2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

cyberyasar oglunu saglikla kucagindada grürüsn insallah .. hayirli olsun oglun canim

melekcim dr gelince yazarmısın canım. nasılsınız kızlar ben kızımı okula bırakıp geldim yoruldum evdede yapmamgereken iş var biraz sizinle muhabbet edim kalkıcam nasıl tekmeler geliyormu bebişlerden benimki şuan tekme atıyor herhalde arkadaşlarıma selam söyle diyor bide teyzelerime söyle arkadaşlarıma iyi baksın diyor oyyyy annesinin kuzusu

guzel haberlerle don inslh ucuzlerin guzel annesi:Saruboceq:

Allahım az kaldııııııııı!!!!
yarın öğrenicem bende hayırlısıyla yuppiiiiiiiiiii :)
lazanyacım, sendeki unutkanlık bende de var yafu :) bi laf diorum, 5 dakka sonra ne demiştin sen diye sorarlarsa oturup düşünüyorum, ne dediydim diye :) millete eğlence oldum geçenlerde :):)
bide bol bol gülme geliyo bana :):) Allah nazarlardan saklasın cümlemizi, maşallah diyeyim de:)

kızlar bu sitenin sohbet bölümüne girmiyor musunuz? ben giriyorum ama mart annelerinden kimseyi göremedim orada

kizlar alakasiz birsey ama bugun bir arkadasimin esinin arkadasimi aldattigini gordum, ama arkadasimin haberi yok, cok moralim bozuldu, sabahtan beri dusunuyorum ama elimden birsey gelmiyor yani hayatta soyleyemem arkadasima, ama kocasina cok sinir oldumkötükedihüso, arkadasimada cok uzuldum yaaaaaaa:çok üzgünüm:

kuzucum aha orda duruyor takvimin canim..kaydirigubbakcemile3

ama ilk yazdığımda çıkmamıştı takvimm -tatlicadiarzu-
bazen kaçıncı hafta kaçıncı günde olduğumu unutuyorum bu takvim çok işe yarıyo yani kaydirigubbakcemile3

benim bebişimde tekmekliyo teyzeleri, henüz babası hissedemedi ama kulağını dayadığında pıt pıt pıt ses geliyomuş. kalbinin atışının duyulabileceğini okumuştum bende bi yerde. bilgileri birleştirip bebişimizin kalp atışını duyduğuna kanaat getirdik kaydirigubbakcemile3
bi sizde deneyin bakalım :CüvCüv:

canim arkadasinin cocugu varmi?

canım çok zor bir durum yaaa. arkadaşına da çok yazık ne yapmalı acaba böyle bir durumda?CADIARZU:çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…