2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Canım gözün aydınnnn :1hug:

ayyyy ben de 6 kasımda medipolde Hakan bey den randevum var dvd verdiklerini bilmiyodum süperrrrrrr çok sevindim canım saol bilgilendirdiğin için

ben dışarıda yaptırdım özelde 150 ytl ye ..inanınki verdikleri dvdyi c.tesiden beri kaç defa izledim bilmem...bağdaş kurmasını ağız hareketlerini el hareketlerini gerinmesini hepsini görebiliyorum...birde çerçeveli bi resim verdiler..ama o kadar net değil resimler ....bu arada çizelgeye göre ben 6.ayıma girdim kızlar.... :CüvCüv::Saruboceq:

Maaşallah darısı başımıza benim daha iki ayım var :CüvCüv:

ben de sabırsızlanıyorum ayrıntılı için:) ama benim muayene 3 üne. kısa bi süre sonra ayrıntılı isterse acaba zararı olur mu bebeğime?

bu arada sağlık ocağına kayıt yaptırdım, valla doktorun yapmadığı muayeneyi ebe yaptı. bacaklarımdaki şişkinliğe(ki daha yokmuş), varislere:) memnun kaldım yani. aşı için de hala tereddütlerim var. ama canlı aşı olmadığı için bebeğe zararı yokmuş onu öğrendim.

internetten alışveriş yapan arkadaşlar bebefix'ten alışveriş yaptınız mı hiç? fiyatları çok uygun geldi bana bir kaç ürüne baktım da. bi fikrinizi alayım dedim.

valla biz dün çıktık güyya alışverişe, aslında ama bana elbise aldık sadece, çok yağmur vardı alışveriş merkezinden arabaya binene kadar yıkadı bizi. kapalı yerlerde de aradığımızı bulamadık. ama nette bakıyorum aynı ürüne çok farklı fiyatlar veriliyo. iyi araştırmak lazım bence. mesela playdo nun müzikli yansıtmalı gece lambası bi yerde 24 ytl iken başka sitede 48 ytl :s hayret-ül betül yani....

iyi haftalar hepinize arkadaslar ..
ege-denizcim
kizin hayirli olsun canim.. yolun bu taraflara düstümü insallah kizlarimiz birbirlerine arkadas olurlar.. unutmadim, bekliyorum seni:1hug: :)
enelcim gecmis olsun bitanem.. bol bol dua edicez.. sen yat dinlen kizini hisset canim.. bida tekrarlamaz insallah..
:Saruboceq:

bizdede dün aksamdan beri bi hareketlilik var sormayin.. kizim hic durmuyor.. bugün onun hareketlerine uyandim yani.. o kadar siddetlendi artik..
babasinada cilve yapiyor.. babamizin eli geldimi pes pese hic rahat vermiyor..
suanda öyle.. galiba teyzelerine ve arkadaslarina selam söylüyor güzel kizim
:teytey:

slm annişler .
bebişlerinden güzel haberler alan annişler gözünüz aydın.ben çok tekme yiyorum kızlar.bu kızın bana kastı var sebebim olacak :CüvCüv: kaydirigubbakcemile3

slm annişler .
bebişlerinden güzel haberler alan annişler gözünüz aydın.ben çok tekme yiyorum kızlar.bu kızın bana kastı var sebebim olacak :CüvCüv: kaydirigubbakcemile3

seni sevdigindendir annesi sevdiginden kaydirigubbakcemile3:ecrin_bebek:

kızlar yardım edin.
mide yanmasindan dertliyim sabahtan beri.nasil yaniyor yaa.
ne yapilabilir acaba? boyle devam ederse doktorumu arayacagim.
basina gelen oldumu?

bende net bir hareket hissetmiyorum arkadaşım.endişelenecek birşey olduğunu da düşünmüyorum.doktorumada sordum sorun yok dedi.nasıl olsa hissedicez boşver takma kafana.belkide bizim bebekler çok usludur:)))

slm kizlar, elifcim yanma bende de oluyor, seker gibi emilen bir ilac aldim eczaneden onu kullaniyorum ben cok faydasini gordum, turkiyede varmi aynisini bilmiyorum ama istersen verebilirim ismini

ege denizcim kizin hayirli olsun canim

hepinize tsk ederim kizlar verdiginiz teselliler icin cok iyisiniz, kardesim hala hastanede daha ne oldugu kesin belli degilmis yani dis gebelikmi dusukmu belli degilmis, kanamam var ama kan degerlerim hala yuksek gidiyor diyor, 3 yasinda bir kizi var oda annemde aglayip duruyomus az once aradim daha bir kere calmada anne diye acti teli nasil icim yandi kiyamam ya, kardesim hayirlisiyla tez zamanda bir ciksaydi

yawrum benim yaaa...nazancim cok etkilenmis cocuk ya cok uzuldum bende.:çok üzgünüm:
valla guzelim ilacin ismini verebilirsen cok sevinirim.

kızlar yardım edin.
mide yanmasindan dertliyim sabahtan beri.nasil yaniyor yaa.
ne yapilabilir acaba? boyle devam ederse doktorumu arayacagim.
basina gelen oldumu?

JNM ACI YEME BENİMDE BAŞIMA GELDİ.ÇOK ACI VE ÇOK EKŞİ YEMEKLERDEN UZAK DUR..GEÇMEZSE DR ARA.BENDE EN SONUNDA DAYANAMAYIP DR ARADIMIŞTIM RENNİE DUO DİYE Bİ ŞURUP VERDİ VE GEÇTİ .DR UNA DANIŞMADAN BİŞİ KULLANMA SAKIN. GEÇMİŞ OLSUNa.s.

o kadar dikkat ediyorumki yediklerime lavinyacim..
ok not ediyim bu surubu.doktoruma sorarim yinede almak zorunda kalirsam.
sagolasin.

benim oğlumda araba da çok hareket ediyor.sizdede oluyor mu? birde geçen gün pazarda çok tekmeledi?????

rennie duoyu bende kullandım, yanma ekşime olmuştu bi ara o zaman vermişti dr. mideyi rahatlatıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…