2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

canım bende birşeyler almak istiyorum ama bazen düşünüyorum çok mu erken diye eşimde diyor beşinci ayın içerisindesin artık hepsi birden alma yavaş yavaş diye bende haftaya bu söz üzerine eminönüne havuzla han a gidip alışveriş yapacağm zıbın,tulum falan :dance:

evet bana diyorlar 5. aya girdi bişey olmaz diye ama iştew elimde değl korkuyorum bende örgü öreccem cinsiyetin öğrenemde

malesef örgü bilmediğim için dışarıdan ördüreceğim kayınvalidem diyor beraber gider model beğeniriz diye örgü işini de öyle halledeceğim kaynana tembel ben tembel :)

malesef örgü bilmediğim için dışarıdan ördüreceğim kayınvalidem diyor beraber gider model beğeniriz diye örgü işini de öyle halledeceğim kaynana tembel ben tembel :)

yok ben biliyorum benimde annem yapar bol bol
bide ingilterede eltim var cinsiyetini öğrende kıyafet salam diyor ay inanmıyorum hazırlıklarıdsa basladı

günaydın güzeller ve güzel bebişler :)
ablamla ben örgüye başladık kızlar. minik minik o kadar zevkli oluyorki örmesi. çarşamba günde dayanamayıp ilk alışverişimize çıktık. Allah hepimize yavrumuzu baışlasın. erken diyenler var, bazen bende acaba erken mi diyorum ama dayanamıyorum biz zaten 2,5 yıldır hep bu anları bekliyorduk. aklıma hep iyi şeyler getirmeye çalışıyorum yavaş yavaş başladım yani ben alışverişe.

günaydın güzeller ve güzel bebişler :)
ablamla ben örgüye başladık kızlar. minik minik o kadar zevkli oluyorki örmesi. çarşamba günde dayanamayıp ilk alışverişimize çıktık. Allah hepimize yavrumuzu baışlasın. erken diyenler var, bazen bende acaba erken mi diyorum ama dayanamıyorum biz zaten 2,5 yıldır hep bu anları bekliyorduk. aklıma hep iyi şeyler getirmeye çalışıyorum yavaş yavaş başladım yani ben alışverişe.

evet ya erken durumu bendede var korkuyorum bişey olur bebğime diye çok tedirginim ya

Allah ömür versin hepsine, ama hiçbirimizin garantisi yok ki, Allah vermesin herhangi birşey olursa 2 parça kıyafet aldım diye daha mı fazla üzüleceğiz sanki. bu günleride en güzel biçimde yaşamak gerekiyor bence.

Allah ömür versin hepsine, ama hiçbirimizin garantisi yok ki, Allah vermesin herhangi birşey olursa 2 parça kıyafet aldım diye daha mı fazla üzüleceğiz sanki. bu günleride en güzel biçimde yaşamak gerekiyor bence.

haklısn ya aslında demi bende yapacaam zaten kıyafetleride geliyor hele bir montu var görmelisin okadar güzelki anlatamam

onların herşeyi güzel, Allah sağ salim kavuşmayı aldıklarımızı ördüklerimizi doya doya kullanmayı nasip etsin hepimize.

herhese günaydın güzel anneler
ya kimse kusura bakmasın ama 5. ayımıza girdik cinsiyetini öğrendik bebeklerimiz sağlıklı olacaksa 7. aya kadar olacak diye birşey yok allahım hepimizin bebeğine uzun ömür versin ben yavaş yavaş alma taraftarıyım hadi dayanamadı 7. ayda geldi boddiler ne yapacaz ben 7. ayda çantasını bile hazırlayıp koyacam hastane setini aldım zaten güzelce yıkayam ütüleyem çantasınada koyam ki babamızın içi rahat etsin esma al artık herşeyi diye başımın etini yiyo

kızlar 20. haftadasınız yolun yarısı artık yavaş yavaş başlamak çok normal kendinizi suçlu hissetmeyin tadını çıkarın :)

gunaydin kizlarcimmmm
yapin alisverisinizi bosverin yaa, kac kere hamile olucaz. simaralim biraz hihoyyyt
kizlar yaa.biliyorsunuz daha once gittigimde doktor bana cok buyuk ihtimalle erkek yine de bisey alma 15 gun sonra yine bakalim demisti.
bu sabah doktordaydik simdi geldim ofise.
allahim benim maymun bagdas kurmus saklamıs nunusunu gostermedi bize.
nasil ugrasti doktor yok..inat bu inat kime cektiyse:eek:
kesinlestiremedik, belgeleyemedik yani erkekligimizi sekerler kaydirigubbakcemile

Günaydınlar güzel hamişler.

Bugün Cuma çok sevinçliyim. Gece hiç uyuyamadım. Yarın bol bol uyurum artık. İşler yoğun dün akşam 6 dan sonra yazılanları okuyamadım dolayısıyla. Okuyan biri özetlese olmaz mıfisfisfis
:1rolleyes: sormayın ayaklarıma kıramp giriyor geceleri kızlar. Bu arada şu anda hangi ilaçları kullanmaktasınız? Doktor benden eleviti kesti. yerine kalsiyum verdi. Ama çevremdeki hamişler hep elevit kullanıyor

gunaydin kizlarcimmmm
yapin alisverisinizi bosverin yaa, kac kere hamile olucaz. simaralim biraz hihoyyyt
kizlar yaa.biliyorsunuz daha once gittigimde doktor bana cok buyuk ihtimalle erkek yine de bisey alma 15 gun sonra yine bakalim demisti.
bu sabah doktordaydik simdi geldim ofise.
allahim benim maymun bagdas kurmus saklamıs nunusunu gostermedi bize.
nasil ugrasti doktor yok..inat bu inat kime cektiyse:eek:
kesinlestiremedik, belgeleyemedik yani erkekligimizi sekerler kaydirigubbakcemile

hadi yaa.. :emir_bebek: oysaki 19 haftadasın.

bende elevit kullnıyorum hala dr değiştirmedi ilacımı bide perşembe günü randevum var onda balık ilacını soracam dra bakalım ne diyecek

elifciğim bende her gittiğimde pipisini açıp gösteriyo benim oğlan hele son gittiğimizde o kadar netteki biraz önce koydum fotosunu

günaydın
kızlar çerezim kızn nasıl kız
oyy ben öğrenemdimii gitti belki hafta içi gideriöm ozaman öğrenirim
kızlar dudaklarım hep yara oldu uçuk yar çok fena ir haldeyim neden acaba ya
bende beeğime ilk olarak zıbın aldım geçen gün
sonrada erken diye kızdım kendime ama napişim dayanamadım

canım beninde ağzımın içinde yara çıktı beyaz. kenacort diye bi ilaç kullanıyorum.burda bilgisi var
http://www.hekimce.com/index.php?kiid=256

günaydın kızlar......tetenoz aşısının acısı gece çıktı...biraz ağrı var o kolumun üzerine yatamadım...ya kızlar ben birde artık gece yatakta dönerken zorlanıyorum...sizlerde öylemisiniz...ayaklarımdan güzelce destek almadığı sürece ağrım oluyor zorluyor beni...ayaklarımı bileklerimi sorsanız onlar ayrı dert şişler en lastiği gevşek çorap bile kesiyor bileklerimi...çok ayakta kalınca yorulunca kasıklarım ağrıyor...dr.lara göre bunların hepsi normal..inşallah öyledir....

ben eleviti bırakalı çok oldu. şimdi kalsiyum, magnezyum ve demir ilacı kullanıyorum. magnezyum kullandığımdan beri popişimin kasılmaları azaldı.

elif bs çok üzüldüm göstermemesine hala ??????????leri.olsun sağlıklı olsun da ...bir daha ne zamana gideceksin?
ya kızlar doktora gideli iki hafta bile olmadı ama ben çok merak ediyorum onu.kendimi daha hamile gibi bile tam olarak hissedemiyorum.göbüşüme rağmen...ya benimki 16+0ken 1 kere hareket etti bir daha yok sizin ne zaman oldu hareketlenmeler?

X