2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

tatlım sorun şu ki.. doktorum hastane değiştiriyor.Bende 2 farklı hastanedeki doktor arasında karar vermeye çalışıyorum.Medical Park Gökmen bey yada Medipol hastanesi Leyla hanım arasında.

bir sonraki randevum haftaya 24.haftada hem şeker yükleme testi zamanım geldi hemde tetanoz yaptıracaksam zamanım geçmek üzere.
Şuan bir doktorum olmadığı içinde soramıyorum tetanoz yaptırmalımıyım yaptırmamalıyım? kımı doktorlar ıstıyor kımısı ıstemıyormus :KK43: offf cok moralım bozuk

canım ben dün vuruldum tetanoz aşısını doktoruma sordum ben de o da tedbir için yaptırabilirsin bebeğe hiç bir zararı yok dedi bende yaptırdım

Canım evinizin yakınlarında mutlaka bir sağlık ocağı vardır..Genelde buradaki arkadaşlar sağlık ocaklarında yaptırdılar aşılarını bildiğim kadarıyla...
Ben de sağlık ocağında yaptıracağım..Doktoruma sordum hastanede mi yaptırayım diye..Sağlık ocaklarında ücretsiz yapılıyor istersen orada yaptırabilirsin dedi...

benim sorunum nerde yaptracağım değil, yaptırıp yaptırmamak.. bir doktorum olmadığı için danışamıyorum da... bazı doktorlar yaptır bazıları yaptırma diyorlarmış. Çoğunluk yaptırdıysa ben de yaptırayım diyorum

kızlar ben yatıyorum sizlere iyi geceler. tşk.ler.. kendinize ve bebişlere iyi bakın

Ay tamam arkadaşım sen bilirsin...Bakalım kızlar okuyunca cevap yazarlar...

hep erkenden uykum geliyordu sızıp kalıyordum bugün hala ayaktayım. ama bastırmaya başladı uyku. senin uyku düzeni nasıl mts?

Canım valla benim karışık biraz..
Genelde sabahları en erken 10 buçukta kalkıyorum bazen 11 veya 12 yi bulabiliyor..Akşamları yemekten sonra saat 7 veya 8 gibi biraz kestiriyorum 1 buçuk saat kadar..Sonra da gece 1den aşağı yatmıyorum..bazen 2 yi bile bulabiliyor..Anlayacağın baya karışık..
Ama şuan benim de uyku bastırır gibi oldu.....Meyvemi yiyip sütümü içip yatasım var...Sen neler yapıyosun?

yaa keşke çok yakın olsak birbirimize gider gelirdik yada bi cafede kakaolu sütlerimizi içiyor olurduk

iyi pazarlar, artık sabahın köründe uyanmıyorum ne güzel. 10 gün öncesine kadar 8-9 arası uyanıyordum şimdi 10-11'e çıktı uyku saatim çok mutluyuuuum. kociş çalışıyor bugün bende evdeyim şimdilik. kahvaltımı yaptım. makinada çamaşır var onları çıkarıp ablama gideceğim. tek başına ooturmaktansa onunla beraber olurum. öpppptüüüm hepinizi.

X