2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

nazancım halen ilk söylediğimdeyim. üstelik ben işim gereği böyle olayları -bu işle ilgilenmesem bile- çok duyuyorum.
arkadaşlarımın tepkilerini de anlıyorum. ama bilin ki herkes ayaklarının üstünde duramıyor. sen arkadaşına söyleyeceksin diyelim.
düşünecek taşınacak konuşacak dövüşecek ve sonra kocasının yanında kalmaya karar verecek. o dakikadan sonra ise seni gerçeği -yani onun ayakları üstünde duramayan, aldatılmayı sineye çekn bir kadın olduğu gerçeğini- bilen biri olarak görecek. dediğim gibi, hiçbir şey gizli kalmaz. zaten öğrenir ve belki kimseye söylemek istemediği bir karar alır.
sadece onun için dua et, en kısa zamanda farketmesi ve fazala yara almaması için.

selam kızlar hareketli bir gü n geçirdim üçlü testimin sonuçları çıktı 1/728 risk düşük risk falan diyor doktor normal dedi ama içime sinmedi

JNM İÇİNE FERAH TUT SEN .ALLAHIN İZNİYLE BİŞİ OLMAZ:ecrin_bebek: İİİ DÜŞÜN İİ ŞEYLER OLSUN ... PARMAĞIMIZA İĞNE BATSA PANİK OLUYORUZ ZATEN :CüvCüv: O YÜZDEN HİÇ Bİ ŞEKİLDE KÖTÜ DÜŞÜNCE YOKKK TMM MI JNM :1hug:

HAMİŞ LİSTESİ

nilocan...........................23 Mayıs...............27 Şubat
ayshınce........................24 Mayıs...............28 Şubat..........cinsiyet.....Kız
fundadeniz......................24 Mayıs...............28 Şubat
xnazanx.........................20 Mayıs...............28 Şubat..........cinsiyet.....Erkek
glcncrn...........................20 Mayıs..............1 Mart..........cinsiyet.....Kız
yelcan1982.....................19 Mayıs..............1 Mart
cerez.............................25 Mayıs..............1 Mart
gökçenn.........................25 Mayıs..............1 Mart..........cinsiyet.....Erkek
bavse.............................26 Mayis..............2 Mart
buket-26.........................26 Mayıs..............2 Mart..........cinsiyet.....Erkek
Boddim..........................26 Mayıs..............2 Mart..........cinsiyet.....Erkek
pilar08............................26 Mayıs..............2 Mart
SİBSeR..........................27 Mart................3 Mart..........cinsiyet.....Kız
Saruboceq......................30 Mayıs..............3 Mart..........cinsiyet.....Kız
heidi28...........................28 Mayis..............4 Mart
İCl@l.............................28 Mayıs...............4 Mart..........cinsiyet.....Erkek
yağmur80.......................28 Mayıs..............4 Mart
serapilhan......................28 Mayıs...............4 Mart
rehavet...........................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Kız
selence..........................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Kız
ruhe_haben.....................29 Mayıs..............5 Mart
annesininkuzusu.............29 Mayıs..............5 Mart
aycacoskun....................29 Mayıs..............5 Mart
melek81.........................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Erkek
luffee..............................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Erkek
sheylaa..........................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Kız
ledaelara........................30 Mayıs..............6 Mart
acıbiber2053...................30 Mayıs..............6 Mart..........cinsiyet.....Erkek
zeyno 2..........................30 Mayıs..............6 Mart..........cinsiyet.....Kız
ikiz................................30 Mayıs..............6 Mart
rebeca............................3 Haziran.............6 Mart..........cinsiyet.....Kız
gülen yüz........................3 Haziran.............6 Mart
ELF-RCP........................31 Mayıs..............7 Mart..........cinsiyet.....Erkek
gulperi............................31 Mayıs..............7 Mart
bidibidim.........................31 Mayıs..............7 Mart..........cinsiyet.....Erkek
deniz bayhan..................31 Mayıs..............7 Mart..........cinsiyet.....Erkek
ALMESTİN......................1 Haziran.............8 Mart
asiş................................2 Haziran.............9 Mart
mimikam.........................2 Haziran.............9 Mart
MELİHA28.......................2 Haziran.............9 Mart
enel17.............................2 Haziran.............9 Mart..........cinsiyet.....Kız
karabiberim......................3 Haziran............10 Mart
izmirlimmm......................3 Haziran............10 Mart
mystory...........................3 Haziran............10 Mart..........cinsiyet.....Kız
niloşş..............................3 Haziran.............10 Mart..........cinsiyet.....Kız
kozet..............................4 Haziran.............11 Mart..........cinsiyet.....Erkek
veyza..............................4 Haziran.............11 Mart
derence...........................4 Haziran ............11 Mart
duygun............................5 Haziiran............12 Mart
muhterem........................5 Haziran.............12 Mart
pembiş............................21 Mayıs.............13 Mart..........cinsiyet.....Kız
paylaşım.........................30 Mayıs..............13 Mart
elale................................6 Haziran.............13 Mart..........cinsiyet.....Erkek
bemt...............................6 Haziran..............13 Mart..........cinsiyet.....Kız
umudum01......................6 Haziran..............13 Mart..........cinsiyet.....Erkek
little_suzy.......................6 Haziran..............13 Mart..........cinsiyet.....Erkek
CCEK.............................6 Haziran..............13 Mart..........cinsiyet.....Kız
zakkum6644...................6 Haziran...............13 Mart..........cinsiyet.....Kız
Meltoo............................6 Haziran...............13 Mart..........cinsiyet.....Kız
Doudou...........................7 Haziran..............14 Mart
nilaylay...........................7 Haziran..............14 Mart..........cinsiyet.....Erkek
Kızıl Deniz.......................8 Haziran.............15 Mart..........cinsiyet.....Erkek
LAVİNİA..........................8 Haziran.............15 Mart..........cinsiyet.....Kız
sehnaz52........................8 Mart..................15 Mart
akser..............................9 Haziran.............16 Mart..........cinsiyet.....Kız
burcusenk.......................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
kapkara..........................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
adayadayı.......................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
kuzuum..........................10 Haziran...........17 Mart
surrender48.....................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
sevilay.bayar...................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
sarılale1981....................10 Haziran............17 Mart..........cinsiyet.....Kız
sabırsızım.......................10 Haziran...........17 Mart
Ardayasbu......................11 Haziran...........18 Mart
uglywife..........................12 haziran...........19 Mart
sudemnur........................12 Haziran..........19 Mart
edali368..........................12 Haziran..........19 Mart
existhunder.....................12 Haziran...........19 Mart..........cinsiyet.....Kız
desire06..........................12 Haziran...........19 Mart
cananca51......................13 Haziran...........20 Mart
tebessüm22....................13 Haziran...........20 Mart
ayseeee__......................13 Haziran...........20 Mart
bebekecem17..................13 Haziran..........20 Mart
cyberyasar......................13 Haziran...........20 Mart..........cinsiyet.....Erkek
fencidmlrms....................14 Haziran...........21 Mart..........cinsiyet.....Erkek
16 eylül...........................15 Haziran..........22 Mart..........cinsiyet.....Erkek
huriye aydın.....................15 Haziran..........22 Mart
babyfacee.......................16 Haziran...........23 Mart
uğur ve eylül....................16 Haziran...........23 Mart
çiğtanesi.........................16 Haziran...........23 Mart
nehiray...........................16 Haziran...........23 Mart
osslem...........................16 Haziran...........23 Mart
subora............................17 Haziran...........24 Mart
burser.............................17 Haziran...........24 Mart..........cinsiyet.....Kız
Zuzucuuuk......................17 Haziran...........24 Mart
e-u.................................18 Haziran...........25 Mart
*annem*kızıyor................18 Haziran...........25 Mart
yadaji.............................19 Haziran...........26 Mart..........cinsiyet.....Kız
asude84.........................19 Haziran...........26 Mart
elif_bs............................20 Haziran...........27 Mart..........cinsiyet.....Erkek
DOGA6..........................20 Haziran...........27 Mart..........cinsiyet.....Erkek
EYDİEN.........................20 Haziran...........27 Mart..........cinsiyet.....Kız
osslem...........................20 Haziran...........27 Mart
çiçesu............................21 Haziran...........28 Mart..........cinsiyet.....Erkek
@ycel............................21 Haziran...........28 Mart..........cinsiyet.....Erkek
öykübebek......................25 Haziran...........28 Mart..........cinsiyet.....Kız
eskpınar.........................25 Haziran...........28 Mart
afb.................................22 Haziran...........29 Mart
limbi33...........................22 Haziran...........29 Mart
MTS..............................23 Haziran...........30 Mart..........cinsiyet.....Kız
iklimsu...........................23 Haziran...........30 Mart
Lazanya.........................23 Haziran...........30 Mart..........cinsiyet.....Erkek
che_guevera_.................23 Haziran...........30 Mart
ege-deniz.......................24 Haziran...........31 Mart
mehlika10......................24 Haziran...........31 Mart..........üçüz annesi..........
albanian.........................25 Haziran...........1 Nisan..........cinsiyet.....Kız
galatea79.......................26 Haziran...........2 Nisan
HAYATist.......................28 Haziran...........4 Nisan..........cinsiyet.....Erkek
betül19...........................29 Haziran...........5 Nisan..........cinsiyet.....Kız
esranur-akyol.........................?.......................?..............cinsiyet.....Erkek
emelyucel..............................?.......................?..............cinsiyet.....Erkek

Hadi bakalım cinsiyetlerde belli olmaya başladı kaydirigubbakcemile5
28 erkek 33 kız Yokmu arttıran?

.....emelyucel
.....HAYATist
.....bidibidim
.....DOGA6
.....cyberyasar...............oğlunuz

.....burcusenk..................kızın uğurlu gelsin canlarım.....

evet haklısın annesininkuzusu. Bu arada bebeğim şu an hareket ediyor.pıt pıttt... :)

boddim geçmiş olsun canım. Ihlamur tavsiye ederim ben öyle geçirdim birde bol meyve. İnşallah çabuk atlatırsın tatlım.

evet haklısın annesininkuzusu. Bu arada bebeğim şu an hareket ediyor.pıt pıttt... :)

demin adamın birine çok sinirlendim, söylendim söylendim sonra aklıma bebişim geldi, tam içimden kusura bakma bebeğim derken bi tekmik. yaa annesi dedim sen hakettin. noluyo yafu anneme dedi yavrucak. hiç değer miydi onu zıplatmaya.

tamamen haklisin canim bende soylememeye karar verdim, cunku kendi ayaklari uzerinde durabilecegini sanmiyorum,cunku kimsesi yok ikincisi turkiyeden geldigi icin fazla dili yok , turkiyeye donse olmaz burda kalsa olmaz, kavga edicek bir suru olaylar cikacak ama buyuk ihtimalle sineye cekecek,daha sonrasi kapi komsumuz, duvarlarimiz dipdibe, nasil yuzyuze bakicaz, birsure sonra hersey belki sut liman olacak olan bana olacak kim dedi nazan dedi, ne bileyim ya bir sure beklemek en iyisi belkide olaylarin gidisatina bakmakfisfisfis

aslında kendimiz böyle bir şerefsizliğe uğrasak öğrensek mi daha iyi yoksa öğrenmesek mi diye düşünürsek.bana öğrenmek daha doğruymuş gibi geliyor ama karar senin.

oyyyy yerim ben o fistigi, hayirli ugurlu olsun canim, kizin evinize, bolluk bereket getirsin inslh

aminnnn canımmmm çok saollll hepimizinki uğurlu gelsin işallahhhhhh

canım süpper sevindim senin adına.. bugün ne için gitmiştin doktora

çok saol canımmm bugün benim randevum yoktu ama hastanede işim vardı gelmişken bir uğrasam dr acaba bakar mı cinsiyetine dedim hadi gel gösterirse bakalım hemen dedi bacaklarını açmış bizi bekliyodu :)

cyberyasar oğluşun existhunder kızın hayırlı ve uğurlu gelsinler inşallah

teşekkür ederim canım

nazancim ayni olmasa da benzer olayi biz de yasadik.kari koca arkadasimiz vardi.adamin karisini aldattigini birsekilde ögrendik ama karisina söyleyemedik birtürlü.ikisi de arkadasimizdi ama cesaret edemedik.neyse sonra kadin kenisi ögrendi ve kocasini terk edip bize geldi ve anlatti.bizde bildigimizi söylemek zorunda kaldik bize kizsada sonra anlayisla karsiladi.kocasindan ayrildi depresyona girdi cok kötüydü.sonucta 8 yillik beraberlikleri ve 2 yillik evlilikleri vardi.ama bize geldigi günden beri elimizden gelen destegin fazlasini yaptik.su an durmu cok iyi ve bize sürekli tesekkür ediyo.belki arkadasin kendisi ögrenirse sen de ondan sonra elinden geleni yaparsin canim.

selam kızlar.çok yorucu bir gün oldu.dünde geç yatmıştım.haberler güzel.ama hani üçüzlerden haber yok.merak ettim şimdi.
nazancım öncelikle çok üzüldüm.kötü bir durum ama ben olsam en yakın arkadaşımın bana söylemesini isterdim.senin arkadaşının durumu farklı kimsesi yokmuş.zaten olay patlak vermeye başlamış kendiliğinden gerisi gelir sen söyleme.o kadın kucağında çocukla gelmeye cesaret edebildi ise demekki çaresiz oda.yakın bir zamanda arkadaşına o söyler yada yine kapıya gelince ortaya çıkar.sende o zaman arkadaşını teselli edersin daha kalıcı olur.allah kimsenin başına vermesin zor bir durum helede çocuklar var her iki kadında da.
bu arada kızlar göbiş resmimi ekledim diğer topiğe.aylizim büyüdü ama tekmesi yok hala.babamızda bekliyor babanneside.
hepinizi öptüm.

arkadaşlar benim kızım oluyor kesinleşti artık ama 2 isim arasında kaldım mart annelerinede bi anket açtım yardımlarınızı bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…