2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

rehavetcim rica ederim cnm:)
ben cok seviyorum ayvayi,sanirim annem de hamileliginde yemis ondan olsa gerek...hani doktorlarin da söyledigi gibi hamilelik esnasinda yenen seylere karsi cocukta duyarlilik oluyor ve dünyaya geldikten sonra da ayni seyleri severek yiyor deniyor.Bakalim görecegiz insallah o da annesi gibi ayvayi sevecek mi ? :))

herkese günaydin bu arada..ben hala yatamadim ya,uyku tutmadi :S

bu arada rehavet senin adin ne ?

benim annem de hamileyken çok ayva yemiş ama oda boğazına dura dura:roflol: herhalde ondan olsa gerek..oda hep su içmek zorunda kalırmış boğazında kalırmış ayvalar-tatlicadiarzu-
bu arada ben özge canmyerimseniben

ya kızlar bugün sabah fark ettim göbişim yırtılmaya başlamış:KK43:( zaten yırtılmaya çok elverişili bir vücüdum var bacaklarım yırtılmaya başlamışdı ama karnımdan beklemiyordum açıkcası

ya kızlar bugün sabah fark ettim göbişim yırtılmaya başlamış:KK43:( zaten yırtılmaya çok elverişili bir vücüdum var bacaklarım yırtılmaya başlamışdı ama karnımdan beklemiyordum açıkcası

boddim canım çatlayacak artık yapacak tek şeyimiz var yağlar kremler sürmek.ona rağmen çatlıyorsa elden bişey gelmez..bu arada ben nerdeyse 7 kilo almışım aman allahım dedim.bide 1.5 saat kadar yürüyorum yuh bana bu ne hız böle kaydirigubbakcemile3

günaydın arkadaşlar size benden bi tavsiye ben ayvayı hiç yemezdim görümcem dedi ki ayvanın üzerine limon sık ve biraz tuz dök dedi gerçekten çok hoş oluyor bir de böyle deneyebilirsiniz

güzelim hiç birşey kullanmıyormusun? ben lierac paris kremini aldım yaklaşık 3 haftadır kullanıyorum bakalım şimdilik birşey yok. Yoksaki benimde cildim çok kurudur.

slm kızlar nasılsınız bi kaç gün girmeyince asır gibi geliyor.yoğunluktan giremedim nasılsınız bi yaramazlık yok dimi?bebişler üzmüyodur umarım hepinizi kucak dolusu öpüyorum ...

kızlar bende henuz çatlak yook ama mavi damar gördüm karnımda ve artık beli lastikli hamile pantolonu giyiyorum.
kızlar bide ben ilk başlarda aşırı turşu yiyordum şimdi ekşi istemiyor jnm hiç hep tatlı yiyorum.dün akşam bi oturdum 1 kilo mandalina 1 kilo muzu yedim bide üstü ne baklava kaynanam seninki kız ama hayırdır yemen değişti diyordu ne sinir oldum kızım işte allah allah kızımın jnı tatlı isteyemezmi teyzeleri .
çok fazla yiyorum ve doymuyorum sanki hatta yemekte eşime de dedim yiyorum ama nereye gittiyi belli değil diye .anlamıyorum yediğim yemeği dedim.ne dese beğenirsiniz yerken besmele çek dedi koptuk gülmekten.

bende de şu an çatlak yok.
hiç bir şeyde sürmüyorum kızlar.
aman çatlarsa da çatlasın.. :Şeniz:

güzelim hiç birşey kullanmıyormusun? ben lierac paris kremini aldım yaklaşık 3 haftadır kullanıyorum bakalım şimdilik birşey yok. Yoksaki benimde cildim çok kurudur.

canım ben bebek yağı kullanıyorum ama son zamanlarda pek düzenli değil sabah görünce şok:1shok: oldum resmen ama benim vücudum kuru çok elverişli çatlağa yinede ben nedense karnım çatlamayacak diye alıştırmışdım kendimi şuan minicik ve sağ tarafda var bakalım sonumuz ne olacak içimde 30cm ve 600 gr bir boddi var ne yapalım olacak o kadarda her güzel şeyin acı yanları var varsın acısıda böle olsun

kızlar bende henuz çatlak yook ama mavi damar gördüm karnımda ve artık beli lastikli hamile pantolonu giyiyorum.
kızlar bide ben ilk başlarda aşırı turşu yiyordum şimdi ekşi istemiyor jnm hiç hep tatlı yiyorum.dün akşam bi oturdum 1 kilo mandalina 1 kilo muzu yedim bide üstü ne baklava kaynanam seninki kız ama hayırdır yemen değişti diyordu ne sinir oldum kızım işte allah allah kızımın jnı tatlı isteyemezmi teyzeleri .
çok fazla yiyorum ve doymuyorum sanki hatta yemekte eşime de dedim yiyorum ama nereye gittiyi belli değil diye .anlamıyorum yediğim yemeği dedim.ne dese beğenirsiniz yerken besmele çek dedi koptuk gülmekten.

aynı şeyi ben eşime hergün söylüyorum canım sofradan kalkıyorum yarım saat sonra sanki o kadar şeyi ben yememişim gibi acıkıyorum nereye gidiyor bunlar diyorum kaydirigubbakcemile3

Merhaba günaydın herkese.Ben de çatlak için birşey kullanmıyorum.Kocaman bir göbişim var ama az kilo aldım diye sanırım.Acaba ne zamana kadar oluyor bu çatlaklar?

aynı şeyi ben eşime hergün söylüyorum canım sofradan kalkıyorum yarım saat sonra sanki o kadar şeyi ben yememişim gibi acıkıyorum nereye gidiyor bunlar diyorum kaydirigubbakcemile3

ya kızlar o kadar yemiyorum inanın bana öğünlerimi yiyorum bide aralarda meyve yada süt ama anlamıyorum nasıl kilo alıyorum deli gibi şişiyorum ben ya akıl sır erdiremiyorum bu gidişe bu arada sütümü bile light içiyorum ama eminim en çok kilo alanınız benim listenin başında ben varım kocaman bir oğlan doğurmam lazım bu kiloyakaydirigubbakcemile3 tosun olmalı tosun gerçi şimdilik öyle gibi görünüyo

ya kızlar o kadar yemiyorum inanın bana öğünlerimi yiyorum bide aralarda meyve yada süt ama anlamıyorum nasıl kilo alıyorum deli gibi şişiyorum ben ya akıl sır erdiremiyorum bu gidişe bu arada sütümü bile light içiyorum ama eminim en çok kilo alanınız benim listenin başında ben varım kocaman bir oğlan doğurmam lazım bu kiloyakaydirigubbakcemile3 tosun olmalı tosun gerçi şimdilik öyle gibi görünüyo

Kaç kilo aldın? :nazar:

benim yedikleri mide me gitmiyor galiba:roflol: sabah kahvaltı yaptım ben yine açıktım :eek:cokacimcoook sürekli açıkıyorum ya inş bi anormallik yoktur.cokacimcoook bi insan sürekli acıkır mı kızlar .:eek:

artık kilomuzun artması normal kızlar.
hemen hemen hepimiz 6.ayımızdayız yada girmek üzereyiz.

X