2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

aramıza yeni katılan arkadaşlar hoşgeldiniz allah kucağınıza almayı nasip etsin inşallah

gunaydiinnnnn anneleerr ... cok mutluyummm cok guzel uyudum:)) ben bi sabah sabah neler kaynatmissiniz bakiyim.

birazdan arkadaşa çocuk görmeye gideceğim yeni doğum yaptı
ne güzeldir kimbilir o minik şimdi
allahım bize de göster o günleri herbirimiz teker teker alalım kucaklarımıza meleklerimizi

lavinia cim kusura bakmada cok patavatsiz bir eltin var, can tasiyorsun sen oyle denirmi. cok biliyosa herseyi doktor oluverseymis soyle eltine.

bugun rahatsiz olan arkadaslar cok gecmis olsun gunde mutlaka 1 tane kivi yiyin (en cok c vitamini onda var)

kizlar yengemle konustum dediki o hamileliginde gunde 1 litre sut icmis sahsen benimki 1 bardakla sinirli sizler iciyormusunuz?

Arkadaşlar çok üzgünüm bugun. ablamın az sonra boşanma davası var. onun yanında mutlu olmaya bile korkuyorum. bebek istiyodu ama evliliği yolunda gitmedi. hepimiz evliliğimizin ve bu şansın kıymetini bilmeliyiz...

Canım ben değil bir litre, bir bardak bile içmiyorum ve ne doktorum ne de eşim illaki içeceksin demiyor onun yerine yoğurt yiyorum ayran içiyorum :1rolleyes:

böyle bi durumda ne denir bilmemki
rabbim hepimizi ve icimizdeki melekleri dogru insanlarla karsilastirsin..
ablanda bundan sonra cok mutlu olur insallah canim
:teselli:

uzulme canim belki ablan icin bu daha hayirlidir hayat suprizlerle dolu arkasindan ne gelecek bilemezsin hayirlisi olsun demek lazim. haklisin cok sanslisyiz Allah bozmasin.

canım ya o kadar da abartmaya gerek yok bence.. Fazlası gaz yapar :)
Ben bir bardak içiyorum genelde.. ya da içmeye çalışıyorum ama ayran yoğurt falan destekleyebilirsin

canım ya sen üzülme.. yapacak birşey yok.. belkide böylesi onun için daha hayırlı olur..

valla bende günde 1 büyük bardak ancak içebiliyorum, mideme çok dokunuyo zaten. ama ayran, yoğurt falan tamamlamaya çalışıyorum. annemde bana az içiyosun diyo ama napıyım, geçen gece içeyim dedim, sabaha kadar uyutmadı

canım ya o kadar da abartmaya gerek yok bence.. Fazlası gaz yapar :)
Ben bir bardak içiyorum genelde.. ya da içmeye çalışıyorum ama ayran yoğurt falan destekleyebilirsin

benim ayranlada yogurtlada aram yok sadece peynir yiyorum bide 1 bardak sut gunde soguk sekersiz. ama meyveli cocuk yogurtlari falan var arada bi yerim onlardan. ne guzel sen yogurt yiyosun cok faydali keske bende yiyebilsem.

az kalmis canimcim.. sali günü büyük bulusma var demek

Evet hacercim sorma ya sanki sevgilimle bulusuyorum nasil heyecan anlatamam. aslinda benim derdim iyimi degilmi onu bilmek gormesemde olur, hani benim bucurugum kipirdamiyor ya hala o beni biraz geriyor . ama az kaldi demi teyzesi 11 kasima :teytey:hihoyyytsırnaşık şey

Canımmm çok büyük geçmiş olsun şimdi nasılsn? Kanaman filan geçti mi?

zakkumcum ablan böyle daha mutlu olucaksa üzülme.Düşün ya çocuğu olup boşanıyor olsaydı o zaman daha kötüydü....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…