2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

herkeze merhaba bende inşallah mart 2009 'da kızımı kuçağıma alıcam ALLAH herkezin yardımcısı olsunn...:ecrin_bebek:

karabiberim kızın sağlıkla büyüsün.isimlere bi bakayım bende oy kullanayım.
alyasulin sende hoşgeldin sağlıkla kucağına alırsın inşallah.

Aslicim, bana doktorum soyle demisti
1 / 250 nin altina kesin amniyosentez yapiliyormus
250 ile 1000 arasinda ise aileye birakiyorlarmis.
aslinda dusundugun zaman saglikli olma ihtimali 700 kusur kere daha fazla.ama bunu kafana takip butun hamileligini sterese sokacaksan amniyosentez yaptirip rahat edebilirsin.
ya da rahat bi insansan doktoruna guven yeter.
canım ben eminim cok saglikli ve iyi bizim minik doracigimiz.
allahın izniyle hic bisey olmayacak...
cok optum seni.

yarın doktora gidiyorum inşallah cinsiyetinide öğreniriz bu sefer.

canım hadi bakalım konuş annesi onunla üzmez o seni gösterir.

arkadaşlar benim kızım oluyor kesinleşti artık ama 2 isim arasında kaldım mart annelerinede bi anket açtım yardımlarınızı bekliyorum

canım hayırlı olsun kızın çok sevindim :nazar:

herkeze merhaba bende inşallah mart 2009 'da kızımı kuçağıma alıcam ALLAH herkezin yardımcısı olsunn...:ecrin_bebek:

canım kızın hayırlı olsun :nazar:

Lazanya bak elif_bs çok güzel açıklamış takılacak bişey olsa zaten dr un seni uyarırdı sonuç iyi diyorlarsa sorun yoktur üzülme sen detaylı ultrasonu bekle bence orada bir şüphe görmezse dr rahatlarsın :nazar:

tatlı annişler! Ben ancak gelebildim, misafirim vardı.Öncelikle bebişlerim çok büyümüş maşallah.Bu yüzden eskisi kadar net değiller:) Ultrasonda yarım saatten fazla kaldık, kesin olmamaka beraber 3 kız gibi dedi doktorum.Allahımdan hayırlısı artık.Güzel haberlerini aldım ya çok şükür. Ama benim için aşıya da üçlü teste de gerek yok dedi.

herkese günaydın yol arkadaşlarım:Şeniz:
mehlikacım hadi bakalım inşallah kızlardır.:)bir kız annesi olarak çoğunluk olsun istitiyorum.

lazanyacım bak böyle yapıp bebeğinide üzme.
herhangi bir şey görse neticede amniyosentez yapalım derdi.
lütfen takılma canım.

mrb. arkadaşlar sonunda bugün bebeğimle buluştuk herşey çok iyiydi ve en sonunda cinsiyetinide öğrendik.Benim KIZIM oluyor çok mutluyum.Bu benim ikinci bebeğim altı yaşında bir oğlum var şimdide oğluma kız kardeş geliyo inanılmaz mutlu olduk bugün.Mutluluğumu ilk sizlerle paylaşmak istedim fakat siteye bu gün bir türlü erişemedim.
ALLAHIM gönlümüze göre verdi inşallah sizler içinde öyle olur.

mrb. arkadaşlar sonunda bugün bebeğimle buluştuk herşey çok iyiydi ve en sonunda cinsiyetinide öğrendik.Benim KIZIM oluyor çok mutluyum.Bu benim ikinci bebeğim altı yaşında bir oğlum var şimdide oğluma kız kardeş geliyo inanılmaz mutlu olduk bugün.Mutluluğumu ilk sizlerle paylaşmak istedim fakat siteye bu gün bir türlü erişemedim.
ALLAHIM gönlümüze göre verdi inşallah sizler içinde öyle olur.

Herkese merhaba mart anneleri sonunuda KK ya girebildik ama birdaha kapanmaz umarım, herkes iyidir inşallah bebişlerde tabiiki::))

merhaba kızlar kk gelmiş çok sevindim umarım herkes iyidir oğluşumla ben iyiyiz
bavse minik prensesin sağlıkla gelsin gözünüz aydın canım

X