2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

bilgiler için saolun arkadaşlar normalde 36 bedendim bacaklarım falan hala aynı ama göbek koptu gidiyor 38 beden pantolon bile olmuyor dedim kıyafet almanın zamanı gelmiş hepinize çok teşekkür ederim

cerezcim kizin hayirli olsun, sansi , kaderi guzel olsun. iyi bak fistiga oglusuma alabilirim kizini, nede olsa en ogluma en yakin senin kiz var:lepi:
sagol teyzesi.. verdim gitti o zaman..kaydirigubbakcemile

günaydınnnnn canlarım...
çerezim kızın hayırlı olsun..prenses:Şeniz:

kizina arkadas geliyor gülsahcim.. kardes kardes oynatiriz onlari KKda
yerimseniben

sagol teyzesi.. verdim gitti o zaman..kaydirigubbakcemile

kizina arkadas geliyor gülsahcim.. kardes kardes oynatiriz onlari KKda
yerimseniben

ah canim benim sagol, bende aldim gitti, baslik parasini biriktirmeye baslayalim biz:teytey:

ah canim benim sagol, bende aldim gitti, baslik parasini biriktirmeye baslayalim biz:teytey:

basla basla.. kizimin taliplisi simdiden cok nazancim.. kaydirigubbakcemile2
amcamin oglu var, teyzemin oglu var, iki eltimin oglu var.. kankamin oglu var.. varda var.. ama sen KKdansin.. benden sana bi mavi boncuk... gerisini gencler bilir
kaydirigubbakcemile3

istanbulda oturan arkadaşlar ya size birşey soracağm siz hamile kıyafetlerini nerden alıyorsunuz ben hiç kendime göre kıyafet bulamadım bu konuda yarımcı olursanız sevinirim

bende aynı konudan muzdaribim. Bakırköyü de dolaştım bir kaç alışveriş merkezinide. Ama hep çok klasik şeyler var.Kotlar falan çok kötü.

canim ya bende zorlaniyorum artik yatakta donerken, bir tarafimda yatsam agriyor donmeye kalksam gobusumu kaldirip donmem zor oluyor, geceleri kendi kendimi yemeye basladim ilerde ne yapcaz bakalim

kizlar ben bebisimi bagirarak seslenip sevdigim zaman tekmeliyor, sesime tepki veriyor yani cok tatli bir duygu ya, oglusummmmmmmm bebisimmmmmmm diye bagiriyorum hemen ardindan bir pit geliyorsırnaşık şey buyuk oglumda elini koyuyor o sirada gulmekten yikiliyor:roflol:

aman akrabayi bosver, akrabanin yaptigini akrepler yapmazmis-tatlicadiarzu- ne varsa benim oglumda varsositososito

nazan bunu bende farkettim.. sese tepkileri cabuk oluyor.. benimkide telefonum caldimi tepiniyor .. sesi biraz fazla acikda :1closedeyes:

bende aynı konudan muzdaribim. Bakırköyü de dolaştım bir kaç alışveriş merkezinide. Ama hep çok klasik şeyler var.Kotlar falan çok kötü.

evet canım ya arnavutköyde baktım patlasamda giyemem o kadar kötüydü haftaya alacağım başka yerlerden artık:sm_confused:

evet canım ya arnavutköyde baktım patlasamda giyemem o kadar kötüydü haftaya alacağım başka yerlerden artık:sm_confused:

bende bi kot aldım..ama çok dar olmasın dedim bi benden büyük aldıydım hatta bugün ilk defa giydim ama şimdi üzerimde şalvar gibi oldu açıldı iyice ....hevesim kırıldı hoşuma gitmiyor şimdi illa kilo almayımı bekliycem giymek için...kiloyu bacaklardan almadığımız için karın ve göbek bölgesine göre alıyoz kıyafetleri bu seferde bacaklardan bol geliyor....üfff yaaa ya böyle salaş bol bol gezecem yada ufak bi terzi operasyonu geçirecek pantolon...

nazan bunu bende farkettim.. sese tepkileri cabuk oluyor.. benimkide telefonum caldimi tepiniyor .. sesi biraz fazla acikda :1closedeyes:

internette bir sitede doktor anlatiyordu,16. haftadan itibaren ince, tiz sesleri duyarmis bebekler, kalin sesleri duyamazlarmis, mesela annelerinin seslerini duyabilirlermis ama babalarininkini incelttikleri zaman zor duyarlarmis, buda bebegi koruma amacliymis yoksa her sesi duysa disardaki ugultulardan duramazmis bebisler

bende oyle bir tane almistim hic hosuma gitmiyor bacaklardan bol durdugu icin, 34-36 beden aldim bir iki tane onlar guzel duruyor ama gobusum cok buyudu, hamile pantalonu oldugu halde bu seferde gobusumu sIkIyo ne giycegini sasiriyor insan ya

merhaba herkese.dün doktordan sonra yazamadim.buket,fencidmlrms istemeden merak ettirdigim icin cok özürdilerim kusura bakmayin.aksam esimin arkadaslari geldi epey gec gittiler.dün bebegimizi gördük sirtüstü yatmis parmagini emiyodu.kalp atisini da gördük.zaten hepsi bu kadardi.doktorun isi vardi galiba acele acele bakti hersey iyi,saglikli dedi.cinsiyet konusuna gelince hani daha önce bahsetmistim ya bu erkek demisti en sonki randevuda bunun arkadasi kiz demisti.dün bizim dr arkadas kiz dediyse dogrudur dedi kendisi tekrar incelemedi.sinir oldum.yani dün böyle apartopar muayane olduk ciktik.biraz uzun oldu kusura bakmayin.

bugün tetenoz aşımı yaptım aşı olurken pek ağrımadı ama on dakika sonra kolumda bi uyuşma ağrı başladı ,şu an çok ağrıyo ya.
ilaç konusuna gelince bacak kramplarıma magnezyum iyi geldi.elevit içiyorum ama birgün balık hapı birgünde elevit kullanıyorum doktor öyle kullanmamı istedi.siz balık hapını elevitle birliktemi kullanıyorsunuz?

Merhaba hanımlar, bugün tetanoz aşımı oldum sabahtan fakat bende ağrı falan olmadı nedense hiç birşey hissetmedim Şimdide hiç ağrı yok..
Nivea dan numune bebek ürünleri istemiştim bugün geldi kargoyla ammada ufacık numuneler yavv:) bir kere kullanımlık, kokuları çok hoş ama, ben fikir edinmek için istemiştim acaba bebeğimde nivea ürünlerini güvenle kullanabilirmiyim diye neyse artık bebiş doğunca deniycem kısmetse daha başka yerden istemedim bakalım belki isterim:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…