2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

gunaydın arkadaşlar
nazan ve ayşincim çok geçmiş olsun kardeşlerinize allah sabır versin. ve allah hepimizi korusun.
mts cim yavrun inş umarım evlat olur annesini babasını hiçççç üzmez .inş.
umudum ne güzel bi haber bende içeride ne yapıyor diye meraktan çatlıyacağım. içim içime sığmıyor çarşamba bizimde görüş günümüz.bakalım bizim cadımız neler yapacak :) allah hapsine sağlık versin annişlerine de :) demi ama allah kimseye acı haberini yaşatmasın inş.
biliyomusunuz çocuğunun sadece parmağı kanamasın diye kolunu kesip atacak kadar yürek işiymiş annelik. sanırım öleyle gerçekten sanırım :) iyiki sizler varsınız hepinize yürekten teşk ediyorum.yoksa bu yolculukta insan kendini yanlız hisseder.burada hepimiz aynı şeyleri yaşıyoruz belki de bir çoğumuz allah izin verirse aynı gün bebişlerimizi dünyaya getireceğiz.sağolun kızlar....

Sağolun kızlar hepinize çok teşekkür ederim...
Hamile olduğumu öğrendiğimden beri biliyordum kızım olacağını içime doğuyordu..Erkek deseydi doktorum büyük şok yaşayacaktım...

canım gözün aydın ne güzel. bende erkek hissediyordum erkek çıktı.. gönlüm kızdan yanaydı gerçi :)

Gunaydin guzel annelerrr.
Nazancim once aysin simdi sen...
uzuldum gercekten.ama allahin her isinde bi hayır var guzelim.
allah saglikli evlat nasip eder yeniden :Saruboceq:

ya kızlarrr günler aylar hemen geçsin ben artık bebeğimi kucağıma almak istiyorum onu öpmek koklamak istiyorum bnemi sabırsızım yoksa sizde benim gibimi düşünüyorsunuz

evet esmacım aynıyız zaman hiç geçmiyor gibi geliyor
onu kucaklamak koklamak istiyorum
ogünleri görmek istiyorum allahım bizden eirgemesin o muhteşem duyguyu

nazancım kardeşin için üzüldüm çook geçmiş olsun umarım kötü bi durum yoktur

kızlar hepinize tek tek teşekkür ediyorm..iş çıkışı gittim gördüm ablamı üzülüyor tabiii ama Allahtan geldi yapacak bir şey yok..Allah sağlık güç kuvvet versin yeterki yine olur inşallah...Allatan onu zehirlemeye filan kalkmamış çünkü nerdeyse iki hafta olmuş kalbi duralı....Allah hepimizi korusun diyecek bişey yok....

canım ne denir böyle durumlarda bilemiyorum.üzgünüm :KK43:

Hayatist ve Betül siz bayadır yoksunuz arkadaşlar iyi misiniz?
4. ay bitince yaptılar bana aşıyı geçen hafta...Açıkcası şartmı bilmiyorum ama zannetmiyorum bu bir önlem çünkü istersen dr una sor canım
niloşş iki sn hiçbişey hissetmmiyosun merak etme

slm bende beni kimse merak etmedi diyordum...:1rolleyes: ya benim geçenlerde kanamam oldu.çok kötü günler yaşadım.doktorda bebeğimi görünce sağlam çok sevindim.şükür kamamam bitti.10 gün rapor aldım.evde 7 gün kalkmadan yattım.şimdi biraz bilgisayara takılıyorum.inşallah herşey güzel olur hepimiz için.... :1hug:

selam kızlar neler olmuş neler nazan ve ayşin geçmiş olsun çok üzücü bir durum!

günaydın kızlar...

ayşin ve nazan, çok ama çok sabır ve acil şifa diliyorum kardeşlerinize. çok üzüldüm ama umarım daha sağlıklı bir gebelik yaşarlar bir dahaki sefere.

MTS tebrik ederim, öğrenmişsin cinsiyetini. Allah analı babalı büyütsün.

tetanoz aşısı konusunda ben de tereddütteydim. doktora sordum gerek yok dedi. kuzenim de yaptırmamış, hemşire bi arkadaşı var o da hmileydi o da yaptırmamasını söylemiş.

ama şu açıdan bakılacak olursa; ya hijyenik bir yerde doğum olmazsa o zaman risk olur tabiki. benim de kafam çok karışık bu konuda. zamanım da geçecek. sağlık ocağına da gitmek istemiyorum aşı yapmak zorunda kalırlar diye.

canim cok uzuldum ikimizde kardeslerimizle birlikte hamile kaldik diye sevinirken benimde kiz kardesim dis gebelik olabilirmis 2-3 gundur doktorlarda geziyolar, anlayamamis daha doktorlar cok uzuluyorum bende , Allah onlarin canini sagetsin ne diyelim

nazan canım umarım kötü birşey çıkmaz. benimde kızkardeşim hamile ama o 7 aylık.üzülme

evet esmacım aynıyız zaman hiç geçmiyor gibi geliyor
onu kucaklamak koklamak istiyorum
ogünleri görmek istiyorum allahım bizden eirgemesin o muhteşem duyguyu

evet deniz ya karnım büyüdükce daha çok heycanlanıyorum gerçi duba gibi oldum oğluşum kendini iyice belli etti oğlum doğana kadar uyusam hadi kalk esma doğuma deselerde kalksam can atıyorum onu kucağıma almak koklamak için allahdan dr dediğine göre haftasından önce ilerliyormuş tahmini doğumu gelişimine göre 28/02/2009 oldu bakalım hayırlısı sağlıkla doğsunda

slm bende beni kimse merak etmedi diyordum...:1rolleyes: ya benim geçenlerde kanamam oldu.çok kötü günler yaşadım.doktorda bebeğimi görünce sağlam çok sevindim.şükür kamamam bitti.10 gün rapor aldım.evde 7 gün kalkmadan yattım.şimdi biraz bilgisayara takılıyorum.inşallah herşey güzel olur hepimiz için.... :1hug:

Geçmiş olsun betül.Şimdi iyi olmana sevindim.

Kizlar sizler e kolay gelsin ben çiktim çalişmaliyim :KK66: akşama grz bebişlere iii bakin ....hepinizi öpüyorum.

Nazan kardeşinin durumundan haber verirsin.
Bu arada dün akşam tv izlerken şu ana kadar ki en sağlam tekmemizi hissettik. Yer değiştirme hıçkırma falan değildi bu seferki direk tekmeydi. nasıl duygulandım bilemezsiniz

Buket26 benide listeye ekleyebilirsin artık.Bir oğluşum olacakmış inşallah.Az önce doktordan geldim :)))

X