2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

lazanyacığım geçmişe bakamadım yoğunum herşey yolunda demi

lazanyacığım geçmişe bakamadım yoğunum herşey yolunda demi

yolunda canım sağol iyiyim Dorikim de iyi kıpır kıpır bi oyuncu bi oyuncu sormayın yarın annesinin memleketine gidiyor hamsileri yiycek tava tavahihoyyytcokacimcoook

slm kizlarrr ay ozledim sizi yahu 1 haftadir gircem diye ugrasiyorum nerdeyse, inslh herkez iyidir

bavsecim kizin hayirli olsun, ne guzel bir erkekten sonra bir kiz sahibi olacaksin, hayirlisi olsun canimcim

yolunda canım sağol iyiyim Dorikim de iyi kıpır kıpır bi oyuncu bi oyuncu sormayın yarın annesinin memleketine gidiyor hamsileri yiycek tava tavahihoyyytcokacimcoook

oooh ne güzel annesi canım dra sordunmu kan uyuşmazlığı testini sen ban 24. haftada test yapacaz demişdi

canım aynen 24, hafta test yapacaz tetanos aşımızı da 24. hafta yapalım dedi ebemiz renkli geçecek yani 24. hafta:))))

canım aynen 24, hafta test yapacaz tetanos aşımızı da 24. hafta yapalım dedi ebemiz renkli geçecek yani 24. hafta:))))

ben aşımın ilk dozunu oldum kolumun üstüne yatamadım ya çok ağrıdı küçücük iğne nasıl yaktı varya
neyse canım ben kaçıyorum herkese iyi akşamlar kendinize ve minilklere iyi bakın a.s.

valla arkadaşlar kızlar ne kadar çoğaldı maşallaahhhhh. ben 22. haftamdayım ve 3 haftadır hissediyorum bebeğimiiii....çok güselll bişeyyy inanılmazzzz.ama henüz kocacım elini koyunca hissedemiyo tabiiki. biraz daha sabretcek heralde.

oleyyy be hele şükür kızlar kavuştuk sonunda ...özlediiim walla haberler nasıl bi yaramazlık yok demi bebişler üzüyomu sizi? şeker annişler.
bu akşam dr umuza gidicez çok heycanlıyım nasıl bişi oldu acaba? benimkide merak sağlıklı olsunda.o kollarını faln kaldırıyo ya hani ultrasyonda ne bilim bambaşka bişi oluyo bulutların ustunde gibi hissediyorum kendimi .bebişimi görcez umarım bı yaramazlık yoktur çbakalım dr umuz ne dicek.?

kızlarr ne zamandır girmeye uğraşıyorum ben yaa, sinir oldum yafuuu..

bu arada bilin bakalım nazlı bebişimin cinsiyeti ne????
duyamıyorum tezahüratları ama kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
nazlı kızım geliyo teyzeleri kaydirigubbakcemile5

mrb arkadaşlar çok özlemişim sizi :) lavinia cım iyi haberlerle dön inş miniğe selam söyle

selam kızlar:Şeniz:
hepimiz hoşgeldik vallaha ne özlemişim...
bavsecim prensesin hayırlı olsun..
dünde benim ayrıntılı ultrason taramam vardı.kızım yüzünü göstermedi bir ara ayaklarını gözüne sokuyordu.:roflol:
şükürler olsun organ taraması iyi çıktı kalp kapakçıklarındaki kan pompalamasına kadar gördük.
Rabbime şükrediyorum her şey iyi.:Saruboceq:
sizler nasılsınız?

rabişcim senin kızın da hayırlı olsun.
bende dün ülkü hanımdaydım detaylı ultrason için kendi doktoruma değil ona gittim.

hayırlı evlat olsun inş sağlıklı olsun annesi gözünaydın a.s. yolu da yarıladık nasılsa ohhhh .
ben çıktım kızlar akşam grz. hepinizi öptum....kaydirigubbakcemile5

bu arada ayy ne anlatcak şeyim varmış..
3 gün çok kötü rüyalar gördüm..
yangınlar mı kötü denizler mi görmedim..Allahım bu kadar kötü olamazdı hiç bir şey.
neyse ne yapayım diye düşündüm.oturdum abdestimi alıp Ayet-el Kürsi,Felak veNas'ı yazdım 7 kat da naylonlayıp üzerime astım.bir iyi oldum size anlatamam canlarım.
kötü rüyan varsa aranızda tavsiye ediyorum.

selam kızlar....Şükür kavuşturana sizler olmayınca sanki ellerim kollarım bağlı kaldı.....c.tesi benimde detaylı ult. var..hastane dışında yaptırıcam..yarın sabahta tetanoz aşını yaptırayım diyom..bi sağlık ocağına gideyim bakalım ne diyecek...annesinin kuzusu kızcen hayırlı olsun canım...Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin...

oy kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrr nasılda özlemişim çatlaım kaçgündür nasılsınız bebişler nasıl oyoy yerim onları ben sizler nasılsınız keyifler yerindemi

selam kızlarrrr
ohhh beeee sonunda kavuştuk
meğerse ne kadar alışmışım sizlere evden birisi gitmiş gibi oldu kaç gündür
her bilg. başına oturduğumda bu sefer açılmıştır ümitleriyle bakıyordum ama maalesef açılmıyordu
neyse inşallah bir daha bu kadar ayrı kalmayız
bavse ve annesininkuzusu kızlarınız hayırla gelsinler inşallah gözünüz ydın
sarıböceğim bazen o kötü rüyaları bende görüyorum ve çok yorgun kalkıyorum ben de senin taktiği yapayım yer gök duaylaymış mutlaka işe yarayacaktır. seninde kurtulduğuna sevindim canım ayrıca dr. kontrolünden güzel haberlerle dönmüşsün çok sevindim sonuna kadar böyle gitsin inşallah

herkeze iyi akşamlar arkadaşlar...uzun bi aradan sonra çok şükür burdayız....SİZLERİ ÇOOOOOOOOOOOOOOOOOK ÖZLEMİŞİM BEEEŞenizŞeniz:enbuyukkk:.
ANNESİNİN KUZUSU BAVSE PRENSESLERİNİZ HAYIRLI UĞURLU OLSUN CANLARIM SAĞLIKLA GELSİNLER İNŞALLAH...kaydirigubbakcemile2

Arkadaşlar herkese mrb.Ya ben kaçgündür çatlıcam,cinsiyet için dr.daydım.İyice baktı prof.ama sanki söylerken tereddütlü gibiydi ama kız dedi.Zaten duruş pozisyonu ters.görebilirsem söylerim demişti.Neyse 1 hafta sonra ben başka dr.gittim emin olayım diye oda erkek dedi.
Şokktayımmmm hangisine inancam bilmiyorum
Bunun için 1 ay sonra normal kontrolümü beklemek zorundayım.en son gittigim doktor kesin erkek dedi.ya bana biri bişey desinnnn...nasıl beklicem 1 ay.Ya cinsiyeti önemli degil ama bu ikilemler insanı mahvediyor.ALLAHIM NE OLURSA OLSUN HAYIRLISI OLSUN...BANA VE HERKESE.. :teselli:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…