2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

o kadar kararsızız ki isim konusunda henüz netleşmedi ailede herkes önerilerde bulunuyo bizim adımıza düşünüyolar fikir veriyolar ama kolay bir isim olsun istiyorum.insanın kişiliğini geleceğini yönlendirirmiş o yüzden hemen şu isim olsun diyemiyorum.

gercekten kolay degil..
ama daha bolca vaktimiz var.. bulurzu daha birseyler..

Canım en pratik olarak

1. seçenek: güvecin var ise 1 kilo dana antrikot kuşbaşı al biberli soğanlı baharatlı kısık ateşte güveçte sote yap, yanında pilav, patates püresi önden de bir çorba bukadar işte :1rolleyes:

2. seçenek: palamutu al yine güveçte üzerine kalın halkalı soğan, maydonoz, az biraz sarımsak ve domatesle üst üste koyarak yine kısık ateşte pişir lokum gibi oluyor tadı....

yanına da yine pilav ve bol yeşillikli salata önden yine çorba :1rolleyes:

benim pratik yemeklerim bunlar yerimseniben

canımm çok sağol fikirlerin için ama güvecim yok. ama sote ve patates püresi iyi fikira.s.

cerezcim senin prensesin ismi netleştimi?

tam degil daha canim..
iki isim arasinda kaldik.. Nisa yada Zehra.. bide büyüklerimizden bi öneri istedik.. belki güzel bi fikirleri vardir.. hem gönülleride olmus olur.. bir tasta iki kus
sengözlerimebaksanab

tam degil daha canim..
iki isim arasinda kaldik.. Nisa yada Zehra.. bide büyüklerimizden bi öneri istedik.. belki güzel bi fikirleri vardir.. hem gönülleride olmus olur.. bir tasta iki kus
sengözlerimebaksanab

her iki isim de çok güzel
zehra benimde hoşuma giden bir isim
bende eski isimleri daha çok seviyorum.
büyüklere bizde danıştık onlarında gönlünü almak lazım haklısın.
hayırlısı olsunhihoyyyt:lepi:

bide su kilolari dengeleyebilsek.. fil yavrusu olup cikcam ona yanarim.. uykusuz bi il yavrusu hemde..

yağlılar ,hamur işlerinden ve kızartmalardan uzak duralım kiloları emzirirken veririz.

e tamamda zaten onlardan uzak durmasi zor ..
kizartma fark etmezde.. hamur isleriyle aram iyidir
cokacimcoook

pazartesi randevum var... firca yerim yine :eek:klava:

slm hamişler dayanamadım ve bugün doktora gittim.bebeğim hareketlenmeyince gitmek istedim.içimi rahatlatmak için.bu arada ben doktorumu değiştirdim.bu çok iyi ayrıntılı anlatıyo.bebeğim 100 de 100 kız dedi.canım hadi bir cinsiyetini de kontrol edelim deyince anlamış gibi ayırdı bacaklarını.boyu 18 cm kilo 200 gr 17+5nasıl ? dr herşey çok iyi dedi.çok tatlıydı.onu çok özlüyorum ve ultrasyona giriyorum.bwebek şimdiden bize bir sürü para harcatıyo.yeni drm ölçümleri yaptı.perşembede kan vercez üçlü test yapılacak.geç olmaz sorun değil dedi.bakalım. inş .benim bebek fazla hareket etmiyor sanırın hanımefendi bir kız olcak.

betülcüm sağlıkla büyüsün canım.haberleri iyi.maşallah.sende güzel ciciler alırsın kızımıza.
ben örgü örmeyi pek bilmem ama kızıma battaniye öreceğim.nede olsa artık bundan sonra evdeyim.

kızlar bacaklarına kramp giren varmı?benim geceleri çok oluyor sanki baldırlarıma biri bıcak sokuyor.hamileliğimin başından beri kramp giriyor.doktor hergün sade soda iç iyi gelir dedi.magnezyum hapını bir türlü vermiyorlar bana.kramp girincede kıvranmaya başlıyorum gecene kadar, o zaman da göbeğim sıkışıyor.sonrada kasık ağrılarım çok artıyor.benim kız gerçekten çok nazlı ve kaprisli olucak.aynı zamanda da güçlü.

enel 17 battaniye iyi bir fikir.ama benim 4 tane varmış.ay çok tatlıydı çok mutlu oldum.pek sakin acaba sakin biri mi olur? bu arada artıl kulübe sanki fazla kişi katılmıyo gibi sie de öyle geldi mi?

enel 17 battaniye iyi bir fikir.ama benim 4 tane varmış.ay çok tatlıydı çok mutlu oldum.pek sakin acaba sakin biri mi olur? bu arada artıl kulübe sanki fazla kişi katılmıyo gibi sie de öyle geldi mi?

benim hiçbirşeyim yok bebeğim için.bakalım örebilecekmiyim.el sanatlarında pek beceriksizdim okuldayken.
canım hareketlerini 18.haftadan sonra yavaş yavaş hissetmeye başlarsın.bende acaba benim kız tembelmi olucak diyordum.ama şimdi kıpır kıpır nasıl tekmeler atıyor şaşıyorum.hatta 7 aylık falan olmaya başlayıncada böyle tekme atarsa çok canım yanacak diyorum.
haftalarımız ilerledikçe siteye girmekte zorolacak ondan kimse gelmiyor herhalde.çünkü bilgisayar başında oturmakta zor olucak.

betülcüm sağlıkla büyüsün canım.haberleri iyi.maşallah.sende güzel ciciler alırsın kızımıza.
ben örgü örmeyi pek bilmem ama kızıma battaniye öreceğim.nede olsa artık bundan sonra evdeyim.

bende bugün başladım bi battaniyeye enelcim....bitince çok şeker bişey olacak ..sizlere örneğini gösteririm....hihoyyyt

İyi geceler kızlar.. Şimdi sinemadan geldik. pek kimsecikler yok herhalde..eeee Cumartesi akşamı herkesin işi gücü var herhalde....

Kızlar ben tetanoz yaptırsam mı diye düşünüyorum.. 23. Hafta geç bir hafta mı? Çok kararsızım yardımcı olun.. Kimler yaptırdı?

İyi geceler güzel anneler ve tatlı mı tatlı bebişleri,

Melekcim ben 20. haftada yaptırmayı düşünüyorum canım..Henüz yaptırmadım...

İyi geceler güzel anneler ve tatlı mı tatlı bebişleri,

Melekcim ben 20. haftada yaptırmayı düşünüyorum canım..Henüz yaptırmadım...

tatlım sorun şu ki.. doktorum hastane değiştiriyor.Bende 2 farklı hastanedeki doktor arasında karar vermeye çalışıyorum.Medical Park Gökmen bey yada Medipol hastanesi Leyla hanım arasında.

bir sonraki randevum haftaya 24.haftada hem şeker yükleme testi zamanım geldi hemde tetanoz yaptıracaksam zamanım geçmek üzere.
Şuan bir doktorum olmadığı içinde soramıyorum tetanoz yaptırmalımıyım yaptırmamalıyım? kımı doktorlar ıstıyor kımısı ıstemıyormus :KK43: offf cok moralım bozuk

tatlım sorun şu ki.. doktorum hastane değiştiriyor.Bende 2 farklı hastanedeki doktor arasında karar vermeye çalışıyorum.Medical Park Gökmen bey yada Medipol hastanesi Leyla hanım arasında.

bir sonraki randevum haftaya 24.haftada hem şeker yükleme testi zamanım geldi hemde tetanoz yaptıracaksam zamanım geçmek üzere.
Şuan bir doktorum olmadığı içinde soramıyorum tetanoz yaptırmalımıyım yaptırmamalıyım? kımı doktorlar ıstıyor kımısı ıstemıyormus :KK43: offf cok moralım bozuk

Canım evinizin yakınlarında mutlaka bir sağlık ocağı vardır..Genelde buradaki arkadaşlar sağlık ocaklarında yaptırdılar aşılarını bildiğim kadarıyla...
Ben de sağlık ocağında yaptıracağım..Doktoruma sordum hastanede mi yaptırayım diye..Sağlık ocaklarında ücretsiz yapılıyor istersen orada yaptırabilirsin dedi...

X