2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

aaaaa öyle şey mi olur canım ne ilgisiz doktormuş. İnsanlar için ne kadar önemli bir konu. Doktor yani bakmak zorunda..sinir oldum bak şimdi

kızlarrrr ben gittikce daha çok heycanlanıyorum göbişim büyüdükce özellikle zaman geçmek bilmiyo sanki

kızlar oğluşum içirde karete yapıyo galiba iyice tepikliyo beni

Benim oğlumda pek ses seda yok bugün. Sabahtan vardı şimdi uyuyor galiba..eee yemeğini yedi tabe..

bizdede dün hic hareket yoktu.. bugün kipir kipir.. nesemiz yerinde demekki :)

Benim oğlumda pek ses seda yok bugün. Sabahtan vardı şimdi uyuyor galiba..eee yemeğini yedi tabe..

ama ilk defa bu kadar çok hissettim onu diğer topikde buket teyzesiyle nazan teysesinin yazısına cvp verdik terbiyesiz dedik tepki gösterdi galibaaakaydirigubbakcemile3

ama ilk defa bu kadar çok hissettim onu diğer topikde buket teyzesiyle nazan teysesinin yazısına cvp verdik terbiyesiz dedik tepki gösterdi galibaaakaydirigubbakcemile3

masallah oglusuna esmacim..
ne güzel icerde yeri rahat demekki yayilmis bi güzel.. sizi, dolayisiyla bizide hicbiseyden mahrum birakmiyor iste..

masallah oglusuna esmacim..
ne güzel icerde yeri rahat demekki yayilmis bi güzel.. sizi, dolayisiyla bizide hicbiseyden mahrum birakmiyor iste..

rahat değilim derse yer yer oklavayıklava: kıyamam ben ona ama hacerciğim gerçekden çok kilo aldım zaten hamilelik öncesindede aldım tedaviyle oldu boddim (ilaç tedavisiyle gerçi ilaç içmediğim ay hamiş kaldım bir doktorum gazına tedaviye başladım 3 ay içtim ilaçiları içtim ilaçları olmadı son ay başka dr gittim dur bakalım çok erken ilaç felan içmiyorsun dedi testlerini yaptır gel dedi testleRide yaptıramadan hamiş kaldım)dolayısıyla ilaçla aldığım kilolarıda veremedim

olsun canim.. tek derdimiz varsin kilolar olsun.. rabbim aratmasin yeterki..
kiloda aliriz :lepi: dünyayada getiririz :lepi: sonrasinda yine kiloda veririz :lepi:
evvelallah
:Saruboceq:

Kızlar ya ben ne yapayım:dilcikar: Hamilelik öncesi 52 kiloydum. İlk 3 ay içinde 4 kilo verdim ve 48 kiloya kadar düştüm. Dün akşam tartıldığımda 53,9 kilo çıktım yemek sonrası tartılmama rağmen. Yani 5 aya giriyoruz ama toplamda 2 kilo aldım. Allahtan doktor bebeğin sağlıklı kilosu yerinde dedi de rahatladım.

melek canım daha ne istiyorsun..biz burda üzüntüden çatlıyoruz resmen hızlı kilo alıyoruz diye dikkat ettiğimiz halde..keşke bende öyle olsaydım...

olsun canim.. tek derdimiz varsin kilolar olsun.. rabbim aratmasin yeterki..
kiloda aliriz :lepi: dünyayada getiririz :lepi: sonrasinda yine kiloda veririz :lepi:
evvelallah
:Saruboceq:

hhheyyyytttt diyoruz yani hacer tutmayın bizi aldığımız gibi verecez inşallah

melek canım harbiden ne yapacan kilo alıp illede kilo almak istiyorum diyorsan ben sana transfer edebilirim hemde ne kadar istersen üstüne parada öderim :jeyyar:

melekcim bendede ayni.. 78 ile hamis kaldim.. ilk 3 ay 5 kilo verdim.. oldum 73.. simdi yine 78 kiloyum.. hos doktorum azarladi cok almisim diye bile.. ama olsun.. takma kafana.. bebelerimiz bizden ihtiyaclari olan herseyi aliyorlar.. iyi o annesi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…