2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

merhaba güzel anneler..

gülsahcim istifra etmissin.. bendede 4 gündür oluyor canim.. sabahlari.. safra.. tekrar bastanmi basladik acaba..

yaaaaaaaaaaaaaaaaaa resmi tatil olmuş tahlil sonuçlarımı alamıyorum yaaaaaaaaaaaa perşembe günü olacak teeeeeeeeeeeee

arkdaşlar bu elevit megadyn gibi mi ben megadyn kullanıyorumda multivitamin olarak.Benimkide tam tersi bağırsakları çalıştırıyor.İlk kullanmaya başladığımda hele afedersiniz ishal gibiydim.Dr çok rahatsız olursan değiştiririz demişti ama şu an normal.

selam kızlar.bebeklere örgülere başladınız mı?size bir tavsiye.alize akıllı iplerden benetton renklli olanını aldım.2 günde hırka kısmı bitti kapuşonunu örüyorum.aynı hazır gibi duruyor.kendinde kar desenine benzer desenler çıkıyor.geçen sene büyük kızıma atkı-bere takım yapmıştım.şimdi küçük kızama örüyorum.şiddetle tavsiye edilir.ben el örgüsünü pek sevmem ama bu hazırlardan daha şık oldu

selam kızlar.bebeklere örgülere başladınız mı?size bir tavsiye.alize akıllı iplerden benetton renklli olanını aldım.2 günde hırka kısmı bitti kapuşonunu örüyorum.aynı hazır gibi duruyor.kendinde kar desenine benzer desenler çıkıyor.geçen sene büyük kızıma atkı-bere takım yapmıştım.şimdi küçük kızama örüyorum.şiddetle tavsiye edilir.ben el örgüsünü pek sevmem ama bu hazırlardan daha şık oldu

ah ne güzel canim ya..
ben cok beceriksiz bu konuda malesef.. elimden gelmez.. beceremem..
ama teyzelerim ise koyulmuslar bile sag olsunlar.. onlardan faydalancam artik..
sende bitirince resmini koy ama emi.. esinleneneler olur
:CüvCüv:

evet arkadaşlar ya megadeyn müthiş şeklinde bağırsakları çalıştırıyor insan uykusundan bile uyanıyordemir hapı da aynı etkiyi gösterdi bende

arkdaşlar bu elevit megadyn gibi mi ben megadyn kullanıyorumda multivitamin olarak.Benimkide tam tersi bağırsakları çalıştırıyor.İlk kullanmaya başladığımda hele afedersiniz ishal gibiydim.Dr çok rahatsız olursan değiştiririz demişti ama şu an normal.
bende aynen öle oldum resmen ishaldim şimdide nasıl çalışıyo anlatamam inş böle devam eder
ah ne güzel canim ya..
ben cok beceriksiz bu konuda malesef.. elimden gelmez.. beceremem..
ama teyzelerim ise koyulmuslar bile sag olsunlar.. onlardan faydalancam artik..
sende bitirince resmini koy ama emi.. esinleneneler olur
:CüvCüv:
aynen hacer bende beceremem hemde hiç ama ananemiz ve babannemiz birsürü ördüler valla koymak epey yorar beni o kadar fazla

aynen hacer bende beceremem hemde hiç ama ananemiz ve babannemiz birsürü ördüler valla koymak epey yorar beni o kadar fazla

canim bana alisveris yapmama bile izin vermiyorlar..
annem diyor sen kim oluyorsunda alisveris yapcaksin.. "annesi oluyorum "ama neyse :roflol:
kayinvalidemde anneme katiliyor..
diyorum siz bebegimi alir beni hastahanede birakir gidersiniz.. beni takan yok
kaydirigubbakcemile

arkadaşlar benimde babannem,annem çok güzel şeyler örüyor.Babannemin ördüğü bir kazağı koyuyorum hazırlıklar bölümüne

canim bana alisveris yapmama bile izin vermiyorlar..
annem diyor sen kim oluyorsunda alisveris yapcaksin.. "annesi oluyorum "ama neyse :roflol:
kayinvalidemde anneme katiliyor..
diyorum siz bebegimi alir beni hastahanede birakir gidersiniz.. beni takan yok
kaydirigubbakcemile
yok allahdan bizimkiler arı gibi çalışıyo cumartesi ananeyle tekrar çarşıya gideceğiz
arkadaşlar benimde babannem,annem çok güzel şeyler örüyor.Babannemin ördüğü bir kazağı koyuyorum hazırlıklar bölümüne

koyda bakalım canım aslında annemde çeksede bende koysam ördüklerini

merhaba annisler.
buketcim ne güzel haberlerle gelmissin doktordan masallah nazar degmesin.
saruboceq acaba karnin cok mu actiki kustun cok acikinca da mide bulanirmis.umarim tekrarlamaz.
öykübebek olumsuz düsünme hemen.yardimcilarin bilgi verme yetkisi yoktur belki.olumlu düsünmeye calis.
che canim hayirlisi olsun 2 gün daha bekleyelim.belki bugün cinsiyetini göstermeyecekti daha uzun beklemek zorunda kalacaktin.her iste hayir vardir üzme kendini.

X