2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

16 eylu sarimsi bi akinti bende de olmustu ya,bende sasirmistim.hımmm demek sende de var.
hepsini sorucam yarindan sonra bunlarin doktora.insanin kafasina takiliyor.CADIARZU

evet benimki sarımsı şu an....ama sadece iççamaşırımda görüyorum beyaz-sarı renkli bişey..çok sık çamaşırlarımızı değiştirmemiz lazım..bu çoğu kişide oluyouş sanırım normal yani kafana takma..

16 eylül şunu söylemek istiyorum bende hurafe lafına katılmıyorum anlatmak istediğin yanlış algılanmış sanırım ben bu konuların çok içinde biriyim ve eğitim hastanesinde çalışıyorum o yüzden gebelik konusunda bazen bir sürü seminerlere katılıyorum bulantıyla ilgili katıldığım en son seminerde beta hcg seviyesi çok yüksek olan annelerde bulantı olur buda gebeliği daha sağlam idame ettirir dolayısıyla düşük riski ortadan kalkar implatasyon yani yerleşme daha iyi olur dendi hatta kız çocuk sahibi olacakların daha çok bulantı yaşayacakları söylenmişti ama erkekte olmayacak diye birşey yok erkekten biraz daha fazla oluyor bunlar ispatlı bilimsel çalışmalar asla hurafe değil kafanızıda bence böyleşeylerle karıştırmayın bulantı kişiye göre değişir olmayanında çocuğu düşecek diye birşey yok yaşamakta ayrıca çok kötü rahat olun arkadaşlar 16 eylül de bizle paylaşmak istemiş...

çok çok sağol baby nurse beni yanlış anlaşılmaktan kurtardın bir an kendimi kötü hisstmiştim..çok sağol arkadaşım..a.s.....konu açıklığa kavuştuğuna göre böyle şeyleri kafaya takmayıp hamileliğimizin tadını çıkaralım :CüvCüv:

çok çok sağol baby nurse beni yanlış anlaşılmaktan kurtardın bir an kendimi kötü hisstmiştim..çok sağol arkadaşım..a.s.....konu açıklığa kavuştuğuna göre böyle şeyleri kafaya takmayıp hamileliğimizin tadını çıkaralım :CüvCüv:[/QUOTEdoğru söylüyorsun bu arada benim adım hale

günaydin anne ve anne adaylari iyisinizdir ins ben iyi degilim malesef hamileikle ilgili bi problemim yok cok sükür bulantilar disinda benim derdim görümcem bir derdim var bölümüne yazdim burayi isgal etmek istemem bununla cok bunaliyorum yaa

hepinize sorunsuz bir gün diliyorum

çok çok sağol baby nurse beni yanlış anlaşılmaktan kurtardın bir an kendimi kötü hisstmiştim..çok sağol arkadaşım..a.s.....konu açıklığa kavuştuğuna göre böyle şeyleri kafaya takmayıp hamileliğimizin tadını çıkaralım :CüvCüv:[/QUOTEdoğru söylüyorsun bu arada benim adım hale

o zaman hale diye hitap edelim canım bir mahsuru yoksa...hem daha kısa...

kızlar 2 saattir bebek takvimiyle uğraşıyorum umarım beğenmişsinizdir...nihayet becerebildim sonunda...haftalar ilerledikçe kendi kendine değişecek değilmi bebeğin kaç haftalık olduğu??

merhaba arkdaslar dünden berı kasıgm agrıyo sızdede oluyo mu hafıfde bulantım var

dünden beri bendede sol kasık ağrısı var biraz...fazla değil ama hisediyorum bazen sanki batmalar varmış gibi bir his...özellikle hareket ederken oluyor...dün doktoruma sordum kasık ağrıları normal dedi rahim büyüdükçe olacakmış....

ticker.7910.org sitesinden bulabilirsin canım biraz zorlandım yaparken ama oldu sonunda..bir dene yapamazsan yardımcı olmaya çalışırız..

herkese selam arkadaşlar dünkü tahlillerin sonuçlarını aldık fakat doktor idrar yollarında iltahap var demiş ve tekrar hemogram tahlili istedi bizde sabah verdik şimdaki sonuca göre ilaç yazacam demiş.akşamda özeline gideceğiz arkadaşlar yani bebişimi ilk defa görecem.inşallah sorunsuz görebilirim.arkadaşlar bu arada benimda sol kasımda uyurken filan döndüğümda çok ağrıyo.birde idrar yolu iltahaplanması herhangi bi sorun içeriyomu bilgisi olanlar akşamı bekleyemiyorum acil cevap

ticker.7910.org sitesinden bulabilirsin canım biraz zorlandım yaparken ama oldu sonunda..bir dene yapamazsan yardımcı olmaya çalışırız..

uff en güzeli olsun istiyorum bi türlü seçemedim. en iyisi akşam evden yapmak.yoksa işimden olucam:) hiç bilmiyordum ben bu adresi ama, çok teşekkür ederim canım.a.s.

al benden de o kadar.vallahi hiç bir şey yapmak istemiyorum..
yataktan kalkmak istemiyorum.
midem çok kötü.
yemek zevkim kalmadı..

Saruboceq çizelgen hayırlı olsun bende yeni döndüm tatilden ama bende kötüyüm ne yemek yapmak nede yemek içimden geliyo mangaldan taze fasulyeden ve bi çok şeyden nefret eder oldum bol bol yoğurt veya ayran tüketiyorum çok halsizim

dun gece hamile kaldim kalali ilk defa bebisimi gordum ruyamda:dance: kucucukmus ufak dogmus yani, yuzu kasik kadardi yaa:roflol: mavi gozluydu cin gibiydi gozleri , cinsiyetine bakmak istemiyordum dogum yaptigimin ikinci gunu bezini degistirdigim zaman bakiyorum amann buda oglanmis diyorum:dilcikar: moralim bozuluyor, sonra aciktigini dusunerek gogusumu veriyorum bir kapiyor bir cekiyor sanki kitliktan cikmis:roflol: o zaman diyorum olsun oglan olsun cok tatliymis kuzucum diyorum oyle uyandim:asigim:

sizlerde ruya gormeye basladinizmi kizlar?

herkese selam arkadaşlar dünkü tahlillerin sonuçlarını aldık fakat doktor idrar yollarında iltahap var demiş ve tekrar hemogram tahlili istedi bizde sabah verdik şimdaki sonuca göre ilaç yazacam demiş.akşamda özeline gideceğiz arkadaşlar yani bebişimi ilk defa görecem.inşallah sorunsuz görebilirim.arkadaşlar bu arada benimda sol kasımda uyurken filan döndüğümda çok ağrıyo.birde idrar yolu iltahaplanması herhangi bi sorun içeriyomu bilgisi olanlar akşamı bekleyemiyorum acil cevap

idrar yolu iltihaplanması zaman zaman hamişlerde olabiliyor sanıırm umarım birşeyin yoktur ve en kısa zamanda iyileşirsin...doktoruna güven....bebişinide sağlıklı bir şekilde görür ve bize güzel haberler verirsin umarım...

dun gece hamile kaldim kalali ilk defa bebisimi gordum ruyamda:dance: kucucukmus ufak dogmus yani, yuzu kasik kadardi yaa:roflol: mavi gozluydu cin gibiydi gozleri , cinsiyetine bakmak istemiyordum dogum yaptigimin ikinci gunu bezini degistirdigim zaman bakiyorum amann buda oglanmis diyorum:dilcikar: moralim bozuluyor, sonra aciktigini dusunerek gogusumu veriyorum bir kapiyor bir cekiyor sanki kitliktan cikmis:roflol: o zaman diyorum olsun oglan olsun cok tatliymis kuzucum diyorum oyle uyandim:asigim:

sizlerde ruya gormeye basladinizmi kizlar?

ben hamile kalmadan önce karnımın içinde hareket ettiğini görmüştüm rüyamda sanki böyle dışarı çıkmak ister gibiydi...sonrada hamile olduğumu öğrendim...hamile olduğumu öğrendikten sonrada 2 kere gördüm...ikisindede kız olduğunu gördüm pembe şapkası vardı...bir kızım var demek buda kız diyordum ama o kadar tatlıydıki....:emir_bebek:gamyoncuiremsu

X