2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

canım seninde mi kanamalar oldu? doktor ne dedi?

mrb kızlar nasılsınız.ben çok yorgunum biraz ev işi yaptım sonrada oğlumu yıkadım öyle yoruldumki uyusam oğlum uyutmaz.

mrb kızlar nasılsınız.ben çok yorgunum biraz ev işi yaptım sonrada oğlumu yıkadım öyle yoruldumki uyusam oğlum uyutmaz.

oglun kac yasinda bavse?
ne guzel, allah bir oglan bir kiz nasip etmis.bende oyle istiyorum.
tabi once saglikli hayirli evlat.

oglun kac yasinda bavse?
ne guzel, allah bir oglan bir kiz nasip etmis.bende oyle istiyorum.
tabi once saglikli hayirli evlat.

oğlum beş yaşında.Allah isteyen herkese versin inşallah seninde öyle olur.önemli olan kesinlikle sağlıklı ve hayırlı olmaları .:dance:

kızlar ya ben bu aralar acayipp sinirliyimm. herşey üstüme üstüme geliyor. senağlama
üzülünce ve sinirlenince bebeğim üzülüyor diye iyice sinir oluyorum. napcam ben ya kendimi toparlayamıyorum.:a015:

fenci neye sinirleniyorsun?yoktan şeylee mi?ben de sinirli değilim ama sabahları kabuslarla uyanıyorum hatta ağlayarak bebek etkilenecek diye de üzülüyorum...

ya kızlar biraz önce babamız bağlama çalıyordu benişm ufaklıkta eşlik etti içerden ay allahım oda sevecek saz çalmayı kesin

kızlar ya ben bu aralar acayipp sinirliyimm. herşey üstüme üstüme geliyor. senağlama
üzülünce ve sinirlenince bebeğim üzülüyor diye iyice sinir oluyorum. napcam ben ya kendimi toparlayamıyorum.:a015:

o gerginlik bende de var canım..olur olmaz şeye takıyorum..sinirleniyorum dışada vuramazsam bu siniri içim içim yiyo sonrada bi köşede ağlayarak rahatlıyorum...en çok bu aralar eşime kızmaya başladım ben, oda alttan alıp anlayışlı davranmıyor ne yapıcam bilmem...:bbo:

fenci neye sinirleniyorsun?yoktan şeylee mi?ben de sinirli değilim ama sabahları kabuslarla uyanıyorum hatta ağlayarak bebek etkilenecek diye de üzülüyorum...

ya ne olursa herşeye. ya dün annemin kalbi sıkışmış onu duydum ona üzüldüm. bu sabah bilgi yarışması vardı bende bilgi yarışmasını çalıştıran ekipteyim öğrencinin biri gelmemiş saat geldi müdür yardımcısı yok ona kızdım. yarışmayı kaybettik müdür geldi ahkam kesiyo ona kızdım. sınav yaptım onlara kızdım. akraba arkadaş herkes sürekli benden birşeyler bekliyor fedakarlık istiyor. ona kızıyorum. herkes işine geldiği gibi davranıyor ona kızdım. sinirimi eşimden çıkarıyorum ona üzüldüm. böyle işte.
hizmetliyi sağlık ocağına gönderdim elevit yazdırsın diye yazdırmış kadıncağız eczane ödenmiyor deyip vermemiş ne bilim herşey üst üste bebeğim etkilenecek diye korkuyorum. senağlama

Selam arkadaşlar.
Boddim gözünaydın. Maaşallah boddin tosun paşa olmuş. Allah sağlıkla kavuştursun canım.
Selence bende 7 kilo aldım. Dr.um biraz hızlı gidiyorsun ekmeği ve hamurişini kıs,20 gün sonra tekrar bakalım kilona dedi.

arkadaşlar herkese merhabalar ben dilek daha öncede bu linke yazmıştım bende mart annesiyim gerçi mart 29 dedi doktor bakalım nisan a sarkar mı bilmiyorum, arkadaşlar ben 12 haftalık hamile iken doktor cinsiyetine kesin erkek dedi 1 ay sonra gittik göstermiyor ama erkek dedi en son 10 gün önce gittim doktor kesin kız dedi kafam çok karıştı sizler cinsiyetini öğranebildiniz mi böyle bişey yaşayan var mı çok cevap yazarsanız sevinirim hepinize sağlıklı sıhatli bir hamilelik diliyorum kendinize ve meleklerinize çok iyi bakın

canım sitede birkaç kişinin seninki gibi oldu önce başka cinsiyet söylendi sonra başka denildi ilk haftalarda kesinleşmediği için doktorlar yanılıp yanıltabiliyorlar

HAMİŞ LİSTESİ

nilocan...........................23 Mayıs...............27 Şubat
ayshınce........................24 Mayıs...............28 Şubat..........cinsiyet.....Kız
xnazanx.........................20 Mayıs...............28 Şubat..........cinsiyet.....Erkek
glcncrn...........................20 Mayıs..............1 Mart..........cinsiyet.....Kız
yelcan1982.....................19 Mayıs..............1 Mart
cerez.............................25 Mayıs..............1 Mart..........cinsiyet.....Kız
gökçenn.........................25 Mayıs..............1 Mart..........cinsiyet.....Erkek
bavse.............................26 Mayis..............2 Mart..........cinsiyet.....Kız
buket-26.........................26 Mayıs..............2 Mart..........cinsiyet.....Erkek
Boddim..........................26 Mayıs..............2 Mart..........cinsiyet.....Erkek
SİBSeR..........................27 Mart................3 Mart..........cinsiyet.....Kız
Saruboceq......................30 Mayıs..............3 Mart..........cinsiyet.....Kız
İCl@l.............................28 Mayıs...............4 Mart..........cinsiyet.....Erkek
rehavet...........................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Kız
selence..........................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Kız
ruhe_haben.....................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Erkek
annesininkuzusu.............29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Kız
aycacoskun....................29 Mayıs..............5 Mart
melek81.........................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Erkek
luffee..............................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Erkek
sheylaa..........................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Kız
ledaelara........................30 Mayıs..............6 Mart
acıbiber2053...................30 Mayıs..............6 Mart..........cinsiyet.....Erkek
zeyno 2..........................30 Mayıs..............6 Mart..........cinsiyet.....Kız
rebeca............................3 Haziran.............6 Mart..........cinsiyet.....Kız
ikiz................................30 Mayıs..............6 Mart..........cinsiyet.....Kız
ELF-RCP.......................31 Mayıs..............7 Mart..........cinsiyet.....Erkek
bidibidim........................31 Mayıs..............7 Mart..........cinsiyet.....Erkek
deniz bayhan.................31 Mayıs..............7 Mart..........cinsiyet.....Erkek
nazo85..........................31 Mayıs..............7 Mart
ALMESTİN......................1 Haziran.............8 Mart
asiş................................2 Haziran.............9 Mart
mimikam.........................2 Haziran.............9 Mart
MELİHA28.......................2 Haziran.............9 Mart
enel17.............................2 Haziran.............9 Mart..........cinsiyet.....Kız
karabiberim......................3 Haziran............10 Mart..........cinsiyet.....Kız
izmirlimmm......................3 Haziran............10 Mart
mystory...........................3 Haziran............10 Mart..........cinsiyet.....Kız
niloşş..............................3 Haziran.............10 Mart..........cinsiyet.....Kız
kozet..............................4 Haziran.............11 Mart..........cinsiyet.....Erkek
veyza..............................4 Haziran.............11 Mart
derence...........................4 Haziran ............11 Mart
duygun............................5 Haziiran............12 Mart
muhterem........................5 Haziran.............12 Mart
pembiş............................21 Mayıs.............13 Mart..........cinsiyet.....Kız
paylaşım.........................30 Mayıs..............13 Mart
elale................................6 Haziran.............13 Mart..........cinsiyet.....Erkek
bemt...............................6 Haziran..............13 Mart..........cinsiyet.....Kız
umudum01......................6 Haziran..............13 Mart..........cinsiyet.....Erkek
little_suzy.......................6 Haziran..............13 Mart..........cinsiyet.....Erkek
CCEK.............................6 Haziran..............13 Mart..........cinsiyet.....Erkek
zakkum6644...................6 Haziran...............13 Mart..........cinsiyet.....Kız
Meltoo............................6 Haziran...............13 Mart..........cinsiyet.....Kız
Doudou...........................7 Haziran..............14 Mart
nilaylay...........................7 Haziran..............14 Mart..........cinsiyet.....Erkek
Kızıl Deniz.......................8 Haziran.............15 Mart..........cinsiyet.....Erkek
LAVİNİA..........................8 Haziran.............15 Mart..........cinsiyet.....Kız
sehnaz52........................8 Mart..................15 Mart
akser..............................9 Haziran.............16 Mart..........cinsiyet.....Kız
burcusenk.......................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
kapkara..........................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
adayadayı.......................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
kuzuum..........................10 Haziran...........17 Mart
surrender48.....................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
sevilay.bayar...................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
sarılale1981....................10 Haziran............17 Mart..........cinsiyet.....Kız
sabırsızım.......................10 Haziran...........17 Mart
Ardayasbu......................11 Haziran...........18 Mart
uglywife..........................12 haziran...........19 Mart
sudemnur........................12 Haziran..........19 Mart..........cinsiyet.....Erkek
edali368..........................12 Haziran..........19 Mart
existhunder.....................12 Haziran...........19 Mart..........cinsiyet.....Kız
desire06..........................12 Haziran...........19 Mart
evk.................................12 Haziran...........19 Mart..........cinsiyet.....Erkek
tebessüm22....................13 Haziran...........20 Mart
ayseeee__......................13 Haziran...........20 Mart
bebekecem17..................13 Haziran..........20 Mart
cyberyasar......................13 Haziran...........20 Mart..........cinsiyet.....Erkek
fencidmlrms....................14 Haziran...........21 Mart..........cinsiyet.....Erkek
16 eylül...........................15 Haziran..........22 Mart..........cinsiyet.....Erkek
huriye aydın.....................15 Haziran..........22 Mart
babyfacee.......................16 Haziran...........23 Mart
uğur ve eylül....................16 Haziran...........23 Mart
SUHENDAN....................16 Haziran...........23 Mart..........cinsiyet.....Kız
nehiray...........................16 Haziran...........23 Mart
subora............................17 Haziran...........24 Mart..........cinsiyet.....Kız
burser.............................17 Haziran...........24 Mart..........cinsiyet.....Kız
*annem*kızıyor................18 Haziran...........25 Mart..........cinsiyet.....Erkek
yadaji.............................19 Haziran...........26 Mart..........cinsiyet.....Kız
elif_bs............................20 Haziran...........27 Mart..........cinsiyet.....Erkek
DOGA6..........................20 Haziran...........27 Mart..........cinsiyet.....Erkek
EYDİEN.........................20 Haziran...........27 Mart..........cinsiyet.....Kız
çiçesu............................21 Haziran...........28 Mart..........cinsiyet.....Erkek
@ycel............................21 Haziran...........28 Mart..........cinsiyet.....Erkek
öykübebek......................25 Haziran...........28 Mart..........cinsiyet.....Kız
eskpınar.........................25 Haziran...........28 Mart
hekat.............................21 Haziran...........28 Mart
limbi33...........................22 Haziran...........29 Mart
MTS..............................23 Haziran...........30 Mart..........cinsiyet.....Kız
iklimsu...........................23 Haziran...........30 Mart
Lazanya.........................23 Haziran...........30 Mart..........cinsiyet.....Erkek
che_guevera_.................23 Haziran...........30 Mart..........cinsiyet.....Erkek
ege-deniz.......................24 Haziran...........31 Mart..........cinsiyet.....Kız
mehlika10......................24 Haziran...........31 Mart..........üçüz annesi..........
albanian.........................25 Haziran...........1 Nisan..........cinsiyet.....Kız
galatea79.......................26 Haziran...........2 Nisan
HAYATist.......................28 Haziran...........4 Nisan..........cinsiyet.....Erkek
betül19...........................29 Haziran...........5 Nisan..........cinsiyet.....Kız
esranur-akyol.........................?.......................?..............cinsiyet.....Erkek
emelyucel..............................?.......................?..............cinsiyet.....Erkek
alyasulin................................?.......................?..............cinsiyet.....Kız
gizemre.................................?.......................?..............cinsiyet.....Erkek

Hadi bakalım cinsiyetlerde belli olmaya başladı kaydirigubbakcemile5
35 erkek 41 kız Yokmu arttıran?

.....karabiberim
.....alyasulin
.....annesininkuzusu
.....subora
.....ikiz..................kızınız

.....gizemre
.....ruhehaben
.....anem kızıyor
.....evk
.....CCEK
.....che_guevera_.................oğlunuz uğurlu gelsin canlarım.....

.....nazo85 aramıza hoşgeldin canım. Dilerim sorunsuz bir hamilelik geçirirsin.

canım sitede birkaç kişinin seninki gibi oldu önce başka cinsiyet söylendi sonra başka denildi ilk haftalarda kesinleşmediği için doktorlar yanılıp yanıltabiliyorlar

evet canım doktorlar bizden sabırsız kesin emin deilsen neden söylüyorsun insan kendini tam alıştırıyor derken değiştiriyorlar bende doktora çok kızdım 12 haftalıkken güya pipisini bile gösterdi doktor bize ama yanılmış çok komik ya desene tek yaşayan ben deilim benim şuan kesin kız BUKET yaz arkadaşım orya değişirse yazarım tekrar :sm_cool:

üzülme tatlım.. geçen akşam bende bişeye sinirlendim çok ağladım sonra da pişman oldum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…