2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

denizciğim sohbet dedinde işler birden hurra geldi oğlumla açlıkdan bayılacaktık

kızlar şimdi sosyal güvenlik kurumunun yeni 5510 sayılı kanuna göre ne diyo yazayım size
analık halinde, sigortalının isteği ve hekimin de uygun görmesi şartıyla, doğuma üç hafta kalıncaya kadar çalışması halinde doğum öncesi çalışılan beş haftalık süre doğum sonrası 8 haftaya eklenebilecektir

evet canım aynen öylee.. benim mesleğim insan kaynakları. bizde personele aynı şeyi yapıyoruz. Son zamana kadar çalışılsa dahi çalıştığı süre sonraki döneme ekleniyor

Geçmiş olsun canım, benimde durum kötü göz nezlesi olmuşum, ağlıyor gibiyim gözler kıpkırmızı kafamçokkarıştı

bugün yoğun da bir gün gelmemezlik de edemedim :çok üzgünüm: offf offffffff

Gökçencim hamileyken çalışmak her gecen gun daha zor geliyor gercekten ya, allah kolaylık versin bize, beterinden saklasın..

canımmmm geçmiş olsunnnnnn dikkat et:çok üzgünüm:

kaderr
ve yelda1982 hoşgeldiniz.Hayırlı olsun kızınız ve oğlunuz.

Exist'im cko sagol canımmm

günaydın kızlarr
oh oh evde yatanlar, keyif yapanlar var aramızda :) bizim içinde dinlenin kızlar,
başım çatlıyo benim burda. insanla uğraşmak çok zor yafu :KK43:
bu arada hala orjinal fikirler duyabilmiş deilim, doğum sırasında atacağımız çığlıklarla ilgili :)
dikkatinizi daha çok çekmeliydi sankim :):):)

Günaydinnnnnnnnnnnnn
aramiza yeni katilan arkadaşlar hepiniz hoşgeldiniz
kizlar kasik arilarim için dün akşam dr gittik erken doğum mu acaba dediler alttan muayene ettiler az kaldi bayiliyordum.biraz kanama oldu .rahimde açilma varmi diye baktilar .bebişin kalbinin atişina baktilar herşey normal sadece bol bol su iç dediler.bol sivi al istirhat et dediler...
Akşam eve geldik eltim başladi niye attan muayene oldun asil şimdi bebek düşer.fln diye başladi az kalsin evden kovacaktim o kadar sinirimi bozdu .rahimden içiri girmedilerki sadece o çatal midir nedir ona oturdum ve bakti kurcalamadi ki çok sinirim bozuldu akşam .anlatamam .yine benim cadiliklar başladi iii saçini başini yolmadim walla...

merhaba güzel annisler..
aramiza yeni katilan arkadaslar var.. hosgeldiniz.. sag salim alalim hep beraber bebelerimizi kucagimiza insallah..

gecmis olsun elifcim.. bu havalar cok aldatiyor insani.. cabuk atlatirsin insallah canim

Herkese merhaba.Hasta olan annelere geçmiş olsun.Ben de az çalışanlardanım.Eskiden bayanlar için en iyisi öğretmenlik diyenlere tepki gösterirdim.Ama hamilekalınca anladım ne demek istediklerini.

elifcim geçmiş olsun canım dikkat et kendine havalar bi sıcak bi soğuk insanı aldatıyor
iyi yapmışsın bugün gitmeyip evde kalmakla bol bol dinlen

X