileğiyle...:CüvCüv:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…