2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

valla bende 4 haftada 1 ama dra çok uzun ben dayanamıyorum dedim sen bilirsin annesi ne zamn istersen gel dedi

4 haftada bir veriyor doktorum randevuyu canim.. özel bi durum olmazsa..

boddim.. bak oglun yigidin mali meydanda olur diyor gösteriyor.. sende söyle kilonu.. neyse ne.. olsun.. hersey bebelerimiz icin :lepi:

hacer verdin gazı söylesen bir türlü söylemesen bir türlü bende 75le hamile kalmışım işde 6 kilo aldım:dilcikar:

hacer verdin gazı söylesen bir türlü söylemesen bir türlü bende 75le hamile kalmışım işde 6 kilo aldım:dilcikar:

iyide ne var bunda simcik :mymeka:
dogumda zaten rahat bi 8-10 kg gidiyor.. geriside bize kalmis..
kaydirigubbakcemile

bizde sizi öpüyoruz buketcim...
ne kadar kuvvetliler dimi?? ben farkettim ne zaman iyice hareketlense tuvaletden cikamiyorum nerdeyse..

ayy bende öyleyim yaaa....harekete geçince sanırım baskı yapıyor idrar torbasına bende hemen sıkışıyorum....tuvalete gidiyorum inanki birkaç damla..sanki sanırsınki günlerdir tuvalete çıkmamışım...ama hoşumada gidiyor hareket etmesi...birde evdeyken laptopu kucağıma alınca başlıyor tekmeler acaba diyorum kablosuz bağlantı ya o mu etkiliyor...

kizlar kiloyu dert etmeyin dogumdan sonra kilo vermek istiyorsaniz kuzucuklarinizi bol bol emzirin ben oglumda 13 kilo aldim dogumdan sonra 3 kilo kalmisti ustumde 6 ay emzirmeden sonra 42-43 kiloya dustum normal kilomdan 5 kilo asagi yani 8 kilo verdim, oglum oldu 12 kilo:roflol: millet kiziyordu bu bebek senden agir birak emzirme diye:ecrin_bebek: ama kuzumu 2 yasina kadar emzirdim yinede iligimi kemigimi kuruttu ama olsun deger canim feda kuzucuklarima:asigim:

canlarım iyi akşamlarrr hepinize yarın görüşürüz çalışmayacak olanlara iyi tatiller

canım sen normal kilo almışsın. Umarım bende toplamda 10 ile 15 kilo arasında alırım. a.s

Evet herkese iyi akşamlarrrrr.İyi haftasonları. Ben yarın işyerinde çalışmayacam ama evde çok işim var yeni taşınınca yerleşmek zaman alıyor..işler hep bana bakıyor

masallah nazan
2 sene ne kadar cok emzirmissin.. bende cok istiyorum uzun emzirmeyi.. bebek icin cok saglikli.. insallah bebelerimiz emerlerde tadini cikaririz.. hani bebe anneyi emerken gözünün icine bakisi varya. eriyip bitiyorum ben ona.. varmi bunun ötesi

super birsey canim, hayatta bundan daha buyuk bir haz yoktur sanirim, emerken gozlerine bakiyor bir elinlede gogsunu tutuyor, elimden almasinlar der gibi, birde gogsunuzde uyuyup kalmiyormu agzindan sutler akiyor, emzirebildiginiz kadar emzirin kizlar inslh hepimizin goguslerinde bol bol sut olur, dolar dolar tasar:Saruboceq:

icim kipir kipir oldu birden..
o dolup dolup tasan sütlerde insallah meleklerimize löp löp et olur
:Saruboceq:

ben rüyamda emzirmiştim. o bile müthişti. Allahım gerçeğinide nasip etsin hepimize inşallah.

arkadaşlar bişi soracam..bende göğsümün altında bir ağrı oluyor.kramp gibi..nefes alamıyorum.ter basıyor..ağrıdan duramıyorumm.arife günü gece acillik olmuştum bu yüzden..az önce gene oldu..yarım saat kadar sürdü ağrı...doktor normal demişti..çocuk baskı yaparmış..sizdede oluyormu..

mart anneleri uzun maşallah uzunlara çok yakışıyor diyorlar..canım bu arada benimde iç karnım çok geniş....çünkü hala belli değil geceleri şişiyor..gerçi bebek iyiydi son gittiğimde maşallah çokta hareketli 3 haftadır tepik atıyor pıtır pıtır yavrum benim...
bu arada bende 1.74 boyundayım 61 ile hamile kaldım şimdi 66 küsürlerdeyim bakalım kaçla bitirip kaçla döneceğiz eve....

mstory geçmiş olsun ben öyle birşey hiç yaşamadım canım..allaha şükür son 1.5 2 aydır çok güzel rahat geçiyor hamileliğim...
kızlar bu arada vücudunuzu doğuma hazırlamak için hamile egzersizleri yapıyormusunuz...ben netten hamile plates cd si almay düşünüyorum bakalım..ingilizce buldum ama tam anlamıyorum.biliyorum ama her cümle kelime değil malesef.önce eşime tercüme ettirmem lazım..yani yaparken yanımda olmalı oda çok zor

istanbulda oturan arkadaşlar ya size birşey soracağm siz hamile kıyafetlerini nerden alıyorsunuz ben hiç kendime göre kıyafet bulamadım bu konuda yarımcı olursanız sevinirim

beşiktaş ta büyük beşiktaş pasajında iki tane hamile giyim mağazası var.bi tanesinin satıcısı acip güler yüzlü çok ilgileniyor.

sadece ben de oluyo zannediyodum. bir haftadır mahvediyor beni.bana da doktor bebek büyüdüğü için olur dedi ama ya bukadarda olur mu diyodum.ee biz diğer aylarda napcaz .

HAMİŞ LİSTESİ

nilocan...........................23 Mayıs...............27 Şubat
ayshınce........................24 Mayıs...............28 Şubat..........cinsiyet.....Kız
xnazanx.........................20 Mayıs...............28 Şubat..........cinsiyet.....Erkek
glcncrn...........................20 Mayıs..............1 Mart..........cinsiyet.....Kız
yelcan1982.....................19 Mayıs..............1 Mart
cerez.............................25 Mayıs..............1 Mart..........cinsiyet.....Kız
gökçenn.........................25 Mayıs..............1 Mart..........cinsiyet.....Erkek
bavse.............................26 Mayis..............2 Mart..........cinsiyet.....Kız
buket-26.........................26 Mayıs..............2 Mart..........cinsiyet.....Erkek
Boddim..........................26 Mayıs..............2 Mart..........cinsiyet.....Erkek
SİBSeR..........................27 Mart................3 Mart..........cinsiyet.....Kız
Saruboceq......................30 Mayıs..............3 Mart..........cinsiyet.....Kız
İCl@l.............................28 Mayıs...............4 Mart..........cinsiyet.....Erkek
rehavet...........................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Kız
selence..........................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Kız
ruhe_haben.....................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Erkek
annesininkuzusu.............29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Kız
aycacoskun....................29 Mayıs..............5 Mart
melek81.........................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Erkek
luffee..............................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Erkek
sheylaa..........................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Kız
ledaelara........................30 Mayıs..............6 Mart
acıbiber2053...................30 Mayıs..............6 Mart..........cinsiyet.....Erkek
zeyno 2..........................30 Mayıs..............6 Mart..........cinsiyet.....Kız
rebeca............................3 Haziran.............6 Mart..........cinsiyet.....Kız
ELF-RCP........................31 Mayıs..............7 Mart..........cinsiyet.....Erkek
bidibidim.........................31 Mayıs..............7 Mart..........cinsiyet.....Erkek
deniz bayhan..................31 Mayıs..............7 Mart..........cinsiyet.....Erkek
ALMESTİN......................1 Haziran.............8 Mart
asiş................................2 Haziran.............9 Mart
mimikam.........................2 Haziran.............9 Mart
MELİHA28.......................2 Haziran.............9 Mart
enel17.............................2 Haziran.............9 Mart..........cinsiyet.....Kız
karabiberim......................3 Haziran............10 Mart..........cinsiyet.....Kız
izmirlimmm......................3 Haziran............10 Mart
mystory...........................3 Haziran............10 Mart..........cinsiyet.....Kız
niloşş..............................3 Haziran.............10 Mart..........cinsiyet.....Kız
kozet..............................4 Haziran.............11 Mart..........cinsiyet.....Erkek
veyza..............................4 Haziran.............11 Mart
derence...........................4 Haziran ............11 Mart
duygun............................5 Haziiran............12 Mart
muhterem........................5 Haziran.............12 Mart
pembiş............................21 Mayıs.............13 Mart..........cinsiyet.....Kız
paylaşım.........................30 Mayıs..............13 Mart
elale................................6 Haziran.............13 Mart..........cinsiyet.....Erkek
bemt...............................6 Haziran..............13 Mart..........cinsiyet.....Kız
umudum01......................6 Haziran..............13 Mart..........cinsiyet.....Erkek
little_suzy.......................6 Haziran..............13 Mart..........cinsiyet.....Erkek
CCEK.............................6 Haziran..............13 Mart..........cinsiyet.....Erkek
zakkum6644...................6 Haziran...............13 Mart..........cinsiyet.....Kız
Meltoo............................6 Haziran...............13 Mart..........cinsiyet.....Kız
Doudou...........................7 Haziran..............14 Mart
nilaylay...........................7 Haziran..............14 Mart..........cinsiyet.....Erkek
Kızıl Deniz.......................8 Haziran.............15 Mart..........cinsiyet.....Erkek
LAVİNİA..........................8 Haziran.............15 Mart..........cinsiyet.....Kız
sehnaz52........................8 Mart..................15 Mart
akser..............................9 Haziran.............16 Mart..........cinsiyet.....Kız
burcusenk.......................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
kapkara..........................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
adayadayı.......................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
kuzuum..........................10 Haziran...........17 Mart
surrender48.....................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
sevilay.bayar...................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
sarılale1981....................10 Haziran............17 Mart..........cinsiyet.....Kız
sabırsızım.......................10 Haziran...........17 Mart
Ardayasbu......................11 Haziran...........18 Mart
uglywife..........................12 haziran...........19 Mart
sudemnur........................12 Haziran..........19 Mart
edali368..........................12 Haziran..........19 Mart
existhunder.....................12 Haziran...........19 Mart..........cinsiyet.....Kız
desire06..........................12 Haziran...........19 Mart
evk.................................12 Haziran...........19 Mart..........cinsiyet.....Erkek
tebessüm22....................13 Haziran...........20 Mart
ayseeee__......................13 Haziran...........20 Mart
bebekecem17..................13 Haziran..........20 Mart
cyberyasar......................13 Haziran...........20 Mart..........cinsiyet.....Erkek
fencidmlrms....................14 Haziran...........21 Mart..........cinsiyet.....Erkek
16 eylül...........................15 Haziran..........22 Mart..........cinsiyet.....Erkek
huriye aydın.....................15 Haziran..........22 Mart
babyfacee.......................16 Haziran...........23 Mart
uğur ve eylül....................16 Haziran...........23 Mart
SUHENDAN....................16 Haziran...........23 Mart..........cinsiyet.....Kız
nehiray...........................16 Haziran...........23 Mart
subora............................17 Haziran...........24 Mart..........cinsiyet.....Kız
burser.............................17 Haziran...........24 Mart..........cinsiyet.....Kız
*annem*kızıyor................18 Haziran...........25 Mart..........cinsiyet.....Erkek
yadaji.............................19 Haziran...........26 Mart..........cinsiyet.....Kız
elif_bs............................20 Haziran...........27 Mart..........cinsiyet.....Erkek
DOGA6..........................20 Haziran...........27 Mart..........cinsiyet.....Erkek
EYDİEN.........................20 Haziran...........27 Mart..........cinsiyet.....Kız
çiçesu............................21 Haziran...........28 Mart..........cinsiyet.....Erkek
@ycel............................21 Haziran...........28 Mart..........cinsiyet.....Erkek
öykübebek......................25 Haziran...........28 Mart..........cinsiyet.....Kız
eskpınar.........................25 Haziran...........28 Mart
hekat.............................21 Haziran...........28 Mart
limbi33...........................22 Haziran...........29 Mart
MTS..............................23 Haziran...........30 Mart..........cinsiyet.....Kız
iklimsu...........................23 Haziran...........30 Mart
Lazanya.........................23 Haziran...........30 Mart..........cinsiyet.....Erkek
che_guevera_.................23 Haziran...........30 Mart
ege-deniz.......................24 Haziran...........31 Mart
mehlika10......................24 Haziran...........31 Mart..........üçüz annesi..........
albanian.........................25 Haziran...........1 Nisan..........cinsiyet.....Kız
galatea79.......................26 Haziran...........2 Nisan
HAYATist.......................28 Haziran...........4 Nisan..........cinsiyet.....Erkek
betül19...........................29 Haziran...........5 Nisan..........cinsiyet.....Kız
esranur-akyol.........................?.......................?..............cinsiyet.....Erkek
emelyucel..............................?.......................?..............cinsiyet.....Erkek
alyasulin................................?.......................?..............cinsiyet.....Kız
gizemre.................................?.......................?..............cinsiyet.....Erkek

Hadi bakalım cinsiyetlerde belli olmaya başladı kaydirigubbakcemile5
33 erkek 39 kız Yokmu arttıran?

.....karabiberim
.....alyasulin
.....annesininkuzusu
.....subora
.....SUHENDAN..................kızınız

.....gizemre
.....ruhehaben
.....anem kızıyor
.....evk
.....CCEK.................oğlunuz uğurlu gelsin canlarım.....

Aynen:)Benim oğlum da iki sene emmişti, benim de hiç kilom kalmamaıştı doğumdan 6-7 ay sonrasında.:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…