2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

benim dr. 22. haftaya kadar zamanı var dedi hissetmek için. benim kızda tembel. 1-2 kez bi kıpırdanma oldu gibi geldi ama 3-4 gündür tık yok. bekliyoruz küçük hanımın keyfini artık.

betulcum 15 gun sonra normal aylık muayenemiz var. artik kısmet ona :eek: aman saglikli olsunda dedigin gibi ne yapalim...
boddimcim evet gordum oradaki resmi ve koptum resmen yaa.masallah yawruya :nazar:
yan masadaki arkadas noldu niye guluyorsun diyor,oyle bi kahkaha attim yani.
gel dedim gostereyim.yigidin mali meydanda olur :emir_bebek:

kızlar hazırlıklar topiğinde fikrinizi almak istediğim bi konu var, size zahmet bi bakar mısınız?

Günaydınlar güzel hamişler.

Bugün Cuma çok sevinçliyim. Gece hiç uyuyamadım. Yarın bol bol uyurum artık. İşler yoğun dün akşam 6 dan sonra yazılanları okuyamadım dolayısıyla. Okuyan biri özetlese olmaz mıfisfisfis
:1rolleyes: sormayın ayaklarıma kıramp giriyor geceleri kızlar. Bu arada şu anda hangi ilaçları kullanmaktasınız? Doktor benden eleviti kesti. yerine kalsiyum verdi. Ama çevremdeki hamişler hep elevit kullanıyor

canım bende elevite devam ediyom doğuma kadar devam dedi...kasılmaları söylemiştim bendede oluyordu magnezyum verdi dr. her akşam suya yada meyve suyuna kat iç dedi...başkada ilaç kullanmıyom aslında çokda fazla ilaç kullanmak istemiyom... :CüvCüv:

canım bende elevite devam ediyom doğuma kadar devam dedi...kasılmaları söylemiştim bendede oluyordu magnezyum verdi dr. her akşam suya yada meyve suyuna kat iç dedi...başkada ilaç kullanmıyom aslında çokda fazla ilaç kullanmak istemiyom... :CüvCüv:

yaa geçen hafta sol bacağıma girmişti doktora söyledim normal dedi ilaçlarını kullan dedi ama dün gecede sağ bacağım çok kötü kramp girdi :KK43:

betulcum 15 gun sonra normal aylık muayenemiz var. artik kısmet ona :eek: aman saglikli olsunda dedigin gibi ne yapalim...
boddimcim evet gordum oradaki resmi ve koptum resmen yaa.masallah yawruya :nazar:
yan masadaki arkadas noldu niye guluyorsun diyor,oyle bi kahkaha attim yani.
gel dedim gostereyim.yigidin mali meydanda olur :emir_bebek:

ya dr özellikle çıkardı zaten bak annesi nasılda gösteriyo diye hep böle her gittiğimizde açıyo inş unutur bu huyunu doğuma kadarkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ayshinciğim bende aşı olduğum gün o kolumun üstüne yatamadım canım çok ağrıdı 2 gün öle oluyo malesef sonra hafifliyo

elifcim çok üzüldüm bende..neyse sürpriz olacak artık öğrendiğinde:Şeniz:
kızlar magnezyum krampa çok iyi geliyor.
birde balık hapına başlayın derim ben.benim doktorum yazdı.
bende megadyn,coraspin ve balık hapını içiyorum.
bide magnezyum..
ammada ilaç içiyorum ha..

elifcim çok üzüldüm bende..neyse sürpriz olacak artık öğrendiğinde:Şeniz:
.

Gülşahcım benimde ilk cok moralim bozuldu agliycak gibi oldum 5 ay oldu artik diye ama.
sag olsunlar iyi olsunlar ne yapalim.
esimde yazik bak eskiden bizim zamanimizda ultrasonmu vardi bosver diye avutmaya calisti beni.
tam supriz yapacak dana :emir_bebek:

Gülşahcım benimde ilk cok moralim bozuldu agliycak gibi oldum 5 ay oldu artik diye ama.
esimde yazik bak eskiden bizim zamanimizda ultrasonmu vardi bosver diye avutmaya calisti beni.

biraz daha bekleeydiniz keşke doktorda..

bende hafta içi gitmeye çalışacam 19 haftalık ouor ozaman umarım iyidir umarım sağlıklıdır ve umarım görrüm cinsiyetini
esma oğlanada helal olsu hey maşallah

istanbulda oturan arkadaşlar ya size birşey soracağm siz hamile kıyafetlerini nerden alıyorsunuz ben hiç kendime göre kıyafet bulamadım bu konuda yarımcı olursanız sevinirim

bencede anacım:teselli:
sağlıklı olduklarını biliyoruz ya şükürler olsun..o da yeter dimi..:Saruboceq:
bu arada bizimki güzel hareket ediyordu.dün pek etmedi..bugünde sesi çıkmadı hiç..
kaçırdım kanımca:lepi:

istanbulda oturan arkadaşlar ya size birşey soracağm siz hamile kıyafetlerini nerden alıyorsunuz ben hiç kendime göre kıyafet bulamadım bu konuda yarımcı olursanız sevinirim

ben gecen hafta bi esofman alti aldim canım ilk defa.
cok begendim.
bakirkoy , fatih ve bagdat caddesinde magazasi bar buranin.
http://www.ebrumaternity.com/
ebru hamile giyim...
birde sevgili existhunter soylemisti, mothercare de de satiliyormus anne kıyafetleri.

arkadaşalr ben de araştırdım kıyafetleri. bi mağzaya girdik bir t-shirt 75 ytl, kot 80, etek 80 vs yani 70 ten aşağı ürün pek azdı orda. ebru giyime baktık, orda da uçmuşlar. bi pasajdan elbise aldı ablam hediye. aynı pasajda bi yer var sığ biyer ama satan kadın da hamile, 27 ye falan kot pantolon satıyo. bakırköyde. kadifeler de gelcekmiş. daha almadım ama.

öykübebek ben ilk pantolonumu merterden aldım..bir mağaza var hamile pantolonları satıyor üstte satıyor ama beğenmedim..45 ytl ye aldım kumaş pantolonu....bayramda bi kazak aldım bakırköy ebru giyimden biliyorum kazıklandığımı ama başkada üst almadım hamile üstü olarak...kot ve canvars pantolon aldım geçenlerde güngören haznedardan 9 ay 10 gün diye bi mağaza var sadece hamile kıyafeti var...ordanda 45-50 civarına geldi pantolonlar daha ucuzunu bulamadım...yalnız evde giymeye diye pazarda satılıyormuş ablam görmüş 25 ytl imiş ama güvenememiş bedeni olmaz diye....gördüğüm fiyatlar öyle arkadaşlar...ebru giyim adaşımın dediği gibi 100 ytl pantolonları....

X