2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

İclalcim aç karna gidiyorsun kan alıyorlar açlık şekerine bakıyorlar. Sanırım 1-2 saat sonra yani karnını doyuruyorsun yine kan alıyorlar tokluk şekerine bakıyorlar. Çıkan değerlere göre gebelik şeker riskine bakılıyor.

bana saglık ocagındanda doktorumdanda bılgi verılmedi hiç zaten doktorum tetenoz asımı bıle yaptırmamı soyleme geregı duymuo hepsi bi alem suratıma bakınca anlıo heralde şekerimi kansızlıgımı kaydirigubbakcemile3

bana saglık ocagındanda doktorumdanda bılgi verılmedi hiç zaten doktorum tetenoz asımı bıle yaptırmamı soyleme geregı duymuo hepsi bi alem suratıma bakınca anlıo heralde şekerimi kansızlıgımı kaydirigubbakcemile3

al birini vur ötekine.benimkide öyle...ama allahtan sağlık ocağındakiler çok ilgililer

bu arada sarıböcüüüüüüüq sen o yarım kiloyu nasıl verdin bacım nasıl becerdin.napıyorsun bizede bir el at..maşallah kzın topaç gibi ama sen vermişsin...

günaydınnnnn kızlr herkeze slmmmm bu gününüz diğer en güzel geçen günlerinizden dahada güzel geçsinnn inşallahhhhhhhhhhh evet kimisi yarım gün çalışıyoo kimisi yarın çalışmıyo ama bennn burda hem bu gün çalışıcam hedme yrın nefret ediyorumm şu iş yerinden son 1.5 ayım zaten ondan sonra çıkıcam ama o zmanda buraya sık sık yazamam gerçi ben bulurum her gün yazıcak yer neyse kızlar herkez kendine iii bak baksın miğde bulantısı olanlar limonlu ıhlamur tek çözüm iyi gelio:):CüvCüv:

Ben de bugün ve yarın çalışanlardanım canım seni yanlız bırakmam :1hug:

günaydın annişelr ve tatlı bebişler,
kızlar dün akşam ilk tekmeyi hissettim :sm_cool::sm_cool::sm_cool: kızıma tembel tembel derken yeni başlayacak sanırım. ay ne güzel bişeydi. peki ilk başlarda arada mı hissediliyor?
che inşallah iyi haberlerle dönersin,
gülşah seninde sonuçların iyi olur inşallah, sıcak nane limon iyi geliyor mide rahatsızlığına.

herkese günaydın güzel anneler ve melekleri nasılsınız
yarın bende çalışacağım kızlarrr:KK43:(

günaydın annişler kızlar ya benim gittiğim doktorda telefonla test sonucunu öğrenmiş bi arkadaşım bana doktorunuzla görüşün dedi yardımcısı acaba olumsuz bişey olduğundan mı öyle dedi ki doktorada randevuyu perşembeye aldım nasıl geçecek 2 gün

elifçim sadece bir kere vurdu, ama ben hep acaba bağırsak hareketimle karıştırırmıyım diyordum bu çok farklı birşey, remen vurdu bi kez, sabırsızlanıyorum bir kez daha olsun daha çok olsun, canımın içi bal kızım benim. inşallah sen de hissedersin yakında.

günaydın annişelr ve tatlı bebişler,
kızlar dün akşam ilk tekmeyi hissettim :sm_cool::sm_cool::sm_cool: kızıma tembel tembel derken yeni başlayacak sanırım. ay ne güzel bişeydi. peki ilk başlarda arada mı hissediliyor?
che inşallah iyi haberlerle dönersin,
gülşah seninde sonuçların iyi olur inşallah, sıcak nane limon iyi geliyor mide rahatsızlığına.

canımben hissetmey başladıktan sonra durmadı benim kız..sanki hep hareket ediyor...uyumuyor gibi geliyor..bu içeride böyleyse çıktığında bana çektirir bayağıkaydirigubbakcemile3 hele ona klasik müzik dinletirken tapır tapır hiiiç durmuyor...kızımın kulakları artık duyuyor eminim...sesten kaçıyor galiba ama olsun alışsın işimi yaparken yanız bırakırsam açacağım klasik müziği dinlensin biraz.alışması lazım

elifçim sadece bir kere vurdu, ama ben hep acaba bağırsak hareketimle karıştırırmıyım diyordum bu çok farklı birşey, remen vurdu bi kez, sabırsızlanıyorum bir kez daha olsun daha çok olsun, canımın içi bal kızım benim. inşallah sen de hissedersin yakında.

AAAAA hayırlı olsun canım gözün aydınkaydirigubbakcemile5

canım bende onu dusunup duruyordum.
acaba cocuk tekmeliyor aslinda ama benmi ayirt edemiyorum diyorum.
bunu soylemen iyi oldu. o zaman daha bende tekme filan yok arkadaslar :emir_bebek:
benimki tembel, annesinde de gobek var ne yapsin cocuk, tekmeliyorsa da dis tabakaya ulasmiyordur sırnaşık şey

canımben hissetmey başladıktan sonra durmadı benim kız..sanki hep hareket ediyor...uyumuyor gibi geliyor..bu içeride böyleyse çıktığında bana çektirir bayağıkaydirigubbakcemile3 hele ona klasik müzik dinletirken tapır tapır hiiiç durmuyor...kızımın kulakları artık duyuyor eminim...sesten kaçıyor galiba ama olsun alışsın işimi yaparken yanız bırakırsam açacağım klasik müziği dinlensin biraz.alışması lazım

ben de başladım müzik dinlemeye bebekler için klasik müzik cd'leri varya onlardan dinliyoruz. arada masalda okuyorum ben. bakalım yavaş yavaş başlayacak harekete.

günaydın annişler kızlar ya benim gittiğim doktorda telefonla test sonucunu öğrenmiş bi arkadaşım bana doktorunuzla görüşün dedi yardımcısı acaba olumsuz bişey olduğundan mı öyle dedi ki doktorada randevuyu perşembeye aldım nasıl geçecek 2 gün

yok canım yokk..
yanlis birsey soylememek icin oyle demistir.uzme kendini.
iyidir allahın izniyle.

canım bende onu dusunup duruyordum.
acaba cocuk tekmeliyor aslinda ama benmi ayirt edemiyorum diyorum.
bunu soylemen iyi oldu. o zaman daha bende tekme filan yok arkadaslar :emir_bebek:
benimki tembel, annesinde de gobek var ne yapsin cocuk, tekmeliyorsa da dis tabakaya ulasmiyordur sırnaşık şey

bende hep senin gibi diyorum kendime karnım kalın ondan yetişemiyordur diye. benim dr. 22. haftaya kadar zamanı var dedi. senin azcık daha sabretmen gerekecek belki. kuzular hareketlenince daha rahat oluruz herhalde ama bu kez de ayy az hareket etti diye mi endişeleniriz acaba? ne çok şey istiyoruz bu beişlerden yaw. kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

saolun kızlar ya arkadaşıma söyledim bana hemen sonucu söylediler dedi o yüzden kafam karıştı biraz 2 gün kaldı bakalım inş hayırlısı olacak

kızlar bugün rüyamda oğlumu gördüm onu emziriyordum aman nasılda tuttu cukkur cukkur çekiyodu anasının kuzusu

hayır olsun boddim, ayyy ne mutlu olmuşsundur rüyanda. Allah gerçekten yaşamayı nasip etsin o günleri hepimize.

X