2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar okadar sık giremememe rağmen kaç gündür işe gelirgelmez ilk işim KK'ya bakmak oluyor. Giremeyincede suratım asılıyordu. Şükürler olsun herkez burada eskiden olduğu gibi .......:dance:

ay kızlarcım cok sukur kavustuk yaaa hihoyyyt patladim valla sıkıntıdan...
okudum sayfalari, cinsiyetler belli olmus, alisverisler yapilmis, evlerde tadilatlar yapilmis.
arkadaslar bebeklerinizin cinsiyetleri hayirli olsun.
buket aman canım cok yorulma.birak daginik kalsin :teytey:
bocekcim masallah minik derinimize.. sen en zor kısmıda atlattin detayliyi allah hepimize saglikla atlatmak nasip etsin

günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn allahım çok mutluyum kk çalışıo kafayı yicektik yaaa kızlar nabersiniz keyifler nasıl özledim sizi vallahi benim bebişler nasıl benim bebiş iii yalnız karnım çok fazla yokbide hareketleri daha az gibi sanki kızlar cumartesi kontrolum var iple çekiorum doktoruma gidicem günü haftayada detaylı ultarasonum var benden bu kadar sizlerden naberr?

günaydın böcüğüm günaydın elifcim günümüz mutluluk getirsin inşallah.....
kızlar hayırdır inşlalah rüyamda oğluşumu gördüm rabbim okdar güzel bi bebektiki anlatamam uyutuyorum anneme de diyorumki onu böyle uyurken deyrederek nekadar tatlı maşallah diyorum annemde diyoki vallaha kızım bende böyle olacağını tahmin etmiyodum diyoooo RÜYAMDA BİLE İÇİM KIPIR KIPIR BÖYLE AMA RÜYA
KIZLAR YOKSA OĞLUŞUM ÇİRKİNMİ OLACAK NEEEEEEE

oh be dünya varmış kk sız hele hele sizsiz olmuyor :1hug: şükür kavusturana :teytey:

herkese günaydın güzel anneler maşallah herkes gayet iyi iyi olalım zaten bebişlerimizi etkilemeyelim demi anneleri
bende bebeğimin bebek arabasını aldım kargoya vermişler bugün yarın elimde olur inş.

ama anneler size birşey sormak istiyorum daha doğrusu çalışacak olan annelere süt sağma makinası alacakmısınız ben elektrikli düşünüyorum ama iyleri pahalı diğerlerinede güvenemiyorum ne yapmalıyım sizce bana fikir verirmisiniz

Gumaydin
dun akşam biz dr umuza gittik yeni 3 li test yapacakmiş eee bi yiği n kan almişlardi benden o ne testiydi.neyse 3 lü testimizi bugun yaptircaz inş.bebişimiz artik ultrasona siğmiyor.:) teyzeleri akşam yari uykulu gittiğimiz için test konusundada bişi soramadim sadace yastiğimizi istiyorsum birtek aşi aklima geldi o da 6. Aydan sonra olsa daha ii olur dedi . Bebişe baktik çok keyfine duşkun biraz da utangaç kizim elleri hep yuzunde :) yerim ben onu

günaydın arkadaşlar bende çokk heyecanlıyım pazartesi3 lü test için kan vermiştim biraz sonra arayıp sonucu alacağm

JNM BENDE Bİ ÇALIŞAN ANNİŞ ADAYI OLARAK EVDE SÜT BIRAKMAYI BUNUN İÇİNDE ELEKT VE ŞARJLI POMPA MAKİNELERİ VAR ONU ALMAYI HEDEFLİYORUM ANNANEMİZ DE SLEEPER ALACAK.ONLARIDA BABANNNELERE YIKARIZ :roflol: EEE HERKEZ LÜZÜMSÜZ ŞEY ALACAĞINA GEREKLİ BİŞİLER ALSINLAR DEMİ AMA.:sm_cool:

boddim benim kuzenimde otomatigide manueli de var.
manuel den daha memnun oldugunu soyluyor.
bende manuel alicam.ben calismiycam ama geceleri babasi besleyecek kaydirigubbakcemile3
bide ilerde sutum azalirsa diye dondurucuya atacagim

boddim benim kuzenimde otomatigide manueli de var.
manuel den daha memnun oldugunu soyluyor.
bende manuel alicam.ben calismiycam ama geceleri babasi besleyecek kaydirigubbakcemile3
bide ilerde sutum azalirsa diye dondurucuya atacagim

teşekkür ederim canlarım bende önce manuel alıp denesem memnun kalmazsam elektrikli alsam diye düşünüyorum nasıl olsa 3 ay evde olacağım denerim sevmezsem işe başlamadan elektrikli alırım
peki önereceğiniz marka varmı çevrenizde kullanıp memnun kalanCADIARZU

Herkese günaydın...Perşembe günü bende bebeşimin cinsiyetini öğrendim... Allah nasip ederse kızımız olacakmış... Öğrenince içim bir tuhaf oldum,çok duygulandım...Benide listeye eklerseniz sevinirim..

tebrik ederim meslektasim..
allah saglikla kavustursun.
ne muhendisisin bu arada?

AVENT alicam ben.internetteki kullanici yorumlari da gayet yuksek.

doğru aslında ben biberonlarınıda avent alacağım hep hatta 1 tanesini aldım arabasını sipariş ederken ama kaç tane biberona ihtiyacım olacak bilemiyorum çünkü kayseride avent satan yer bulamadım gitmediğim bi kaç yer kaldı ya oralardan yada en iyisi internetten halldeceğim

canım bide biberon cocuk dogduktan sonra sekillenecek bir ihtiyac gibi.
belki ilk dogdugunda sadece bizi emicek, belki istemiycek. binbir cesidi var.
yok kolik sancisi azaltani yok silikon basli vs vs.
ben onu dogduktan sonra alirim diyorum.
Bu arada kızlar insallah hicbirimizin ihtiyaci olmaz ama Kolik sancili bebekler icin okdugun heryerde Dr. Browns marka biberon kullanmis ve memnun kalmis insanlar..
insallah kolikli olmaz bizim bebekler.

aslında halısın elifciğim ama çalışacağım için biberonu tutmazsa diye korktuğum için biran önce biberona alıştırmak istediğimden olsa gerek acele edişim dr. browns marka biberonu bende duydum ama dediğin gibi inş gerek kalmaz onlara
gaz konusunda bir fikir vermek isterim kuzenim 2 doğumundada doktoruna danışarak bebek ilk doğduğunda 1 çay kaşığı maden suyu verdi ama annesini emmeden ilk olarak verdi ve bebekleri gaz problemi yaşamadı kesinlikle bende deneyeceğim bebek çantasını hazırlarken alıp koyacağım maden suyumuzu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…