2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

gunaydin kızlar hayırlı cumalar..
cok sevindim.
Selencim ve Denizcim gozunuz aydin kızlarcim.
Deniz bak gordunmu bosuna telas yapmissin..aynen bizim hastane de de doktor disinda kimse bisey soylemiyor.bi kere laboranta yalvardim yok soyleyemem bisey demisti.dogruymus demekki.
hadi bakalim kolay bi gun olsun insallah hepimize

canlarımmm ben geldim:Şeniz:
enelimin iyi olmasına çok sevindim.şükürler olsun..
kayınvalidemde kaldık 2 gün.ondan giremedim..
msnler geliyor canlar isterseniz yollayayım gerçi bi çoğunuza msnde verdim adresleri..

herkese günaydın canlarım dün randevumuz iyi geçdi ama benim ufaklık bize poposunu döndü yüzünü göstermedi o yüzden bizim fotomuz yok bu sefer babası çıldırdı ben geldiğimde böle yapıyo diye:)) gerçekdende öle geçen sefer yalnız gitmişdim bana neler neler yaptı neyse oğlumun sağlığı yerinde tam 593 gr olmuş doktor düz 600 dedi 30 cmde boyu varmış oğlumun maşallah barekallah 24/02/2009 oldu bu seferde tahmini doğumu duramayacak bu oğlan yerinde neyse kızlar benden bu kadar işlerim var haber vereyim merakda bırakmayım dedim

che
öykübebek
selence
güzel haberlerle gelmenize çok sevindim dünkü moral bozukluğundan sonra.evelsi gün zaten sinirlerim gerilmişti..bide dünkü vefat olayını duyunca benim çeşme 2 saat falan durmadı ve onun yüzündende gece yatana kadar başım ağrıdı...acaba benim bebişim ne kadar oldubenim daha çooooook var offff...allahtan annesini fazla merakta bırakmıyor pıtır pıtır hissettiriyor hep...
kilo olayına da fazla takmayalım kızlar ben diikat ettiğim halde aldığıma göre yapacak bişeyim kalmadı artık....doğumdan sonra emziriyorum diye saldırmayacağız....bol bol su..zaten şuan vücudumuz emzirme döneminde kıtlık olmasına karşın yağ deposu yaparmış..sadece fazladan su içmemiz gerekiyormuş...hayırlısıyla bir doğum yapalımda..sonra doğru diyet grupları bölümüne geçeriz

maşallah oğluşa canım.Allah nazarlardan saklasın..
yerim onu ben:Şeniz:

boddim maşşşallah oğluna maşşallah..neden bilmem ama banada benimki şubatta doğacak gibi geliyor hep..hiç kendimi marta alıştıramadım..sanki hep önceden gelecekmiş gibi(tabi gelişimini tamamlayıp) hayırlısı olsun..rabbim en doğru zamanı bilir..hadi gözünüz aydın...

hosgeldin seker..
Gülşahım benim mesajımı aldınmı?
msn kullanamiyorum ama allah korusun ekstra bi durumda sık kontrol ettigim bi mailim var.
ona adresi gonderebilirsin

gozunaydin Esmacim cok sevindim iyi olmaniza

bizimkinin hiç yüzü dönük hali yok, hep kafa üzeri veya karın var, ilk kez dün dopplerde ayaklarını iyice gördüm, artık renkli ultrasona bir kez de olsa girmek istiyorum

benim de oluyor bazen, tuzlu ayran, şekerli su bir şeyler deniyorum, bir de diyaframdan nefes alıyorum çarpıntıyı gidermek için.

kızlar hepinize çok teşekkür ederim ben rüyamda gördüm 14 şubatta doğum yapıyordum heryer güllerle doluydu o yüzden 14 şubatta ısrarlıyım hala

aaa ne romantik bi ruyaaa
ben bizim danadan hic beklemiyorum oyle bi romantizm :) paldir kuldur dogacak kesin :ecrin_bebek:

annesi kızınada kendinede iyi bakmış hihoyyyt
valla utanıyorum söylemeye ama bu ay 4 kilo almışım canım ya Çok üzgünüm çoookdoktor biraz daha dikkatli olalım dedi:1no2:

GÜNAYDIN KIZLARRRR

Selence ne yaptın canım ya sadece bu ay mı 4 kilo aldın? Oyy oyyy ben toplamda o kadar aldım galiba..yani geçen hafta 3 kiloydu 4 kilo olmuştur son 1 haftada.

GÜNAYDIN KIZLARRRR

Selence ne yaptın canım ya sadece bu ay mı 4 kilo aldın? Oyy oyyy ben toplamda o kadar aldım galiba..yani geçen hafta 3 kiloydu 4 kilo olmuştur son 1 haftada.

bayramda aliniyor melekcim yaa :1no2:
bende bayrama kadar 0,5 kg almistim bayramda masallah sovv yaptim

enel senden de istiyorum canım msn adresini.okursan gönder olurmu.
buket sende..
bu arada bende hep şubat gibi düşünüyorum doğumumu..nedendir bilmem.

kizlar benim bu oglum hep ayni saatlerde tekmeliyor, saat 11 dedinmi basliyor mesela, yine basladi, aksamustu 6 da gece 11 de sabah 9-10 gibi mesela mutlaka tekmeliyor ne dakik oglum var he:)

aaa benimde öyle sabahları ve geceleri geç saatlere doğru özellikle çok tekmeliyor. demekki doğduktan sonra aynı saatlerde uyanık olacaklar ve biz uyuyamayacazzzzzzzz :)

aaa doktora gittin mi? neden o kadar düşmüş? normal mi benneyaptımki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…