2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

selam kızlar,
mts sonuçlar için gözün aydınkaydirigubbakcemile5, çerezcim kızına maşallah.
buketcim mutfağına bayıldım güle güle eskit.
denizcim senin bebe nazlı sende benim gibi sabırsıza.s..
bende çatlak yok inşallah olmaz. :Saruboceq:
aramıza yeni katılanlar hoşgeldiniz:CüvCüv: cinsiyeti yeni öğrenelere hayırlı uğurlu olsun.
ben fazla giremiyorum yoğunum bu aralar. iştahım yerinde benimde yaşasın yemek yemeeekkk:lepi:. 20 kasıma kadar dikkat etmem lazım naniknanikkontrole gitcem kızmasınklava:. herkesin iyi olmasına sevindim.hepinizi öpüyorum kendinize ve bebişlere iyi bakın.a.s.

benneyaptımki ben burdayken kimsecikler olmuyo yaa. sabahları da ben yokum muhabbet sabahları koyu. neyse bende çıkayım bari:çok üzgünüm:

buketcim mutfagin super benimkine benziyo ama seninki derli toplu:)) gule gule kullan canim.
che benim bebiste kipirdamiyor ya cok uslu yada tembel :))
yeni gelen arkadaslar ve bebisleri hosgeldiniz :)

iyi geceler herkese uyku vaktii malum 6:15 te ayaktayım 7,5 ders başı hoşçakalın güzel anneler minik bebişler

hosgeldin canım.
emek ismi benimde cok sevdigim begendigim bir isim ama;
siyasi cagrisim yapiyor malesef ve ilerde cocugumun boyle bi durumda kalmasini istemedigim icin bunla birlikte bicok ismi eledim ben

gunaydin kızlarcım hepinize a.s.
ben bugun gitmedim ise, dun burnum akiyordu biraz evde dinleneyim dedim.
kaydirigubbakcemile2

herkese günaydın güzel annişler ve melekleri
elif canım geçmiş olsun dikkat et kendine

sagol Esmacım, cok ciddi bisey yokta onlem olsun dedim.
bolportakal suyu ıhlamur toparlarim bugun insallah

herkese günaydın nasılsınız mart anaları
kızlar temmuz 2009 anneleride baslamıs aklllahım büyüyoruz iyce yolu yarıladık
hernekadar benim eşeksıpası hala oynamasada hissettirmesede yarısı bitti

gunaydin kızlarcım hepinize a.s.
ben bugun gitmedim ise, dun burnum akiyordu biraz evde dinleneyim dedim.
kaydirigubbakcemile2

Geçmiş olsun canım, benimde durum kötü göz nezlesi olmuşum, ağlıyor gibiyim gözler kıpkırmızı kafamçokkarıştı

bugün yoğun da bir gün gelmemezlik de edemedim :çok üzgünüm: offf offffffff

günaydın hepinize canlarım.geçmişi okumadım.çerez geldimi?
bide eneli merak ediyordum..
dur ben okuyayım en iyisi.

günaydııııın sevimli hamişler:ecrin_bebek:gamyoncuiremsu
evet arkadaşlar yaaaaa yoru yarıladık geçiyoruz ne güzel dimi daha dün kese göründümü nohut kadar olan bıdıklarımız şimdi içimizde çırpınışlarını hissediyoruzzz rabbim ne güzel duyguymuş tatmayanlara tattırsın rabbim:Saruboceq:

günaydın kızlar nasılsınız..ben geçmişi okuyup geliyorum çok yazmışsınız yaa nasıl bitireceğimbenneyaptımki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…