2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

[]slm güzel anne adayları nasılsınız yeni cinsiyetlerini öğrenen arkadaşlar hayırlı olsun valla bi kaç gün kapalydı kk dedim herhalde açılmıcak artık yeni gördüm açıldığını çok sevindim listede cinsetini öğrenmeyen çok az arkadaş kalmış burada benimde boyum 1.65 -59 kiloyla hamile kalmıştım 1 kilo almışım iyi gidiomuşum öle söledi doktorum bebişim :ecrin_bebek: bi hafta önden gidiomuş maşallah bn hep kilo almıorum acaba oda beslenemiomu die düşünürken o bni yiyp bitiromuş buarda demir ilacından sanırım mide bulantıların oluyo arada yada üşütüorum kasık ağrılarım arada kramplar falan oluyo sizdede böle şeyler varmı artık kasık ağrıları normal denio am kafama takılıo bnm hepinizi çok öptümmmmmmmmmma.s.[/B]

herkese günaydın arkadaşlar nasılsınız....
BABAMIZI gönderdik uykumuzda kaçıyooo terar uyuamıyoruz..burda hava acayip soğudu ayağımda çorap patik yinede üşüyorum...
kızlar dün çok uzun zamndır arkadaşım bebek istiyodu ve kocasının ameliyat olması gerekiyodu testislerinden doktor olmadan olmaz demişti...ve arkadaşım hamile dün kan testi yaptırdık ne kadar mutlu olduk anlatamam.
VEREN ALLAH İSTEDİKTEN SONRA RABBİM BİZ TATMAYANLARA ANNELİĞİ TATTIRSIN İNŞALLAH...ONUN MERHAMETİ SONSUZ

herkese günaydın arkadaşlar nasılsınız....
BABAMIZI gönderdik uykumuzda kaçıyooo terar uyuamıyoruz..burda hava acayip soğudu ayağımda çorap patik yinede üşüyorum...
kızlar dün çok uzun zamndır arkadaşım bebek istiyodu ve kocasının ameliyat olması gerekiyodu testislerinden doktor olmadan olmaz demişti...ve arkadaşım hamile dün kan testi yaptırdık ne kadar mutlu olduk anlatamam.
VEREN ALLAH İSTEDİKTEN SONRA RABBİM BİZ TATMAYANLARA ANNELİĞİ TATTIRSIN İNŞALLAH...ONUN MERHAMETİ SONSUZ

gözünüz aydın canım dilerim sağlıklı doğar evet uyku sorunu bende de var eskiden eşim gitsede uyusam derdim :) şimdi uyuyamıyorum bi türlü

herkese günaydın güzel anneler ya bana yine uykular bastı kalkıp işe gelmek zoruma gidiyo benim

günaydın güzel anneler.....bebeğimin hareketlerini 2 haftadır hissediyordum.dün akşamda yemek yerken kızım gene oynamaya başladı..takip edim dedim..ve hareketleri artık dışardanda belli oluyor çok mutlu oldum..:)babamızda çok mutlu..kızına hadi anneye bir tekme salla deyişi vardı...allah herkese bu mutluluğu nasip etsin.. :))

dün benim oğlumda kıpır kıpırdı gittikce daha çok hissettirmeye başlıyo kendini boddim
kızlar dün babamızı çok korkutmuşuz telefonum cebimde onu aramış 2 dakika bağırmış duymamışım bayıldım yada sancı felan girdi yere düştüm konuşamıyorum sanmış çok korkmuş en sonunda bir ferday duydum nerden geliyo diye baktımki cebimden artık aldım konuşdum sesi titriyo nerdesin sen ne oldu neden cvp vermiyosun diye birşeymi oldu diyo ama ben koptum gülmekden yok dedimya cebimde aramış haberim yok bende oğlumda iyiyiz dedimde rahatladı ama epey korkmuş garibim

Günaydin annişler;
nasilsiniz bi yaramzlik yoktur umarim.dun 3 lü test sonucu onu aldim bi sorun yok risk çok az. Trisomy 18 riski < 1:10000 sadece biraz kansizliğimiz var ... Okadar biz iyiyiz ama benim kötü kokudan midem bulaniyo yiyeceklerin isminden bile tiksiniyorum... Midem biraz daha hassaslaşti bu arada tekmeyeler de yiyorum.sizde durum ne_?

günaydın buket.....bütün babalar böyle....dikkat etmek lazım onlarda korkuyor heran bişe olacak diye..
yerinde kim olsa kopardı boddim..

dün benim oğlumda kıpır kıpırdı gittikce daha çok hissettirmeye başlıyo kendini boddim
kızlar dün babamızı çok korkutmuşuz telefonum cebimde onu aramış 2 dakika bağırmış duymamışım bayıldım yada sancı felan girdi yere düştüm konuşamıyorum sanmış çok korkmuş en sonunda bir ferday duydum nerden geliyo diye baktımki cebimden artık aldım konuşdum sesi titriyo nerdesin sen ne oldu neden cvp vermiyosun diye birşeymi oldu diyo ama ben koptum gülmekden yok dedimya cebimde aramış haberim yok bende oğlumda iyiyiz dedimde rahatladı ama epey korkmuş garibim

BODDİM ADAMIN YÜREĞİNİ AĞZINA GETİRMİŞSİN KIZZZZZ sırnaşık şey YAZIK ADAMA :) :roflol: BENDE KOPTUM WALLA ...NE KADAR KIYMRTLİYİZ TAM GAZ DEVAM KIZLAR hihoyyyt :CüvCüv:

günaydın lavinia...............bendede aynı tekmeleniyorum kızım tarafından

akjşam sağlam bi tekme alttı ne oluyo dedim.babası yazık sabaha kadar 2.tekmeyi bekledi dayanamadı uyudu .dokunulunca tam hissedilmiyo ama sert vurduğunda 50 m uzaktaki bile hisseder ...ilk başları atlattıkya kızlar aman aman o neydi ole uykusuzluk yorgunluk mide kasılması iii deli olmadım.çok şükür atlattık ben bu bebiş doğunca dövucem diyordumya kararımda hala kararlıyım walla ne çektirdi şimdi istediği kadar tekme atsın görüşcez mutlaka onunla:) :jeyyar: ay ama ne hoş oluyooo içim kıpır kıpır valla allah isteyen herkeze versin.dun akşam kayın validem ve babamla oturuyoru her zamanki gibi annem kızı gibi saçımı ördü.balık sırtı yaptı hemde onun 2 oğlu var bi eşim bi kardeşi kızı yok ama 2 gelini 1 kız torunu 1 tanede benden bi kız torun geliyo ona:) kaydirigubbakcemile

günaydın arkadaşlar.... hepiniz ii bi c.tesi geçirirsiniz umarım. ben de dün kontrole gittim kızımı gördüm. teyzeleri kızım bize po verdi biliyo musunuz. resmen yüzü dönüktü profilden falan değil yaniii. hemen resmini çektik..:) 500 gr olmuş bebeğim. üç hafta sonra da şeker yüklemesine gitcem. işte benden böleee. herkese bye byeee

günaydın arkadaşlar.... hepiniz ii bi c.tesi geçirirsiniz umarım. ben de dün kontrole gittim kızımı gördüm. teyzeleri kızım bize po verdi biliyo musunuz. resmen yüzü dönüktü profilden falan değil yaniii. hemen resmini çektik..:) 500 gr olmuş bebeğim. üç hafta sonra da şeker yüklemesine gitcem. işte benden böleee. herkese bye byeee

BİZİMKİ UTANGAÇ ELLER HEP YÜZÜNDE :eek: DAHA 14 HAFTALIKKEN CİNSİYETİNİ GÖSTERİRKEN HİÇ UTANMADI YÜZÜNÜ GÖSTERMİYO BİZE CADI.PARMAK EMİYO DOLANIYO KAÇIYO BAKALIM NEREYE KADAR KAÇACAK.KIZLAR BEN KASIMIN 13 UNDE RENKLİ ULTRASYON ÇEKİLCEM.ELTİM RENKLİ ULTRASONDA BEBEĞİ GÖR DOĞUNCA AYNISI DİYECEKSİN DİYOR O SAKLAMIŞ AKŞAM GÖSTERDİ.AYNISI.YANİ TABİKİ AYNISI OLACAKTA YANİ SANKİ BEBİŞ KARINDA DEĞİLDA DIŞARDA GİMİ ÖZELLİKLE 7 VE 8.AYLARDA YÜZLERİ DAHA NET GÖZÜKÜYOR. AY BEBİŞİM :CüvCüv: BİDA ZMN GEÇTİKÇE İNSAN DOĞUMDANDA KORKUYO.NORMAL İSYODUM AMA TIRSTIM KORKTUM BİRAZ ŞİMDİ CESARETİM GELMİYOR. SEZERYANDA DOĞUMDAN SONRA ÇEKİYOMUŞSUN BİDE BEN HİÇ DİKKAT FLN DA EDEMEM ÖLE DARIM İŞLERE.BAKALIM DAHA ÇOK VAR AMA İNSAN DÜŞÜNMEDEN DE EDEMİYOR.:eek::1hug:

aynen ben de öyleyim her ikisi de korkutuyo beni. ama inşallah normal yapabilirim. allah yardım etsin hepimize. doğum sancısı insana en çok acıyı yaşatan ama en çabuk unutulanıymış.oluruna bırakmak lazım bence...

selam bayanlar benim kızım uykuda tekme atıyor uyandırıyor yaramaz biarkadaşımın 2 .5 aylık bebişi var çooooook tatlı bebişi görünce benimkide biran önce doğsun istedim benim 7 yaşındaki kızımı sezeryanla doğurmuştum doğumum rahat olmuştu hamdolsun sonrasındada sıkıntı yaşamadım tabiki kendinede dikkat etmek lazım öncelikle normal doğum tabiki ama sezeryanada ihtiyaç duyulursada üzülmeyin bahsedildiği kadarda sıkıntılı değil arkadaşlar allah hepimize kolay doğum nasip etsin bebişimizide sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin

slm kizlar, bugun hic keyfim yok, kizkardesimi dis gebelikten dolayi hastaneye yatirmislar, ne kadar yatacagi ne yapacaklari belli degilmis, icim sikilIyor Allah yardimcimiz olsun

X