2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

hayır olsun boddim, ayyy ne mutlu olmuşsundur rüyanda. Allah gerçekten yaşamayı nasip etsin o günleri hepimize.

sağol canım hep görüyorum ufaklığı ama bu sefer kara kaşlı kara gözlüydü hep sarışın beyaz tenli olarak görüyordum oooo nasıl seviyordum allahım kucağımıza almayı kısmet etsin isteyen herkesede sağlıklı uzun ömürlü bebekler nasip etsin

kızlar bugün rüyamda oğlumu gördüm onu emziriyordum aman nasılda tuttu cukkur cukkur çekiyodu anasının kuzusu
ayyy ne hoşş gözünaydın..ben cinsiyet öğrenmeden önce görüyordum..öğrendikten sonra tık yok:sm_confused: hiç göremedim yavrumu..ve gördüğüm rüyalarıda hatırlamıyorum

ben de başladım müzik dinlemeye bebekler için klasik müzik cd'leri varya onlardan dinliyoruz. arada masalda okuyorum ben. bakalım yavaş yavaş başlayacak harekete.
son aylarda kitap okumak ve onunla konuşmak çocuğun erkek konuşmasına herşeyi daha çabuk kavramasına neden oluyormuş..arkadaşım söyledi...o yapmış ve farkı görmüş..çok zeki gerçekten...şimdiki çocuklar tv izlemekten aptal olacak iyice allah korusun.şimdiden kitap okumaya alıştırlaım onları....
canım bende onu dusunup duruyordum.
acaba cocuk tekmeliyor aslinda ama benmi ayirt edemiyorum diyorum.
bunu soylemen iyi oldu. o zaman daha bende tekme filan yok arkadaslar :emir_bebek:
benimki tembel, annesinde de gobek var ne yapsin cocuk, tekmeliyorsa da dis tabakaya ulasmiyordur sırnaşık şey
canım ben 18.haftada hissetmeye başladım ve bir daha hep hissettim.en kısa zamanda sende hissedersin inşallah.çok güzel bir duygu

Günadın herkese!
Öykübebek telaşlanma canım.Dr ların yardımcılarının yorum yapması yasaktır.Emin ol kötü bişey yoktur.
Yaw kızlar ben hiçbir iş yapamıyorum.Biraz temizlik yapıcam hemen yoruluyorum.belim ağrıyo.Daha halılarımızı bile açamadık.üffffffffffffff

ben de başladım müzik dinlemeye bebekler için klasik müzik cd'leri varya onlardan dinliyoruz. arada masalda okuyorum ben. bakalım yavaş yavaş başlayacak harekete.

Canım ben de tam bunu sorucaktım sizlere.Bebe kulaklıkları varmış karına koyup bebeğine müzik dinletmek için ya hiç gördünüz ya da duydunuz mu?

kızlar bugün rüyamda oğlumu gördüm onu emziriyordum aman nasılda tuttu cukkur cukkur çekiyodu anasının kuzusu

Ayyy harika bişey bende 2 kere gördüm emzirdiğimi:nazar:

günaydın annişelr ve tatlı bebişler,
kızlar dün akşam ilk tekmeyi hissettim :sm_cool::sm_cool::sm_cool: kızıma tembel tembel derken yeni başlayacak sanırım. ay ne güzel bişeydi. peki ilk başlarda arada mı hissediliyor?
che inşallah iyi haberlerle dönersin,
gülşah seninde sonuçların iyi olur inşallah, sıcak nane limon iyi geliyor mide rahatsızlığına.

herkese günaydınlar

hadi canım gözünaydın..darısı henüz bu duyguyu hissedemeyenlerin başına..

adayadayı bende bugün kızımı ilk defa bu kadar net hissettim yatakta uzanıyordum elim karnımdaydı o sırada soldan sağa doğru bişey hareket etti ve sol tarafımda bi şişlik oldu eşime söyledim elini koydu bu sefer soldan sağa doğru bi şişlik oldu ağlayacaktım neredeyse Allahım onları ayırmasın bizden çok büyük bi mutluluk bu

Canım ben de tam bunu sorucaktım sizlere.Bebe kulaklıkları varmış karına koyup bebeğine müzik dinletmek için ya hiç gördünüz ya da duydunuz mu?

Canım o kulaklıkları dr lar tavsiye etmiyor.Bebekte huzursuzluk yaratıyormuş.Dinleyeceği müzik fazla dalgalanmalar olmayan ve dışardan anne sesi gibi hissedilen bi müzik olmalı diye duymuştum.

evet canım duydum araştırdım hatta netten bi ara ama çok sağlıklı olduğunu düşünmüyorum. sonuçta bebeğe ses dalgası gönderiyor dışarıdan duyabildiği kadar duysun ne yapalım. bir de şikayetim varda araştırdım alanlarda çok memmun değillermiş.

canım ben bebe kulaklığı falan almadım şuan kafası sağ tafarımda aşağıya doğru...şu normal küçük kulaklıkları oraya sıkıştırıyorum çamaşırımın içine.açıyorum müziği başlıyor tepmeye..kesin rahatsız oluyr yavrumm-tatlicadiarzu-

melek amin canım inşallah.
öykübebek gerçektende çok büyük bir mutluluk, Rabbim tatmak isteyen tüm kullarına nasip etsin bu duyguyu inşallah.

Ayyy harika bişey bende 2 kere gördüm emzirdiğimi:nazar:

off yaa ben ilk hamile kaldığım dönemlerde bir kere gördüm rüyamda bi daha görmedim. o zamanda erkek olduğunu görmüştüm

Canım o kulaklıkları dr lar tavsiye etmiyor.Bebekte huzursuzluk yaratıyormuş.Dinleyeceği müzik fazla dalgalanmalar olmayan ve dışardan anne sesi gibi hissedilen bi müzik olmalı diye duymuştum.

bende aynı şekilde duydum ve okumuştum bi yerlerde.

Kızlar ben oğlumu çok özledim daha koskoca 2 gün var yaa nasıl geçecek

Herkese merhaba güzel hamişler.Ben de 13 gün aradan sonra işbaşı yaptım.Zor geldi alışmışım oğluşumla tembelliğe:)

selam güzel anneler,
bebişi hareket edenlerin gözü aydın. bende göbüşü kalın olan insanlardanım ama içerden tekme attığını hissediyorum. ama babası anlayamıyor:teytey: benim karnım baya bi büyüdü kızlar. geçen komşunun biri hayırlı olsun kaç aylık diye sordu demek ki anlaşılıyor artık.
çabuk yorulmaya başladım. ve şu lanet olası kabızlık hiç yakamı bırakmıyor. ilaçta kullanmak istemiyorum doğal yöntemlerde işe yaramıyor ya off.

selam güzel anneler,
bebişi hareket edenlerin gözü aydın. bende göbüşü kalın olan insanlardanım ama içerden tekme attığını hissediyorum. ama babası anlayamıyor:teytey: benim karnım baya bi büyüdü kızlar. geçen komşunun biri hayırlı olsun kaç aylık diye sordu demek ki anlaşılıyor artık.
çabuk yorulmaya başladım. ve şu lanet olası kabızlık hiç yakamı bırakmıyor. ilaçta kullanmak istemiyorum doğal yöntemlerde işe yaramıyor ya off.

Hamilelikte kabızlığın tehlikeli olduğunu söylemişti doktorum bana.Bence en kısa sürede önlemini almalısınız.Benimde elevit yüzünden olmuştu çok şükür şimdilik birşey yok.Geçmiş olsun...:CüvCüv::nazar:

Elevitten prospektusunde de yazıyor zaten kabızlık yapar diye.Ben de vücudum alışsın diye önce gün aşırı aldım şimdi günde bir tane alıyorum kabızlık geçti.

X