2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kizlar aşk olsun ya şimdi koçişlere çiğ köfte arattiracaksiniz cokacimcoook cokacimcoook cokacimcoook :CüvCüv: :roflol: :roflol:

canim ya kiyamam yakin olsak yapar yedirirdim valla, ama bize cig kofte zararli, yani cig et, etsizde biseye benzemiyor zaten:) hem siz sanslisiniz turkiyede saat kacta ne istersen var, ben cumartesi aksami televizyonda bir filmde tatli yiyolardi nasil canim cekti, esimde diyor gideyim bakayimmi, nerden bulsun yazik saat 5 dedinmi heryer kapaniyor burda, hos acik olsada bir turk pastanesi var oda hadftada birkac gun acik, asda eremiyor insan burda ya

mide yanmasi bendede cok oluyor bende gebelik oncesindede olurdu gaviscon diye igrenc bir surup kullaniyorum ama baya etkili bebegede hic zarari yokmus zaten bekliyorum en dayanilmaz noktada iciyorum.

Saruboceq DEN HABERİ OLAN VAR MI? NERDE KAÇ GÜNDÜR GİRMİYO ....NERDESİNNNN ...:kızgın: UMARIM Bİ SORUN YOKTUR.:Saruboceq:

siz denk gelmemissinizdir laviniacim.. bugün randevusu var onun.. belki doktordadir..

aslında bende seninle aynı yerde yaptırdım bakırköy radyomed de ama neden o kadar farklı fiyat çektiler bilmem..normalde 190 ytl dediler dr. isteğiyle gittiğim için 150 dediler...üzülme keyfi yerindedir ufaklığın ...

canım ya ben tanıdık vasıtası ile gittim o yüzden indirim yaptılar. Doktordan memnun kaldın mı? Sen nasıl buldun orayı?

denizinde 12de randevusu vardı gelseler güzel haberlele bende perşembe gidecem çok özledim oğluşumu:ecrin_bebek:

gelselerde vesikalik görsek dimi .. hayirli haberlele gelsinlerde..
benim randevumda pazartesi günü.. ama doymayiz biz her gün görsek bile..

gelselerde vesikalik görsek dimi .. hayirli haberlele gelsinlerde..
benim randevumda pazartesi günü.. ama doymayiz biz her gün görsek bile..

cidden öle hacer ben 4 haftada 1 gidiyordum dr çok uzun dedim ne zamn istiyorsan gel annesi biz sizin için o kadar diyoruz dedi doktordan yüzü buldum 2 buçuk hafta oluyo perşembe günü babası için perşembeye aldık yoksa daha bile erken giderdim ben

cidden öle hacer ben 4 haftada 1 gidiyordum dr çok uzun dedim ne zamn istiyorsan gel annesi biz sizin için o kadar diyoruz dedi doktordan yüzü buldum 2 buçuk hafta oluyo perşembe günü babası için perşembeye aldık yoksa daha bile erken giderdim ben

bende dedimde doktoruma 4 hafta ara cok degilmi diye.. riskli bi gebelik gecirmiyorsun.. o yüzden arasi böyle uzun dedi.. ama cok özlersen randevusuz gel, uzun beklersin ama dedi..
bende riskli bi gebelik gecirmedigime sükrettim kirdim dizimi oturdum, randevularimi bekliyorum.. ama bana biraksa cikmam doktordan..
:eek:

kızlar mide yanması bendede var başından beri ne yersem yiyim hiç fark etmiyo yanma var ben şurup sevmediğimden doktor gaviskon tablet verdi küçük bi parça yemeklerden sonra alıyorum çok etkili hemen kesiyo mide yanmasını tavsiye ederim.

Saruboceq h.g jnm bebiş nasıl.merak ettık çatlıcaktık burda bu arada herşey için çooook çokkk teşk ederim.kocaman öpüldün.

kızlarrr biz geldik kızımla...
beni merak etmişsiniz Allah razı olsun.hacerim senden de:Şeniz:
şimdi kız hep uyuyordu.hiç pas vermedi bize.
553 gr olmuş.boyuda 27 cm olmuş.
herşeyi iyiydi organ gelişimi tamamlanmış.
benim böbreklerime baktı.sağ böbreğimde büyüme testpit etti.bebek baskı yapmaya başladığı için olmuş.karnımın çok çıkmama nedenide buymuş.içerde büyüyormuş bebek.
birden çıkar dedi.
500 grm vermişim..kaydirigubbakcemile
neyseee herşey iyi.
fotoğrafını koymak isterim ama valla kötü poz verdi.hatta poz vermedi bile desem yeri..
bide tahlil kağıdımı aldım yarın sabah vericem.öğleden sonrada alıcam.sanırım akşama evde olurum.
sonra tetanoz aşımı olmaya gittim sağlık ocağına.
canım yanmadı çok yavaş verdi ilacı..bakalım anlatıcam ben size ağrı olursa..
işte böyleeeeŞeniz

bende dedimde doktoruma 4 hafta ara cok degilmi diye.. riskli bi gebelik gecirmiyorsun.. o yüzden arasi böyle uzun dedi.. ama cok özlersen randevusuz gel, uzun beklersin ama dedi..
bende riskli bi gebelik gecirmedigime sükrettim kirdim dizimi oturdum, randevularimi bekliyorum.. ama bana biraksa cikmam doktordan..
:eek:
ya dayanmak ne kadar zor onları görmeden
bide arkadaşlarımdan ikisi bebeklerini kaybetti 2 gün iiçinde 2 bebek çok kötüyüm ağlıyorum kızlar allah bebeklerimizi bize bağışlasın ne yaparız onlar olmadan bilmiyorum herşeye o kadar çok alıştım ki bakın sütümü içmeyi unutmuşum birazdan içelim oğluşumla tek o yaşasın bırakmasın annesini herşeye razıyım ya günahkar oluyorum ama allahım nolur biz annelere evlat acısı yaşatma tek geç ver ama alma onları bizden

merhaba arkadaslar,

Öncelikle nazancim gecmis olsun,uzun süre hastaligimdan ötürü interenet giremedim ve haliyle de haberim olmadi son gelismelerden. Insallah kardesin biran evvel iyilesir canim.

tesekkürler arkadaslar iyi dilekleriniz icin. Belimle alakali ben zaman zaman problem yasamistim zaten önceden de ama hamileyken epey bi kötü oldu yataga kismen bagimli olmak. Bu sürede hayatimdaki bir cok sey aksadi:KK43: tahlillerimi yaptirmaya gidemedigim icin bugüne kaydi doktor randevum.Aksam bakalim görecegiz ufakligi.cok merak ediyorum inanin. Bir de ben daha cinsiyetini de bilmiyorum ya,bakalim ne cikacak.Insallah gösterir:) ama benim icime basindan beri erkek diye doguyor. Tek saglikli olsun da inanin benim icin gerisi hic ama hic önemli degil. Dua edin insallah. Size insallah gec vakitte olsa yazarim insallah.hepinizi öptüm.kendinize iyi bakin.

X