2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

NAZANCIM.üzülme lütfen dr ellerinden geleni yaparlar kansere bile tadavi buldular tıp ilerledi.artık herşeyin çaresi mumkun .tıbbın tükendiği nokta takdiri ilahidir.jnm sen dua et ona biz bütün anniş adayları ve annişler olarak dualarımız da onunla.BİZ ZORLUKLARINDA ÜSTESİNDEN GELMESİNİ BİLİRİZ.VE YANINDAYIZ JNM ALLAH ACİL ŞİFALAR VERSİN...:Saruboceq:

ege denizcim PRENSESİN hayirli olsun .....:lepi: KIZLAR ÖNDE SANIRIM...

canim benim tsk ederim, kardes iste can, birde hamileligime denk geldiginden bende bir dusuk yaptigimdan halinden iyi anliyorum benimde kucugum ya kiyamiyorum:) yoksa Allah dermansiz dert vermesin, hamdetmesini bilirim, siz benim canimsiniza.s.

canım ne güzel yaa...bu arada bende 2 gün sonra 6.ayın içinde olacağım....aslında kaan kocatepeye göre (netten izledim muayeneye gitmedim) şuan zaten 6.ayın içindeyiz 5 i bitirdik..bide isizn muayeneler ne kadar pahalı yaa...ben memlkette gittim kadın özelde çalışıyor çok ilgili çok tatlı bir kadın bide dvd veriyor 4 boyutlu görüntülerini.80 ytl...siznkiler uçmuş yaaa...

yediklerimiz pek etkilemiyor bence ben ne yesem yaniyor migdem , bebek migdeye baski yapiyor heralde ondan , birde derler ya sacli olacak, sirma sacli bebislerimiz olacak heralde:) ben ruyamda oglumu bonus kafali birsey gormustum zaten-tatlicadiarzu-

cok sagolun kızlarcim aldim ilac isimlerini a.s.
doktorumada soriyim de bende basliyim bari yok duramiyorum cunki.

kızlar acı ekşi yemeyinnnn..ben hafta sonu etsiz çiğ köfte yaptım yedim bol limonlu bide canım istemişkiiii...deli gibi yedim..bütün gün onun yüzünden başka bişey yiyemedim acaip yandı..sabahı zor ettim...bir dahamı aslaaaaa....

benim oglumda 2 gun once tutturdu cig kofte diye:)) bende etsiz yaptim ama hem aci hem eksi, birde bulgur kivrandirdi o gun bende hic tavsiye etmiyorum:1ninca:

kızlar yardım edin.
mide yanmasindan dertliyim sabahtan beri.nasil yaniyor yaa.
ne yapilabilir acaba? boyle devam ederse doktorumu arayacagim.
basina gelen oldumu?

Canım benimde başlarda olmuştu sanırım 3 aylıkken 1 hafta çekmiştim.Ben öyle çektim bişeyde yapamadım o zaman midemde bulanıyordu.Çok geçmiş olsuna.s.

eksi yemeyin diyorsunuzda ben kitliktan cikmis gibi tursu yiyorum, bide güzel suyunu iciyorum ki sormayin.. cokacimcoook
nazaninda dedigi gibi sirma sacli olcaklar demekki
hihoyyyt

benide işyeri hekimimiz yönlendirdiği için 60,00 YTL masraf ödedim sadece. Normalde 195 YTL idi.

Sen nerde yaptırdın? Aslında burda nerde yaptırıldığı değil doktor çok önemli. Bende dvd yi sonradan izledim fakat sanki bebişim ultrasondan çok rahatsız olmuş gibiydi.Üzüldüm izledikten sonrabenneyaptımki Devamlı elleri yüzündeydi

Kizlar aşk olsun ya şimdi koçişlere çiğ köfte arattiracaksiniz cokacimcoook cokacimcoook cokacimcoook :CüvCüv: :roflol: :roflol:

eksi yemeyin diyorsunuzda ben kitliktan cikmis gibi tursu yiyorum, bide güzel suyunu iciyorum ki sormayin.. cokacimcoook
nazaninda dedigi gibi sirma sacli olcaklar demekki
hihoyyyt

BEN BİDON BİDON YEDİM WALLA AMA SONRADAN ÇIKIYO ACISI HALA DA AKILLANMADIM YİNE OLSA YİNE YERİM :CüvCüv: kaydirigubbakcemile3 :roflol: LOPUR LOPUR HEMDE.cokacimcoook

bende soğan halkası yemiştim o zaman çok yanmıştı.bizim oğlanlarda sakallı bıyıklı olacak herhalde

aslında bende seninle aynı yerde yaptırdım bakırköy radyomed de ama neden o kadar farklı fiyat çektiler bilmem..normalde 190 ytl dediler dr. isteğiyle gittiğim için 150 dediler...üzülme keyfi yerindedir ufaklığın ...

ay eşim duymasın çiğköfte falan söylemesi ayıp o benden fazla aş eriyor...ve kokulara karşı daha duyarlı..

canım yaa bende çok severim çiğ köfteyi ve benimde canım genelde ekşi acı şeyler çekiyor

tesekkurler cerezcim sende aklimdasin yolum duserse kizlari tanistiririz :) ben cinsiyetini ogrendigimden beri acayip heyecanlanmaya basladim bide dogum yapacagim yeri gordum offf cok heyecanliyiimmm:)

lavinyacim cok tesekkurler prensesim sana opucuk yolluyor

nazancim benim yengem dis gebelikten hastanede yatti kolay bisey degil ama hic merak etme inaniyorum ki kardesin cok rahat atlaticak. yengem simdi cok iyi cabuk toparlandi.

valla kızlar gülmeyin ama ekşimemi bendeki cidden bilmiyorum sabahları nasıl bir kazıntı oluyo midemde anlatamam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…