2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

arkadaşlar herkese merhabalar ben dilek daha öncede bu linke yazmıştım bende mart annesiyim gerçi mart 29 dedi doktor bakalım nisan a sarkar mı bilmiyorum, arkadaşlar ben 12 haftalık hamile iken doktor cinsiyetine kesin erkek dedi 1 ay sonra gittik göstermiyor ama erkek dedi en son 10 gün önce gittim doktor kesin kız dedi kafam çok karıştı sizler cinsiyetini öğranebildiniz mi böyle bişey yaşayan var mı çok cevap yazarsanız sevinirim hepinize sağlıklı sıhatli bir hamilelik diliyorum kendinize ve meleklerinize çok iyi bakın

canım aynı sorunu ben yaşamadım ama yaşayan arkadaşlarımız var burda.. Kız olursa genelde erken geliyorlar kesin Mart da gelir..

arkadaşlar cinsiyeti öğrenen arkadaşlara hayırlı olsun diyorum. kızlarınız ve oğullarınız uğur getirsin.
denizcim sonunda öğrendin cinsiyetini demek. :emir_bebek:kaydirigubbakcemile5
bu arada benim adım damla.

yaaa bende kararsızım henüz isim konusunda.. ama Ozan ismi düşündüğüm isimler arasında.. kısmet artık

kısmet canım hayırlısı olsun bakalım. benim oğlumun adı bayram ozan olacak bayram kayınpederin adı ben hiç tanımadım kendisi vefat etmiş. adını bayram ozan koymaya karar verdikten sonra rüyamda gördüm. sevindi heralde yaa.

kızlar ya herhalde en çok kilo alan benim aranızda olsun oğlumda şişko bende şikoyum nasıl olsa doğumdan sonra veririm oğluşum sağlıklı olsun yeterki

kızlar ya herhalde en çok kilo alan benim aranızda olsun oğlumda şişko bende şikoyum nasıl olsa doğumdan sonra veririm oğluşum sağlıklı olsun yeterki

amaaann verirsin canım yaa,
ikinizde saglikli olun da nolcakk.
hadi kızlar bu haftayida devirdik.optum herkesleri
iyi aksamlar :emir_bebek:

herkese iyi akşamlar güzel anneler ben haftayı yarın devirecem inş öğlene kadar çalışıyorum çünkü sonra ananeyle çarşıya gidecez oğluma ciciler alacaz

aman boddim biz aşağı kalırmıyız yani lütfen bizde tosuncuk olduk...bebeşim iyi sağlıklı olsunda ne yapalım elbet veririz..bende yarın öğelen kadar iş başındayım..sabah görüşürüz yine burada...

kızlar halinize şükredin ben ezelden beridir tombişim. ama hamilelikte fazla almadım 21e gircem yarın hala 1,5 kilo aldım

Ben 65 e kadarki halimi biliyorum. Hedefimde 65 idi ama maalesef daha fazlasını da görücem anlaşılan.
Aslında oldum olası tombiştim ama nişanlanmadan önce 2 senede 15 kilo vermiştim. Ve 4 senedirde üzerine kilo almamıştım. Şimdi görücez.

kızlar ben geldim aşımızı vurdurduk şimdilik birşey yok bakalım özellikle sol tarafıma çok yatmam gerektiğinden sağ koluma vurdurdum sonrada biraz çarşıda dolandık eve gelincede komşumda bir kahve içtim geldim
yine kilo konuları açılmış amann napalım şimdi dikkat edelim ama alırsakda sonra veririz

hayat ist çok sevindim darısı başıma .benim evde babam var gitsin yatarak deniyeceğim .çok merak ediyorum beni bebişi.dsenin nasıl bir his...........?ve nerende oldu hareket?neye benziyo?

Göbek deliğimin bir parmak altında sola dayandı bizim ufaklık sonra sağa geçti.Çok şükür hissetmek çok güzel darısı hissetmeyi bekleyen herkesin başına inşallah...:CüvCüv::nazar:

Göbek deliğimin bir parmak altında sola dayandı bizim ufaklık sonra sağa geçti.Çok şükür hissetmek çok güzel darısı hissetmeyi bekleyen herkesin başına inşallah...:CüvCüv::nazar:

canim bende hissetmeye basladigimdan beri uyku pozisyonlarim degisti.. basta kizim sol tarafimdaydi.. saga dönöp yatiyordum.. bayada alismistim.. simdide sag tarafima kaydi cimcime.. mecburen sol tarafima dönüp yatiyorum.. ama alisamadim bu sefer.. deli oluyorum uykuya dalana kadar.. gecede uyaniyorum.. elim karnimda.. bizimki tekmeliyor..
ya uykusuz geceler icin daha erken.. kuzum bari dogana kadar rahat birak anneyi dimi ama
:CüvCüv:

canım seninde mi kanamalar oldu? doktor ne dedi?

Benim kanamalarım kısa kısa sürer ben iğne vurulunca geçerdi.En sonuncusu biraz uzun sürdü doktor 10 günlük rapor verdi yerinden hiç kalkmayacaksın dedi.O 1.5 kiloyuda o 10 günde aldım zaten.Tam iyileştim derken bu çarşamba ishal+kusma hastanede yatırıp serum bağladılar.İki gündrü yine raporluyum.Allah kimseye göstermesin çok zor geçti bu 2 gün

Benim kanamalarım kısa kısa sürer ben iğne vurulunca geçerdi.En sonuncusu biraz uzun sürdü doktor 10 günlük rapor verdi yerinden hiç kalkmayacaksın dedi.O 1.5 kiloyuda o 10 günde aldım zaten.Tam iyileştim derken bu çarşamba ishal+kusma hastanede yatırıp serum bağladılar.İki gündrü yine raporluyum.Allah kimseye göstermesin çok zor geçti bu 2 gün

geçmiş olsun hayat allah bir daha göstermesin

Çok geçmiş olsun...Benim de ikizim aslında canım o enfeksyon sorunları yaşayıp duruyor ama herkezde olurmuş hamilelikte yani....Bizim tarih hesaplarımıza göre 9 Mart, yani ben anne yarısı oluyorum :) Bebişimiz de erkek olacak hayırlısıyla... Tüm anne adaylarına hayırlı ve sorunsuz doğumlar ve cici bebişler diliyorum...Sevgiyle...

Son düzenleme:
Çok geçmiş olsun...Benim de ikizim aslında canım o enfeksyon sorunları yaşayıp duruyor ama herkezde olurmuş hamilelikte yani....Bizim tarih hesaplarımıza göre 9 Mart, yani ben anne yarısı oluyorum :) Bebişimiz de erkek olacak hayırlısıyla... Tüm anne adaylarına hayırlı ve sorunsuz doğumlar ve cici bebişler diliyorum...Sevgiyle...

yanlış anlamadıysam ikizin hamile değilmi
hayırlısyla kucağına da alır inşallah

kızlar ben geldim aşımızı vurdurduk şimdilik birşey yok bakalım özellikle sol tarafıma çok yatmam gerektiğinden sağ koluma vurdurdum sonrada biraz çarşıda dolandık eve gelincede komşumda bir kahve içtim geldim
yine kilo konuları açılmış amann napalım şimdi dikkat edelim ama alırsakda sonra veririz
selence merhaba bende 18.ci haftadayım benimde bebişim mart sonu gibi olacak bu vurdurmuş olduğun aşı ne aşısı sorabilirmiyim vede nerde vurdun?herkese selamlar hamiş annelera.s.

X