2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

günaydııın, bugün takvimim çok hoşuma gitti, 20 hafta diyor ne güzel. Allah tamamına erdirsin inşallah hepimizinki. teyzeleri dün kızımın ilk alışverişini yaptık. ne kadar güzel bir duyguymuş meğer. minik minik, o kadar şirin şeyler ki. hatta bebek odası takımını bile beğendik ama ona erken daha, 7. aydan sonra alacağız. bebek arabası da baktık baby 2 go vardı, çok hafif ve kullanışlı geldi bana, hiç görüp araştıran var mı?

canım ben baby 2 go aldım netten fotosunuda koydum hazırlık kısmına existhunder arkadaşımızda aldı onun eline geçti gerçi benimkini dün kargoya vermişler benim çok hoşuma gitti inş oğluşumda memnun kalır

Arkadaşlar merhaba. Yarın sağlık ocağına tetanos aşısı olmaya gidicem ama öncelikle size sorayım dedim. Acaba özel bir klinikte aşıyı kendim mi alıp yaptırsam yoksa sağlık ocağında problem olmaz diye önerir misiniz? Evhamlı oldum heryerden şüphe duymaya başladım galiba. Ayrıca sağlık ocağı ekstra bir ücret alıyor mu bu aşı için?

Arkadaşlar merhaba. Yarın sağlık ocağına tetanos aşısı olmaya gidicem ama öncelikle size sorayım dedim. Acaba özel bir klinikte aşıyı kendim mi alıp yaptırsam yoksa sağlık ocağında problem olmaz diye önerir misiniz? Evhamlı oldum heryerden şüphe duymaya başladım galiba. Ayrıca sağlık ocağı ekstra bir ücret alıyor mu bu aşı için?

Canım ben de sağlık ocağında yaptırdım çoğumuz öyle yaptırdı sanırım.Korkmana gerek yok.Ücret ödemiyorsun.

Herkese merhabalar arkadaşlar,
KK ya ve sizlere kavuşmak çok güzel. Kaç gündür KK'nın kapalı olmasından dolayı giremiyordum. Cumartesi kontrol için doktora gittik. Dünde detaylı ultrasona gittim.

Birçok arkadaşımız cinsiyetini öğrenmiş tebrik ederim. Bu arada bebeğim detaylı için yüzünü pek göstermedi eli kolu hep yüzündeydi :KK43:

Canım hayırlı olsun bebeğin sağlıklı ya yüzünü merak et diye yapıyo annesi :)

canım bende sağlık ocağında yaptırdım korkmana gerek yok zaten görüyorsun steril iğneyi dolapdan çıkarıyo herşeyi yanında hazırlıyo ekstra ücretde almıyolar

ben sordum sağlık ocağına doktorunun müsadesi lazım dediler

ben 1 hafta önce vuruldum doktor müsadesıne gerek yokki her hamıleye ucretsız haftasına göre 2 kere vuruyorlar ilk hamıleliğimdede doktoruma sormaya gerek olmadı kaydını yaptırdıgında saglık ocakları cagırıp aşını yapıyorlar zaten 6. ayımı doldurunca tekrardan gıdıp 2. yı vurdurcam :CüvCüv:

merhaba kızlar....bu sabah tetenoz aşımı yaptırdım...şimdilik ağrı sızı yok bakalım olacakmı...ben yine nezle oldum kızlar gece boğaz acısına uyuyamadım birde ateş bastı..bu hastalıklar niye gece bastırıyor...şimdi daha iyiyim eşim 10 gündür hasta ondan bulaştı galiba....bol bol limon tüketiyom çay içine sıcak su ile...süt ile bal ıhlamur ile bal ...inşallah iyi gelir bunlar..

ben 1 hafta önce vuruldum doktor müsadesıne gerek yokki her hamıleye ucretsız haftasına göre 2 kere vuruyorlar ilk hamıleliğimdede doktoruma sormaya gerek olmadı kaydını yaptırdıgında saglık ocakları cagırıp aşını yapıyorlar zaten 6. ayımı doldurunca tekrardan gıdıp 2. yı vurdurcam :CüvCüv:

ya ben bundan öncekini düşürdüğüm için
doktorumun mmüsadesiyle yaptırmalımışım izin almalıymışım öle dediler
gerçi daha 2 hafta varda umarım gidebilirim ozmana kadar

tecrübeli mart anneleri bişey soracağım.
tetenoz aşısı ne zaman vurunuluyor? ben 16+3teyim.
ben doktorumu değiştirdim. son olarak yeni doktoruma 14+5ken gitmiştim.bir de 19+5ken özel bir hastanede uygun fiyata randevum var ama normalde o hastaneye gitmeyeceğim.
yani yeni tercih ettiğim doktoruma ne zaman gitmeliyim? 21.haftada falan gitsem olur mu?ne yapsam?
2li testim şükür iyi çıktı.3lü teste gerek var mı?
çok teşekkürler kafam çok karışıyor.

merhaba kızlar....bu sabah tetenoz aşımı yaptırdım...şimdilik ağrı sızı yok bakalım olacakmı...ben yine nezle oldum kızlar gece boğaz acısına uyuyamadım birde ateş bastı..bu hastalıklar niye gece bastırıyor...şimdi daha iyiyim eşim 10 gündür hasta ondan bulaştı galiba....bol bol limon tüketiyom çay içine sıcak su ile...süt ile bal ıhlamur ile bal ...inşallah iyi gelir bunlar..

çok geçmiş olsun cnm dıkkat et kendıne ben yenı atlattım cok sükür ama cok agır gecırdım bolbol meyve tuket en cok ondan fayda gordum limon da ıyı gelıyor a.s.

Arkadaşlar aranızda belki bilenleriniz vardır ama bilmeyenler için söylüyorum. Her ayın 15'inde mothercare mağazalarında belirli ürünlerde %50 indirim var. Sadece her ayın 15'inde. Unutmayın. Ben 15 Kasım'da Bağdat caddesindeki mothercaredeyim. hihoyyyt

Arkadaşlar aranızda belki bilenleriniz vardır ama bilmeyenler için söylüyorum. Her ayın 15'inde mothercare mağazalarında belirli ürünlerde %50 indirim var. Sadece her ayın 15'inde. Unutmayın. Ben 15 Kasım'da Bağdat caddesindeki mothercaredeyim. hihoyyyt

Harika oldu bu bilgi canımmmmmmmm ben de işim olmazsa giderim valla zaten oradaki kocaman bir türlü fırsatım olmadı gitmek çok iyi oldu bu bilgi :)hihoyyyt

Harika oldu bu bilgi canımmmmmmmm ben de işim olmazsa giderim valla zaten oradaki kocaman bir türlü fırsatım olmadı gitmek çok iyi oldu bu bilgi :)hihoyyyt

normalde mothercare çok pahalı biliyorsunuz. ama %50 indirimli alınca kaliteli ve güzel birşeyi dışarıda ki fiyatlarda almış oluyoruz a.s.

canım geçmiş olsun dikkat et kendine ballı limonlu ıhlamurda iyi geliyo 3ü birarada bende atlattım sayılır ama başım ve gözlerim hala ağrıyo

X