2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

hayırlı olsun inşallah karnın kocaman olur benim dikkatimi çeken madem 4 haftalık kalbi nasıl duyuluyor?CADIARZU

vallahi canim ben bu doktordan birsey anladim dersem yalan olur.zaten beni bir hafta bunalima soktu bos yere.ama kalbini duymadik gorduk.cizelgeler geçip duruyordu ben birsey anlamadim tabi.doktora duyabilir miyim dedim çok kuçuk oldugu için duyamazsin dedi sesi açti ama ses gelmedi.ama kalbi atiyor dedi.kesin olarak kaç haftalik oldugunu sali gunu soylicekmis.kaç hafta kaç gun soylermis ama saatini soyleyemezmis naniknanik espri yapti bizim doktor.ben çok mutluyum saglikli olsunda varsin bir iki hafta geç olsun.

Son düzenleme:
Sevgili anne adaylari ve yol arkadaslarim...sanirim benim simdilik sizinle olan yol arkadasligim sona erdi bugun bebegim benden ayrildi....cok uzgunum,cok mutsuzum ve cok....yani anlatilamaz duygular icindeyim.ama esim,ailem ve beni seven herkes icin guclu ve ayakta olmaliyim...bugune kadarki tum paylasimlarimiz icin hepinize cok tesekkur ediyorum...kisada olsa anne olmak cok guzeldi.hepinize guzel hamislikler diliyorum ve bebislerinizi opuyorum...sevgiler...

canim çok uzuldum.ama herseyde bir hayir vardir derler.belki dogsaydi hasta olacakti o zaman daha çok uzulurdun.bende daha dun agliyordum bebegimi kaybettim diye o yuzden seni çok iyi anliyorum.ne diyecegimi bilemiyorum. sakin uzulme guçlu ol en yakin zamanda tekrar hamis olarak gorucem seni inaniyorum.

Son düzenleme:

ne mutlu sana allah kucağına almayıda nasip etsin..alllah bağışlasın...:CüvCüv:

senin adına çok sevindim arkadaşım..demekki heran herşey olabiliyor,kendimizi bırakmamamız lazım..umarım 9 ayı hep birlikte sorunsuz geçiriiz..

sido çok çok üzüldüm ama demekki doğrusu buymuşki senden ayrılmış..fazla üzülme..bundan sonraki hamileliğinin sorunsuz,sağlıklı,geçirmen dileğiyle...

sidocum senin mesajindan sonra baska bir msj daha okudum az once ve neredeyse aglayacaktim zor tuttum kendimi.bir arkadasimiz bebegini kaybetmis 3 gun once.sanirim yeni dogum yapmisti kaç gunluk bilmiyorum.profil resminde bebegi vardi.çok uzuldum.senin durumunda çok kotu tabi ama ya dogduktan sonra birsey olsaydi kucaagina aldiktan sonra kokusunu duyduktan sonra olsaydi.o yuzden uzulme ne olur.hakkinda herseyin hayirlisi olsun çok mutlu olursun insallah.rabbim hiç birimize yasatmasin bundan sonra kayip vermeyelim insallah.

inşallah arkadaşım sağlıklı olsunlar da bize de haber ver inşallah iyi haberlerini:içelim:

sidocum geçmiş olsun canım.sakın üzülme Allah her şeyin hayırlısını versin.demekki hamile kalabişliyorsun bu da bir şeydir dimi tatlım...

canım çok üzüldüm Allahtan sana sabır diliyorum senin yaşadıklarını anlayabiliyorum ben de yaşadım sabırlı olmaya çalış unutma bu günler geçecek:teselli:

sidocum geçmiş olsun arkadaşım.
lütfen üzülme.hayırlısı ne ise o olsun hakkımızda.

Arkadaşlar slm ben bugün kalp atişini gördüm bebişimin çok mutluyum.sesini duyamadim çünkü bizim doktorlar artik ses açmiyorlar ses dalgasi bebeğe zarar veriyormuş.böyle bir karar almişlar.ama çok şükür net gördüm büyütülmüş şekilde.darisi görmek isteyenlerin başina.sidocuğum umarim en kisa zamanda inşallah hamile kalip sağlikla kucağina alman dileğiyle.bütün hamişler bu aylar çok dikkatli olunmasi gereken aylar.zaten düşük yapilan gebelikler sağlikli gebelik olmuyormuş.

sidocum cok gecmis olsun cok dogru yazmissin ailen icin guclu olman lazim bu kotu deneyimi bidaha yasamaman dilegiyle sevgiyle ve guclu kal anneler hep guclu olmak zorundadir.

evet canim malesef burdada 3 hakin var hamileleik boyunca bi sorun olmadigi sürece bende ilk hamileligimde karnim agriyo öyle oluyo böyle oluyo daha fazla girmistim oh cnaima deysin onlar öyle yaparsa bende böyle yaparim

walla cok iyi fikir benimde yapacagim o yani saol arkadasim hemen yarin calismalara basliyorum ama ne desemki acaba karnim agriyo desem bide kan testi yapmasinlar zaten 6 tup kan aldilar pazartesi bidaha alcaklar karacigerde sorun varmis biraz. yada ben biraz daha bekliyim haftaya yaparim biseyler:)

HAMİŞ LİSTESİ

yelcan1982.....................19 Mayıs............1 Mart
glcncrn...........................20 Mayıs............1 Mart
xnazanx.........................20 Mayıs............2 Mart
pembiş...........................21 Mayıs...........13 Mart
ayshınce.........................24 Mayıs...........28 Şubat
cerez..............................25 Mayıs...........1 Mart
bavse.............................26 Mayis............2 Mart
buket-26.........................26 Mayıs............2 Mart
eköseoğlu.......................26 Mayıs............2 Mart
pilar08............................26 Mayıs............2 Mart
heidi28...........................28 Mayis............4 Mart
İCl@l.............................28 Mayıs............4 Mart
rehavet...........................29 Mayıs............5 Mart
selence..........................29 Mayıs............5 Mart
ruhe_haben.....................29 Mayıs............5 Mart
annesininkuzusu.............29 Mayıs............5 Mart
Saruboceq......................30 Mayıs............6 Mart
ledaelara........................30 Mayıs............6 Mart
acıbiber2053...................30 Mayıs............6 Mart
zeyno 2..........................30 Mayıs............6 Mart
paylaşım........................30 Mayıs...........13 Mart
ikiz................................30 Mayıs............6 Mart
ELF-RCP........................31 Mayıs...........7 Mart
gulperi............................31 Mayıs............7 Mart
ALMESTİN......................1 Haziran...........8 Mart
asiş................................2 Haziran...........9 Mart
mimikam.........................2 Haziran...........9 Mart
karabiberim......................3 Haziran..........10 Mart
izmirlimmm......................3 Haziran..........10 Mart
mystory...........................3 Haziran..........10 Mart
keops35..........................3 Haziran...........10 Mart
kozet..............................4 Haziran...........11 Mart
veyza..............................4 Haziran...........11 Mart
aycacoskun.....................4 Haziran...........11 Mart
duygun............................5 Haziiran..........12 Mart
muhterem........................5 Haziran...........12 Mart
elale................................6 Haziran..........13 Mart
babyborn.........................6 Haziran..........13 Mart
bemt...............................6 Haziran..........13 Mart
SİRET.............................6 Haziran..........13 Mart
umudum01......................6 Haziran...........13 Mart
bayby nurse.....................7 Haziran..........14 Mart
beatrise...........................7 Haziran..........14 Mart
Doudou...........................7 Haziran...........14 Mart
Kızıl Deniz.......................8 Haziran..........15 Mart
Sibel07............................10 Haziran.........17 Mart
burcusenk.......................10 Haziran.........17 Mart
kapkara..........................10 Haziran.........17 Mart
adayadayı.......................10 Haziran.........17 Mart
Ardayasbu......................11 Haziran.........18 Mart
uglywife..........................12 haziran..........19 Mart
cananca51......................13 Haziran..........20 Mart
tebessüm22....................13 Haziran..........20 Mart
16 eylül...........................15 Haziran.........22 Mart
babyfacee.......................16 Haziran.........23 Mart
uğur ve eylül....................16 Haziran.........23 Mart
subora............................17 Haziran..........24 Mart
e-u.................................18 Haziran..........25 Mart
*annem*kızıyor................18 Haziran..........25 Mart
yadaji.............................19 Haziran..........26 Mart
elif_bs.............................20 Haziran.........27 Mart
afb..................................22 Haziran.........29 Mart
ege-deniz........................24 Haziran..........31 Mart
öykübebek......................25 Haziran..........20 Mart
RUMELİLİ.......................26 Haziran..........2 Nisan
betül19...........................29 Haziran..........5 Nisan

....elale....albanian.... Aramıza hoşgeldiniz.Son adet tarihlerinizi verirseniz sizleride ekleyebilirim.

Sidocum geçmiş olsun canım. Allah yenisine sağlık versin. İnşallah en kısa zamanda tekrar hamiş kalırsın. Kendine iyi bak canım.

Güzel haberlerle dönen arkadaşlar gözünüz aydın hepinizin.:içelim: Allah kucağınıza almayıda nasip etsin.

sidocum cok uzuldum ya Allah sabir versin, herseyin hayirlisi, inslh en kisa zamanda tekrar aramiza katilirsin

beatrise senin icinde cok sevindim , 8 mm bebegim diye yazan sendin demi canim?

sibel07 sende antalyalısın sanırım hangi hastaneye gidiyosun?bebğinin kalp atışlarını duyduğuna çok sevindim...onun sağlıklı olduğunu bilmek görmek çok güzel değilmi...inşallah hep birlikte kucağımızdada göreceğiz..

arkadaşım aklına bile getirme.benim 2.bebeğim.ilkinde de hiçbir hamilelik belirtisi yoktu.ne bulantı,ne aş ermesi...kim nerden çıkardı bilemem ama hurafeden başka bişey değil.ben ilk bebeğimde de Türkiyedeki en iyi doktorlardan birine gidiyordum öyle birşey olsaydı söylerdi.aksine ne kadar şanslısın demişti.o yüzden kulaktan dolma fikirlere aldırış etmeyelim bu işlerin uzmanları dururken.:lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…